Columbia College Hollywood

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Columbia College Hollywood , uygulamalı öğretim ve öğrenimin temeli üzerine kurulmuştur. Önünüzde yatan fırsatları hazırlamak için en iyi yolun, gerçek dünyayı yansıtan bir kampüs kültürünü teşvik etmek olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden programlarımız disiplinler arasında yaratıcı işbirliğini teşvik ediyor.

İlk günden itibaren, yaratıcı medya içeriğinin oluşturulmasında yer alan yeni rolleri ve bilinmeyen teknolojileri denediğinizde denediğinizde, çok amaçlı çalışacaksınız. Deneyimli, ödüllü film yapımcıları, teknisyenler, sanatçılar ve akıl hocaları fakültemiz, interaktif sınıf ortamlarında yenilikçi öğretim yöntemleri ile ilgili uzmanlığınızı kullanmaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Film yapımcıları için

Columbia College Hollywood , film yapımcılığının tüm yönlerini öğreneceğiniz film yapımcılarının üniversitesidir. Derece programlarımız, sizi rekabetçi bir sektördeki sınırsız girişimcilik fırsatlarında gezinmek için gereken yaratıcı, teknik ve ticari beceriler yelpazesine çeker. Film endüstrisinin özüne stajlar, iş olanakları, profesyonel donanımlar ve gerçek dünya deneyimi ile erişim sağlıyoruz.

Film yapımcıları ile

Tutkunuzu paylaşan profesyonel film yapımcılarıyla çalışacak ve film endüstrisinin zanaatı ve işi ile ilk elden bağlantı kuracaksınız. Kurslar, pratik uygulamalı öğretimi ilke ve teori ile dengelemek için tasarlanmıştır, böylece kişisel vizyonunuzu gerçekleştirecek bilgi ve becerilere sahip olacaksınız.

Sanayi Erişimi

Film yapımcılığını eğlence endüstrisinin merkezi olan Los Angeles'ta okuyacaksınız. Sınıftaki eğitmenlerden çalışan profesyonel misafir konuşmacılara kadar endüstri liderlerine erişebileceksiniz. Stajlar, mezun olduktan sonra iş piyasasına girebileceğiniz gerçek dünya deneyimini verecektir.

Ekipman ve tesisler

Çalışmanızı sergilemek için kalıcı çekim setleri, ayrı film ve televizyon sesleri, dijital düzenleme paketleri ve yüksek çözünürlüklü surround ses tiyatrosu içeren profesyonel ekipman ve tesislere erişebileceksiniz. Film ve dijital kamera envanterimiz, çalışan profesyoneller tarafından kullanılmakta olan profesyonel ekipmanları içerecek şekilde sürekli güncellenmektedir.

Görev beyanı

Columbia College Hollywood öğrencilere sanat ve iletişim bilimi ve çağdaş öykü anlatımının farklı medyalarını liberal sanatların bir araştırması içinde yetiştirmektedir. Yoğun çalışma ve uygulama kursumuz, mezunların, meraklı, düşünceli ve merhametli bir küresel topluluğu ilerletmek için yaratıcı, bilgili ve sorumlu katılımcıları olan analitik düşünürler ve etkili iletişimciler olmaları için hazırlar.

Felsefe

Columbia College Hollywood , eğitim, işbirliği ve eğlence sanatlarının ortak sevgisiyle yaratıcılığı, yeniliği ve büyümeyi destekleyen bir öğrenim topluluğunu teşvik etmeye kendini adamıştır. Aşağıdakileri sağlayarak öğrencileri küresel toplumda vatandaşlığa hazırlayan zorlu bir liberal sanat deneyimi sağlamaya çalışıyoruz:
  • Müfredat, eğlence endüstrisinin gerçek dünyasını yansıtan uygulamalı öğrenme deneyimleriyle zenginleştirildi.
  • Proje tabanlı kurs, öğrencilerin film yapım sürecinin tüm yönlerini öğrenmek için ekipler halinde çalışmasını gerektirir.
  • Öğrencilerin yaratıcı potansiyellerini ortaya çıkarmasına yardımcı olacak deneyime sahip, eğlence endüstrisi profesyonellerinden ilham alan bir fakülte.
  • Her öğrenciyi benzersiz bir sanatsal vizyon ve ses geliştirmek için gerekli riskleri almaya teşvik eden samimi bir eğitim ortamı.
  • Mezunların yaratıcı ve profesyonel başarı için bir temel oluşturmasına yardımcı olmak için, profesyonel endüstri fırsatları ve eğlence sektörü ilişkileri yoluyla öğrenmeye devam etme fırsatları.

Tarihçe

Columbia College Hollywood , 65 yılı aşkın bir süredir sanat alanında uygulamalı bir eğitim verdi.

Columbia College Hollywood , aslen 1952 yılında, Los Angeles'ın MacArthur Park semtinde, Chicago'daki Columbia College'ın bir şube kampüsü olarak kuruldu. Müfredat, gelişen televizyon ve radyo endüstrilerine odaklanmak için tasarlandı ve çalışan televizyon ve radyo profesyonellerinden oluşan bir fakülte ile donatıldı. 1959'da, Columbia College Hollywood bağımsız, özel ve kar amacı gütmeyen bir üniversite olarak faaliyet göstermek için Chicago kurumundan ayrıldı.

1997'de Columbia College Hollywood , şu anki kampüsünü Panavision'ın en eski tasarımcısı ve film ve televizyon endüstrisi için en iyi kamera ve mercek üreticisi olan eski dünya genel merkezinde kurdu. Üniversite şimdi San Fernando Vadisi'nin merkezinde, Los Angeles bölgesindeki tüm büyük film ve televizyon stüdyolarına öğrenci ve öğretim üyesi erişimi sağlayan merkezi bir konumdadır.

Öğrenci hayatı

İster büyük ekran, küçük ekran, oyun konsolu veya sahne için içerik yaratmayı hayal edin, yaratıcı vizyonunuzu gerçek dünyada veya sanal dünyada sunun, ya da endüstri lideri veya zanaatınızın efendisi olarak yerinizi kurarak, kişisel sanatsal markanızı icat etmenizi, şekillendirmenizi, şekillendirmenizi ve ayrıntılandırmanızı ve küresel medya yaratmanın sonsuz, girişimci dünyasında kendi yerini bulmaya hazırlanmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış bir kampüs kültürü yarattı.

Konumlar

Los Angeles

Address
Oxnard Street
18618 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: