Colorado Mesa University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1925'te kurulan Colorado Mesa University , yüksek lisans, lisans, ortak ve sertifika seviyelerinde liberal sanatlar, profesyonel ve teknik programlar sunan kapsamlı bir bölgesel devlet yüksek öğrenim kurumudur.

Colorado Mesa'da, öğrencilerin günümüzün karmaşık ve birbirine bağlı dünyasında başarılı olmasına yardımcı olacak eğitim fırsatları ve araçları sağlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Odak noktamız, öğrencilerin ilgi alanlarını ve bölgesel istihdam ihtiyaçlarını destekleyen güçlü bir liberal sanatlar çekirdeği üzerine inşa edilmiş kaliteli akademik programlar ve mesleki işgücü taleplerine cevap veren teknik programlar sağlamaktır.

Colorado Mesa, Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Öğrencilerimiz

Colorado Mesa University , üniversitenin öğrenci grubunun% 14'ü Colorado dışından gelen yaklaşık 11.000 kayıtlıdır. Öğrenci nüfusu% 46 erkek,% 54 kadın ve geleneksel olarak yeterince temsil edilmeyen gruplardan% 29'dur. Öğrencilerin büyük çoğunluğu geleneksel yaştaki öğrencilerdir ve tam zamanlı eğitime kaydolmuştur. Pek çok öğrenci üniversiteye katılırken aynı zamanda ailelere de bakar ve ailelere bakar ve Colorado Mesa, geleneksel olmayan ve çalışan öğrencilerin eğitimlerini ilerletme ve mesleklerinde ilerleme fırsatı sunan akşam, çevrimiçi ve uzaktan eğitim sınıfları sunmaktan gurur duyar.

Fakülte

Üniversitenin çekirdeği, 13 bölümden 323 tam zamanlı akademik ve teknik öğretim üyemizdir. Ek olarak, özenle seçilmiş 345 akademisyen ve profesyonelden oluşan bir ekip, yarı zamanlı eğitmenler olarak hizmet vermektedir. Fakültemiz dinamik bir fikir alışverişini teşvik etmek için tasarlanmış bir ortam yaratır. Profesörler, öğretime ek olarak, akademik danışman olarak hizmet verirler ve zorlu lisans araştırma programlarında her yıl yüzlerce öğrenciyle işbirliği yaparlar - bu genellikle sadece lisansüstü programlarda bulunan bir deneyimdir.

Kampüslerimiz

Colorado Mesa'nın ana kampüsü, Colorado, Grand Junction'ın kalbinde 141 dönümlük bir alanı kaplar. Dağlar ve yüksek çöl kanyonları arasında yer alan bölge, ülkedeki en iyi açık hava rekreasyonlarından bazılarına ev sahipliği yapıyor ve yılda 300'den fazla gün güneşli.

Tilman M. Bishop Kampüsü, Üniversite, Mesa County Valley Okul Bölgesi 51 ve bölge işletmelerinin ortaklığının sonucudur ve Colorado Mesa'nın iki yıllık bölümü olan Western Colorado Community College'ın ana sitesidir. Bishop Kampüsü'ndeki programlar, hem kolej hem de bölge lise öğrencilerinin teknik eğitim ihtiyaçlarına hizmet eder.

Güzel San Juan Dağları'nın dibinde bulunan Colorado Mesa'daki Montrose Kampüsü, manzaralı, daha küçük bir topluluk kampüs ortamında çeşitli önlisans ve lisans derecesi programlarına erişim sağlar.

Atletizm

Colorado Mesa University , NCAA Division II ve Rocky Mountain Atletizm Konferansı üyesi olarak güçlü bir kazanma geleneğine sahiptir. Mavericks'in 90'dan fazla konferans ve bölgesel başlığı vardır. Şu anda 28 Colorado Mesa takımı üniversiteler arası üniversite sporlarında mücadele ediyor. CMU, 700'den fazla öğrenci sporcuya, en iyi bir Division II kurumunda yarışırken bir derece kazanma fırsatı sunar.

CMU, yakın zamanda yenilenmiş spor ofisleri, saha evi, antrenman sahaları ve yepyeni El Pomar Natatorium'da konferanstaki en iyi tesislerden bazılarına sahiptir.

Konumlar

Büyük Kavşak

Address
North Avenue,1100
81501 Büyük Kavşak, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin