Coleman University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

50 yıldır, Coleman Üniversitesi San Diego'nun SADECE seçkin Bilgisayar Eğitimi Kurumu olarak görev yapmıştır. 1963 yılında kurulan, Coleman Bilgi Teknolojileri alanında gelişen bir güç olarak kabul edilmektedir. Yenilikçi, ters müfredatın Ünlü, Üniversite öğrencilerinin kendi seçtikleri alanda içinde excel için gereken becerileri binlerce öğretiminde başarılı olduğu kanıtlanmıştır.

Üniversitenin sloganı "Reality içine rüyalar" her öğrencinin kendi hayallerindeki gelecek inşa etmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerilerle donatılmış sağlamak için Coleman'ın özveri bir kanıtıdır. Gibi programlarda uzmanlaşan: Uygulama Geliştirme, Ağ Güvenliği ve Oyun Programlama Geliştirme ve Tasarım, Coleman, destekleyici, samimi ve teşvik öğrenme ortamı sunarken, öğrencilerin bir üst oranı eğitim deneyimi sağlamak için çalışmaktadır. Coleman'ın bilgili ve destekleyici idari personel ve öğretim ayrıca kişinin öğrenme sürecini geliştirir ve Coleman harika ve tatmin edici bir deneyim katılıyor olun. Öğrencilerinin hayatını geliştirmeye adamış, Coleman Üniversitesi akademik mükemmellik ve profesyonel büyüklüğünü korumak hedeflemektedir.

Misyon ve Vizyon

Coleman Üniversitesi'nin misyonu, bu akademik topluluğun bir parçası haline olanların insan olarak potansiyellerini tam gelişebilir bir ortam sunarken, bilgi teknolojileri ve iş anlamlı profesyonel kariyer için öğrencileri hazırlamaktır. Coleman Üniversitesi fikir ve değerleri paylaşmak ve ortak hedeflere doğru birlikte çalışmayı öğrenmek farklı geçmişleri ve yaştan insanlar için fırsat tanıyor:

Analitik ve yaratıcı düşünmeyi öğrenmek için; gerçekleri ve fikirleri anlamak için; onlardan akıl ve net sonuçlara ifade etmek. Yaygın teknoloji çağında makinelerin ustaları olanlar çabalarını insanlığın yaşam kalitesini artırmak olduğunu temin nihai sorumluluğa sahip olduğunu kabul etmek. Toplumun kültürel ve sosyal gelişimine artırır entelektüel araştırma, ruhunu teşvik etmek.

Akademik programların amaçları şunlardır:

Uzmanlaşma bir alanda konu anlayış geliştirmek. Bilginin bütün alemine özel alanın ilişkiyi anlamak. Ilgili alanda bağımsız çalışma ve araştırma için gerekli becerileri geliştirmek. Bir yapışkan teorik ve pratik çerçeve içine uzmanlık alanında bilgi ve ilkelerini entegre etmek. Güçlendirmek ve hem yazılı hem sözlü iletişim becerileri rafine. Sürekli öğrenme bir ömür boyu temelini sağlamak.

Konumlar

San Diego

Coleman University

Address
Coleman University
8888 Balboa Ave

92123 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 858-499-0202

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin