Clemson University College of Engineering, Computing and Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Görevimiz

Mühendislik, Bilgisayar ve Uygulamalı Bilimler Koleji'ndeki misyonumuz, küresel bir ekonomide üretken olabilecek geleceğin mezunları yaratmaktır. Bugünün küresel vatandaşının birincil disiplininin ötesinde deneyime sahip olması beklendiğinden, akademik yapımız disiplinler arası işbirliğini teşvik eder. Mühendislik, bilgi işlem ve uygulamalı bilimler, üniversitenin genel başarısına katkıda bulunmak için bir arada duran bağımsız derece programlarını temsil eder. Ek olarak, öğrencilerin akademik bilgi ve deneyimlerini sınıftan gerçek dünya çalışma ortamlarına aktarmalarını gerektiren bir dizi deneyimsel öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, çalışmalarının sosyal ve ticari etkilerini anlayan, eleştirel düşünen girişimciler ve yenilikçiler olan mühendisler ve bilim adamları yaratmaktır. Yeni yetenekleri çekerken ve mevcut yetenekleri korurken, fikirlerini tutarlı bir şekilde iletebilen ve takımlarda etkili bir şekilde çalışabilen bireyler aramalıyız. Her şeyden önce, kolej, toplumun büyük sorunlarını çözmeye çalışan liderlik sağlar.

Bir Yaşamın Yolculuğu

Clemson Üniversitesi, öğrencileri 21. yüzyılda bir kariyere hazırlamanın, uzmanlaşmış teknik bilgiden çok daha fazlasını sağlamak anlamına geldiğini biliyor. Mühendisler ve bilim adamları, çalışmalarının sosyal ve ticari sonuçlarını da anlamalı ve fikirlerini geniş bir yelpazedeki insanlara iletebilmeli, takımlarda etkin bir şekilde çalışabilmeli ve her şeyden önce toplumun çözümünde liderlik sağlamaya istekli ve yetenekli olmalıdırlar. sorunlar.

Mühendislik, Hesaplama ve Uygulamalı Bilimler Koleji'nde (CECAS), iletişim becerilerinin geliştirilmesi tüm sınıfların büyük bir parçasıdır ve takım çalışması ve işbirliğine olan önemimiz birinci yıl başlar.

Thomas Green Clemson'ın “tarım ve mekanik sanatlara fayda sağlayacak yüksek bir eğitim semineri” yaratma hayalinden esinlenen mühendislik ve bilimler, Üniversitenin gelişiminin ayrılmaz bir parçası olmuştur. İlk dereceler 1896'da verildiğinden beri, Clemson mühendisleri ve bilim adamları Güney Carolina'ya, ülkeye ve dünyaya önemli katkılarda bulundular.

Konumlar

Clemson

Address
Sikes Hall,105
29634 Clemson, Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin