Columbia University Columbia Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Merkezi New York City'de, küresel iş merkezi olan Columbia Business School, çeşitli ve girişimci öğrencilerine etkili endüstri liderlerine günlük erişim sunar.

Tanınmış öğretim üyelerimiz, disiplinler arasında çığır açan araştırmalar üreterek kendi alanlarının ön saflarında yer almaktadır. Ve dünya çapındaki mezunlar ağımız büyümeye ve değişimi etkilemeye devam ediyor. Columbia Business School'da bugün, her şeyin tam merkezinde yerimizi kutluyoruz.

Paydaşları ve genel olarak toplum için değer yaratan işletmelerin liderlerini ve kurucularını eğitmeye ve geliştirmeye kararlıyız; bunu MBA, MS, PhD ve Yönetici Eğitimi programlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Yeni akademisyenler ve öğretmenler geliştirmeye ve yönetim anlayışını ve uygulamasını ilerleten çığır açan bilgi, kavram ve araçları yaratmaya ve yaymaya eşit derecede bağlıyız; bunu fakülte araştırma ve doktora programlarımız aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Rakipsiz Bir Akademik Mükemmellik Kültürü

Öğretim üyelerimizin çığır açan araştırmaları her sektördeki iş uygulamalarını etkiliyor. Küresel iş ortamı tarafından gerçek zamanlı olarak bilgilendirilerek, her ortamda fırsat yaratmaya hazır liderler geliştiren dönüştürücü ve sürekli gelişen bir müfredat öğretirler.

İş ve Toplum Üzerinde Güçlü Bir Etki Yaratmak

Fakülte ve personelimizin düşünce liderliği ve küresel ticaretin merkezindeki konumumuz, işletmeyi şekillendiren güçler üzerinde anında ve ölçülebilir bir etki yarattığımız anlamına gelir. Dünyanın dört bir yanında, 44.000'den fazla mezunumuz günümüzün gittikçe karmaşıklaşan sorunlarıyla mücadele ediyor ve kendi sektörlerinde ve genel olarak toplumda bir fark yaratıyor.

Konumlar

Manhattan

Address
10027 Manhattan, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin