College of Charleston

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kolej Hakkında

Özel kişiliği olan üstün bir devlet üniversitesi.

Güney Carolina, tarihi Charleston'un kalbinde yer alan College of Charleston , ulusal olarak tanınmış bir kamuya ait serbest sanat ve bilim üniversitesidir. 1770'de kurulan Kolej, ülkenin kaliteli eğitim, öğrenci hayatı ve karşılanabilirliği açısından en iyi üniversiteleri arasındadır. Çağdaş tesisleri, en yeni programları ve erişilebilir fakültesiyle birleşen güzel ve tarihi kampüsü, ABD ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri kendine çekiyor.

10.000'den fazla lisans öğrencisi ve yaklaşık 1.000 lisansüstü öğrencisi, Kolej'deki ortaokullu bir kentsel üniversitenin avantajları ve çeşitliliği ile harmanlanmış küçük bir kolej hissi yaşar. 500'den fazla seçkin öğretmen bilgininden oluşan kararlı bir fakülte ile yakın çalışırlar. Tarihi, mimarisi, kültürü ve kıyı çevresiyle dünyaca ünlü Charleston şehri, işletme, bilim, teknoloji, öğretim, beşeri bilimler, diller ve sanat alanındaki deneyimler için bir yaşam ve öğrenme laboratuvarı olarak hizmet vermektedir.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Liberal sanat ve bilimin zamansız prensiplerini onurlandırmak.

College of Charleston , sanat ve bilim, eğitim ve iş alanlarında yüksek kaliteli bir eğitim veren, devlet destekli kapsamlı bir kurumdur. Fakülte, topluluk, devlet ve ulus için önemli bir bilgi ve uzmanlık kaynağıdır.

1770 yılında kurulduğundan beri mirası ile uyumlu olan Kolej, güçlü bir liberal sanatlar lisans müfredatına sahiptir. Tarihi Charleston'un kalbinde bulunan, öncelikle Lowcountry ve devletten ve ikincil olarak Güneydoğu'dan gelen artan eğitim taleplerini karşılamak için çaba göstermektedir. Üstün bir lisans programı, College of Charleston misyonunun merkezinde yer almaktadır. Devletin yüksek öğretim sisteminin önemli bir bileşeni olan Kolej, araştırmayı teşvik eder ve destekler.

Çok çeşitli bakalorya derecesi programları sunmanın yanı sıra, Kolej 1992 yılında eyalet tüzüğü ile kurulan Charleston Üniversitesi, University of South Carolina (UCSC) 'yi de içermektedir. barındırıyordu. UCSC yüksek lisans programları sunar ve sınırlı sayıda doktora derecesi teklif etmeyi öngörür ve yerini almalı. Üniversite ayrıca Güney Carolina Lowcountry sakinleri için kapsamlı bir kredi ve kredisiz devam eden eğitim programı ve kültürel faaliyetler sunmaktadır.

College of Charleston derece gerekliliklerini başarıyla tamamlayabilen adaylar arar ve akademik olarak üstün olan öğrencileri belirlemeye ve kabul etmeye özellikle dikkat eder. College of Charleston , coğrafi alanından farklı bir öğrenci College of Charleston hizmet etmekte ve aynı zamanda ulusal ve uluslararası topluluklardan öğrencileri çekmektedir. Üniversite, öğrencilere entelektüel özgürlük atmosferinde orijinal araştırma ve yaratıcı ifadelerle meşgul olacak bir topluluk sağlar. Liberal sanat geleneğinin ilkeleri üzerine kurulan bu topluluk, öğrencilere entelektüel ve kişisel potansiyellerini anlama ve toplumun sorumlu, üretken üyeleri olma fırsatını sunar.

Görev Beyanı (ayrıca Amaç Beyanı olarak da adlandırılır) 16 Ocak 1974'te Devlet Koleji Mütevelli Heyeti veya College of Charleston Mütevelli Heyeti Koleji tarafından onaylandı veya revize edildi; 12 Mart 1986; 16 Ocak 1991; 15 Şubat 1994; 13 Temmuz 2006; 23 Temmuz 2014; ve 25 Ağustos 2014

Konumlar

Charleston

Address
66 George Street
29424 Charleston, Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin