College of Saint Rose

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Birçok fırsat, bir odak - bir fark öğrenciler

Saint Rose Koleji bilgi kazanıyor ve daha iyi etraflarındaki dünyayı yapmak için öğrendiklerinizi uygulayarak odaklanan bilim adamlarının ilerici bir topluluktur. Albany, New York eyalet başkenti kalbinde yer alan, Saint Rose canlı kentsel ortamda özel, bağımsız, karma üniversite deneyimi sunuyor.

yaklaşık 4.500 tam ve yarı zamanlı öğrenciler ile, Saint Rose, geleneksel öğrenci ve çalışan profesyoneller hem yönelik lisans, yüksek lisans ve sertifika programları çeşitli bir teklif vardır. Biz staj, lisans araştırma ve çalışmanın yurtdışında yanı sıra öğrencilerin anlamlı toplum hizmeti meşgul için fırsatlar için sınırsız fırsatlar titiz liberal sanat çalışmaları ve bilimleri birleştirir.

Carondelet Saint Joseph Sisters tarafından 1920 yılında kurulan, Saint Rose sadece kendi kariyerleri için öğrencilerin hazırlanmasında değil, aynı zamanda yaşam için onları hazırlamak değil misyonuna sadık kalmıştır.

Misyonumuz

Kolej Saint Rose topluluğu sıkı eğitim deneyimleri yüksek motivasyonlu lisans ve yüksek lisans öğrencileri yürütmektedir. Carondelet St. Joseph kurucu Sisters ilerici geleneğinde, biz bütün dini ve kültürel kökenden gelen kadın ve erkekleri edilir. entelektüel kapasitelerini geliştirmenin yanı sıra, öğrenciler bütünlüğü, bağımlılık ve karşılıklı saygıyı teşvik eden bir çeşitli öğrenme topluluğunda yaratıcı ve manevi hediyeler yetiştirmek için fırsat var.

Kolej farklı ve kapsamlı liberal sanat ve vatandaşların bakmakta üretken yetişkinler, eleştirel düşünme ve motive olmak bizim mezunları ilham profesyonel programlar sunar. kentsel çevre ile nişan eğitim olanakları için ayarı genişler ve Saint Rose toplumun enerjik katılımı ve toplumda etkili liderlik teşvik eder.

New York Eyalet-Saint Rose tarihi Albany-başkentinin kalbinde bir kampüs ile titiz burs ve canlı kampüs toplum için bilinir.

Akademik. 43 lisans programlarına, 29 yüksek lisans programları ve yeni öğrenciler için mevcut 19 gelişmiş sertifikalar. US News & World Report tarafından En İyi Northern Üniversitesi olarak sırada. Fakülte. Bizim tam zamanlı öğretim öğretim üyelerinin% 93 kendi alanında en yüksek derecesine sahip. Kişisel ilgi. öğrenci-öğretim üyesi oranı 14: 1'dir ve Saint Rose sıfır öğretim asistanları-so istihdam sizin profesörler ile doğrudan ve sık sık çalışacağız. Öğrenciler. 36 devletler ve 55'ten fazla ülkede (2.800 lisans dahil) yaklaşık 4.500 öğrenci. Lisans öğrencilerinin% 48'i kampüste yaşamaktadır. Mali yardım. Birinci sınıf öğrencilerinin% 99 26.891 $ ortalama paketi ile, bazı mali yardım alacak. Ne yapalım.

Kampüste: Bir NCAA Division II oyunu almak 40 öğrenci kulüpleri arasında seçim ve nihai Frizbi için amigo gelen coed içi spor her şeyi eğlenin.

Kampüste Kapalı:, konser üst adı bantları görmek için Broadway yapımları devam sokak fuarları dolaşırken, parkta bir öğleden sonra harcamak ...

Bir amaç ile lisansüstü derece

Kariyer itmek. Kendinizi zenginleştirin. Bir Saint Rose lisans derecesi kazanın.

Saint Rose lisansüstü derecelerini kazandık kişiler olumlu bir değişim için güçlerdir. Onlar, roman yazmak haberleri, BT sistemleri kurmak, araştırma çığır açan davranış, çalıştırmak şirketler ve kendi şirketlerini başlatmak, kamu politikasını etkileme, okullar kurşun.

Nasıl gidilir mi? Saint Rose College'da yüksek lisans derecesini elde ederek. Onlar seçkin kimlik ve keskin anlayışlar ile fakülte kişisel ilgi gördü. Bunlar küçük sınıflar, esnek akşam, online ve gündüz sınıfları ve çalışma alanlarını titiz zevk.

Ve gerçekten olmak istedim kim olur - bir fark yaratabilir böylece onları bir fark yarattı.

Yüksek lisans derecesini elde güçlü bir kariyer harekettir. Ortalama olarak, bir master olan insanlar bir lisans derecesi ile insanlara göre yüzde 23 daha fazla kazanmak.

Lisans ve Lisansüstü programları

Dört Okullar: Arts & Humanities, İşletme, Eğitim, ve matematik ve fen bilimleri 43 Lisans Programları 6 Lisans Sertifika Programları 29 Yüksek Lisans Programları 19 Gelişmiş Sertifika Programları 11 Hızlandırılmış / Çift Diploma Programları beş yıl içinde Saint Rose Koleji lisans ve yüksek lisans ödül Rensselaer Polytechnic Enstitüsü ile işbirliği içinde Saint Rose artı BS Mühendisliği lisans ya da lisans Eczacılık Albany Koleji ile ortaklaşa BS artı Klinik Laboratuar Bilimleri MS Rochester General Hospital veya New York Methodist Hastanesi ile ortaklaşa BS artı Sertifikalı Tıbbi Teknolog Hukuk Albany School, Pace Üniversitesi Hukuk Fakültesi, ya da Hukuk Western New England University School ile işbirliği içinde BA / BS artı JD Hukuk Albany School ile işbirliği içinde MBA artı JD

Öğrenci hayatı

  • Birinci sınıf öğrencilerinin% 80'i kampüs yaşıyor; Lisans öğrencilerinin% 45 kampüste yaşamak - ALANA tam zamanlı lisans öğrencileri:% 20 -% 33 erkek; % 67 kadın tam zamanlı lisans - Devletler öğrencilerin beden temsil: 32 - öğrenci vücut temsil Ülkeler: 50 - Öğrenci Kulüpleri Birliği: 35

Konumlar

Albany

The College of Saint Rose

Address
The College of Saint Rose
432 Western Avenue, Albany

Albany, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 518-454-5143