Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanın vizyon gerekmektedir. nelerin mümkün olduğunu hayal etmek mümkün ve bir yol çizmek olanlar oraya.

Yaklaşık 150 yıl önce, Claflin tüm ırk açık ilk South Carolina üniversitesi yapma, yükseköğretimde engelleri bozuldu. Bugün, Claflin bir tutku değil sadece kendi şartları değiştirmek için, ama aynı zamanda dünyayı değiştirmek göstermek tüm ırklar ve cinsiyette örnek öğrencileri ağırlamaya devam ediyor.

Biz en liderler değil, yapılan doğarlar inanıyoruz. Ayrıca, tutku, bütünlük ve çok çalışmak için istekli olan öğrenciler vizyoner lider olmak için doğuştan gelen bir kapasiteye sahip olduğuna inanıyorum. ve hayatta - Bir Claflin öğrenci olarak, bir kariyer, yüksek lisans okulda iyi hizmet edecektir benzersiz bir eğitim burada bırakarak, tam potansiyelini gerçekleştirmek için meydan.

vizyoner Liderlik

geleceğin liderleri vizyon var. Onlar uzak görüyorum. Onlar küresel bir perspektifle hareket. Vizyoner liderler başkalarını yönlendirmek için, kendi yolunu oluşturmak için, yenilikçi olmak eminiz. onların dünyayı anlamak ve daha iyi yapmak için motive çünkü onlar kendileri inanıyorlar. Biz vizyoner lider bakın size-ve kendi vizyoner liderlik gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.

Akademik mükemmellik

Mükemmellik burada her yerde. Bizim kampüs güzellik görülebilir, bizim fakültenin kalitesi ve kurumların düzeyi olan mezunlarımızın kabul edilmektedir için. Biz burada Claflin öğrencileri kendilerini beklediği o mükemmellik yüksek düzeyde elde etmek için gereken her şeyi olsun emin yapmaya kararlıyız.

Claflin At Yaşam

Bizim toplum birbirine bağlı, yani katılımı için fırsatlar boldur. Sen, 66 üzerinde öğrenci örgütleri, sekiz erkek öğrenci ve kız grupları, dinamik bir öğrenci hükümet, ödüllendirici bir dini hayat ve daha kampüs aktiviteleri ve etkinlikleri tam bir takvim bulacaksınız. Bu yer-erken ve sık sık alırsınız aktif, nişanlı kampüs olduğunu.

Gerçek dünya deneyimi

Öğrencilerimiz aktif profesyonel eğitim olanaklarının meşgul ve ötesinde değerli deneyim kazanmak sınıf-ve süreç içinde, bunlar son derece etkileyici özgeçmiş oluşturmak. üst düzey araştırma, staj ve co-op için, öğrenci değişimi ve yurtdışında çalışmaya, bu pratik deneyimler bir Claflin eğitimin tüm dört yıl boyunca mevcuttur.

Claflin sonra hayat

Mezunlarımız ileri gitmek. Onlar ülkenin önde gelen yüksek lisans ve meslek okullarında öğrenim bırakın. Onlar ülke genelinde ve dünya çapında şirketlerin ve kuruluşların önde gelen vizyoner liderleri olarak büyük bir başarıya gitmek. Onlar hiçbiri bir eğitim ikinci, başarılı bir kariyer ve bir yerine yaşam yol açar biriyle bırakın.

Sonraki adımlar

Biz hayatları için olanaklarını hayal öğrencilerimizi zorlayarak vizyoner liderleri geliştirmek. Bu sadece bir kariyer için hazırlamak konusunda değil. En iyi "siz" mümkün olmaya hazırlanıyor ilgili. Eğer bir vizyoner lider olarak potansiyelinizi yerine getirmek için hazır mısınız? Claflin Üniversitesi'nde burada hayat değiştiren, dünya değişiyor eğitimle ilgili daha fazla bilgi edinin.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Claflin University

Eğer sıtma, hepatit C ve diğer hastalıklara karşı aşı kullanım için vaadi ile transgenik bitkilerin geliştirilmesi için ünlü öğretim üyeleri ile çalışma ile ilgileniyor m ... [+]

Eğer sıtma, hepatit C ve diğer hastalıklara karşı aşı kullanım için vaadi ile transgenik bitkilerin geliştirilmesi için ünlü öğretim üyeleri ile çalışma ile ilgileniyor musunuz? Size Claflin Biyoteknoloji hakkında daha fazla bilgi için davet ediyoruz.

Müfredat

Program yüksek lisans tezi bir üretim ile sonuçlanan, kurs ve araştırma iki yıl gerektirir. kendi çıkarları, arka planlar ve kariyer hedeflerine göre, öğrenciler üç paralel parça arasından seçim yapabilirsiniz. Öğrenciler fakülte dokuz kredi saat araştırma danışmanlık, parça özgü derslerde zorunlu ders, 8 kredi saat 16 krediyi tamamlamak ve 37 kredi saatlik toplam seminere dört kredi saat olmalıdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Orangeburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Claflin University

Claflin Üniversitesi'nde Müfredat ve Öğretim Yüksek Lisans Eğitim tecrübeler ve cari öğretmen ve profesyonel eğitimciler ihtiyaçlarını gözeten bir programı sunarak 21. yü ... [+]

Claflin Üniversitesi'nde Müfredat ve Öğretim Yüksek Lisans Eğitim tecrübeler ve cari öğretmen ve profesyonel eğitimciler ihtiyaçlarını gözeten bir programı sunarak 21. yüzyıl öğretme ve öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Müfredat

Eğitim Programları ve Öğretim faydaları A master derecesi ilgili alanlarda lisans derecesine sahip sınıf öğretmenleri yanı sıra sertifikalı uzman.

Program bir asenkron çevrimiçi formatında. Güz ve bahar yarıyılı sekiz hafta uzun ve iki adet altı haftalık yaz oturumları vardır. Program 36 kredi saatlik bir toplamıdır.

18 kredi saat - Zorunlu Dersler (CC) 6 ders Zorunlu... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Orangeburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Claflin University

Claflin University 2014 Commencement Convocation Celebration

Promoting S.C. African-American Composers' Classical Music Lecture-Recital Series

Claflin 00 Marquee Video Welcome

Claflin University Imagine the Possibilities