Resmi açıklamayı okuyun

Columbia video Ağı sahip kampüste herhangi ikamet gereksinimleri olmadan derece uzaktan eğitim yararlanabilir ve sürdürmeye çalışan profesyonellerin binlerce ve uzaktan bulunduğu öğrenciler sağlayan 1986 yılında kuruluşundan bu yana online öğrenme alanında öncü olmuştur New York. Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Fu Vakfı Okulu (SEAS) büyük bir araştırma üniversite bünyesinde geniş tabanlı eğitimi sunmaktadır ve ideal yarının mühendislik liderleri eğitmek ve teknik okuryazarlığı teşvik etmek uygundur. Milletin kucaklamak, en eski ve en etkili yeni teknolojiler ve disiplinler arası olasılıklar arasındadır Bizim mühendislik ve uygulamalı bilim programları.

Amacımız geleceğin teknolojisi lider olmak için öğrencilerimizin güçlendirmektir. Bu sonuna doğru, biz öğretim mükemmelliği teşvik etmek ve kesme kenarında üstünlüğü teşvik amacıyla dünya çapında araştırma katılırlar. Biz gelecekte bu heyecan verici yolculuğa bize katılmaya bekliyoruz.

Size birçok lisansüstü akademik fırsatlar çevrimiçi dan vardır Columbia video Ağı. CVN Öğrenciler küçük kolejler yanı sıra büyük bir araştırma kurumu geniş akademik kaynaklardan ilişkili kişisel ilgi yarar. Columbia öğrencisi olarak, kendi alanlarında lider ve yenilikçi olan dünyaca ünlü profesörlerin erişimine sahip olacaktır.

Lisansüstü çevrimiçi mühendislik öğrencileri Columbia Yöneylem Araştırması, Finans Yöntemleri, Endüstri ve Sistemler Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Uygulamalı Matematik, Uygulamalı Fizik, Bilgisayar Bilimleri, Elektrik Mühendisliği, Mekanik ve İnşaat Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve Yönetimi dahil seçmek için akademik programların geniş bir yelpazeye zevk Sistemler, Malzeme Bilimi.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Yöneylem Araştırması uygulamalı bilim ve genellikle tahsisi ve sınırlı kaynakların kontrolünü içeren, kantitatif karar problemleri ile ilgilidir. Bu tür sorunlar sanayi f ... [+]

Yöneylem Araştırması Yüksek Lisans

Yöneylem Araştırması uygulamalı bilim ve genellikle tahsisi ve sınırlı kaynakların kontrolünü içeren, kantitatif karar problemleri ile ilgilidir. Bu tür sorunlar sanayi firmaları, finans kurumları, sağlık kuruluşları, ulaşım sistemleri, enerji ve kaynaklar, ve hükümet faaliyetlerinde, örneğin, ortaya çıkar. Operasyon araştırma analisti geliştirir ve bu karar problemlerini çözmeye yardımcı olmak için matematiksel ve istatistiksel modeller kullanır. Mühendisler gibi, onlar sorun formülatörler ve çözücüler bulunmaktadır. Onların işi işletim sistemi alternatif modları sonuçlarının bir sistemin matematiksel modeli ve analiz ve tahmin oluşumunu gerektirir. Analiz matematiksel optimizasyon teknikleri, olasılık ve istatistiksel yöntemler, deney ve bilgisayar simülasyonları içerebilir. Yöneylem Araştırması kursları 1952 yılından bu yana Columbia Üniversitesi'nde sunulmuştur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku