Clemson University College of Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Clemson Üniversitesi Eğitim Fakültesi, doğumdan itibaren eğitimin sistematik olarak iyileştirilmesinde dönüştürücü bir liderdir. P-12 okulları için öğretmenler, danışmanlar ve liderler yetiştiriyoruz; topluluklarda hizmet verecek danışmanlar hazırlamak; öğrenci işleri uygulayıcılarını, yöneticileri ve öğretim üyelerini yüksek öğretimde hizmet verecek şekilde eğitmek; iş ve endüstri için eğitim ve geliştirme uzmanları hazırlamak. Ama daha fazlasını yapıyoruz. Yarının eğitimcilerini, dünyada bir fark yaratmalarına yardımcı olacak yüksek kaliteli araştırma ve profesyonel öğrenimle meşgul ediyoruz.

Eğitim Fakültesi, özellikle yetersiz hizmet alan topluluklarda olmak üzere tüm öğrencilerin eğitimini ve gelişimini geliştirmeye adanmıştır. Biz sadece bireylerin yaşamlarını şekillendirmiyoruz; ayrıca ailelerin ve toplulukların dönüştürülmesine de yardımcı oluyoruz. Devletimizin ve ulusumuzun ekonomik kalkınmasında üniversitemiz için önemli bir rol görüyoruz ve Güney Carolina vatandaşlarının hayatlarını daha iyi hale getirmek için Clemson'ın arazi hibe misyonunu benimsiyoruz.

Eğitim Fakültesi üç akademik bölüm içerir - Eğitim ve İnsani Gelişme; Eğitim ve Örgütsel Liderlik Gelişimi; ve Öğretim ve Öğrenim - ve hizmet öncesi öğretmenler için ulusal olarak tanınan sınıf ve klinik eğitime, erken kariyer öğretmenlerine profesyonel rehberliğe ve hizmet içi öğretmenler için en yeni sürekli eğitime ev sahipliği yapan Eugene T. Moore Eğitim Okulu. Okulun adı, 1949 yılında Clemson Üniversitesi'nden mezun olan ve yetişkin hayatını Florence County, SC'de öğretmen, koç ve müdür olarak eğitime adamış Eugene T. Moore'un adını almıştır. 2002 yılında, Darla Moore, Eugene T. Moore'un kızı, ve Richard Rainwater, Clemson'a babasının onuruna okulu adlandırması için 10 milyon dolarlık bir hediye verdi.

Eğitim Koleji'ndeki aday performansı güçlüdür ve kavramsal çerçevemize bağlıyız. Ulusal olarak Güney Carolina eyaleti, NCATE (yakın zamanda CAEP olmak üzere TEAC ile birleşti) ve CACREP tarafından akredite edilmiş bulunmaktayız. Öğretmen hazırlık programlarımız, okuryazarlık ve müdürlük ve müfettişlik eğitim liderliği programlarımız, özel mesleki dernek standartları tarafından ulusal olarak tanınmaktadır.

Farklı bir fakülte, personel ve öğrenci yapısına bağlılığımızı benimsiyoruz ve programlarımız dahilinde herkese farklı deneyimler sunuyoruz. Eğitim Koleji'nde, ulusal düzeyde beğenilen Call Me MISTER® programının yanı sıra Charles H. Houston Eğitimde Siyah Deneyimi İnceleme Merkezi yer almaktadır. Aynı zamanda Ulusal Okulu Bırakma Önleme Merkezi / Ağına ve Güney Carolina için Okuma Kurtarma® ve Erken Okuryazarlık Eğitim Merkezine de ev sahipliği yapıyoruz.

Konumlar

Clemson

Address
Sikes Hall,105
29634 Clemson, Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin