Columbia University - Fu Foundation School of Engineering and Applied Science

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Disiplinleri Aşmak, Liderleri Eğitmek, Hayatları Değiştirmek

Fu Vakfı Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Okulu Columbia Engineering, kendini bilginin sınırlarını zorlamaya ve keşiflerimizi toplumun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tercüme etmeye adamıştır. Bu özlemler, metalurji ve madenciliğe adanmış bir okul olarak 1864'teki ilk kökenimizden beri temel olmuştur. Yıllar içinde öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz teknolojik ve sosyal ilerlemeye önemli katkılarda bulundular ve bugün, mühendislik, içtiğimiz suyun saflığından, kalitesine ve erişilebilirliğine kadar yaşamın neredeyse her alanını dönüştürürken yenilik geleneğimizi sürdürüyoruz. sağlık hizmetlerimiz ve doğal ve yapılı çevrelerin sürdürülebilirliği, dünyanın herhangi bir yerindeki başkalarıyla bağlantı kurma becerimize.

Columbia Engineering, dokuz ana bölümde lisans ve yüksek lisans derecelerinin yanı sıra birinci sınıf kardeş okullar ve araştırma enstitüleriyle çalışma fırsatları sunar.

Ülkenin en eski ve en etkili olanları arasında yer alan dokuz bölümümüz, disiplinler arası çalışma ve araştırma için fırsatlar sunuyor.

Fakülte ve öğrenciler, Columbia'nın laboratuvarları, merkezleri ve enstitüleri aracılığıyla sunulan çeşitli ve kapsamlı araştırma programlarında aktiftirler - Okuldaki ve Üniversite genelindeki bu işbirliğine dayalı varlıklar, etki yaratan son derece disiplinler arası araştırmayı teşvik eder. Dünya çapındaki araştırma alanlarımız arasında Columbia Nano Girişimi, Yumuşak Madde Laboratuvarı, Columbia Elektrokimyasal Enerji Laboratuvarı, Veri Bilimi Enstitüsü, Yapay Zeka Merkezi, Hassas Tıp Girişimi, Mortimer B.Zuckerman Zihin Beyin Davranışı Enstitüsü ve Dünya Enstitüsü. Lütfen aşağıdaki bu programların çoğunun bağlantılarına bakın.

Mühendislik ve uygulamalı bilimdeki en büyük beyinleri, ülkenin dört bir yanından ve dünyanın dört bir yanından farklı geçmişlere sahip olmak, her zaman DNA'mızın bir parçası ve başarımızın anahtarı olmuştur. Fakültemiz, kendilerini öğretmeye, araştırma sınırlarını zorlamaya ve Okul, Üniversite ve dış ortaklarla disiplinler arası işbirliğini artırmaya adayan, alanlarında önde gelen uzmanları temsil eder. Öğrencilere, New York City merkezli birinci sınıf bir Ivy League üniversitesinin derinliği ve genişliğinde mühendislik ve uygulamalı bilim alanında temel bir eğitim sağlayan eşsiz bir eğitim fırsatı sunuyoruz - bu, hızla dünyaca ünlü bir yüksek öğrenim merkezi haline gelen kültürel ve finansal bir merkez haline geliyor. teknoloji araştırma ve geliştirme. Mühendisliğin bir rönesans döneminde olduğuna ve artık mühendisliğin sürdürülebilir, sağlıklı, bağlantılı, güvenli ve yaratıcı bir insanlık yaratmak için geleceğe yönelik bir güç olarak öne çıkma zamanının geldiğine inanıyoruz.

Konumlar

Manhattan

Address
10027 Manhattan, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin