Contemporary Technology University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Size Yatırım Yapmak!

Contech, yarının yazılım tabanlı ekonomisinin kariyeri için derece programları, becerileri ve iş olanakları sunarak size yatırım yapar.

Kariyerinizde İlerleme

Şimdi Başarılı Ol ve Sonra Öde

Contech'te biz şeffafız. Size yatırım yapmak ve en iyi versiyonunu ortaya çıkarmak istiyoruz. Kariyerinize önceden küçük bir ücret ödeyerek başlayın ve yüksek maaşlı bir işe girerken harcı ödeyin - eğer yapmazsanız, ödemek zorunda değilsiniz. Bu kadar basit. Demek öğrencilerimizi böyle destekliyoruz.

Dijital bir göçebe ol

Contech, öğrencilerine dünyanın her yerinden çalışabilmeleri, farklı kültürleri deneyimlemelerini, yalnızca çalışmalarınız için değil kişisel ve mesleki yaşamınız için temel kişisel yetkinliklerle donatılmış olmaları için kaldıraç teknolojisi sağlamayı vaat ediyor.

4 dev teknoloji şehri

Contech Nomad Öğrenciler, dört farklı dünya kentinde (San Francisco, New York, Berlin) yaşamayı ve öğrenmeyi elde ediyorlar

Proje tabanlı öğrenme

Kafanıza dökülmüş bilgileri beklediğiniz pasif derslere karşıyız. Zorlu projelerle, önceki deneyimlerinizin en iyi bölümlerini ortaya çıkaracak ve ilham veren ve benzersiz olanları geliştirmek için bunları projenize bağlayacaksınız.

122273_pexels-photo-1438081.jpegBuro Millennial / Pexels

Geleneksel Öğrenme Sistemine Meydan Okumak

Yaklaşımımız size hayal gücünüzü harekete geçirecek ilham verici zorluklar sunarken, aynı zamanda bu zorlukları başarmak için neye ihtiyacınız olduğunu göstermektir.

Beceri geliştirme

Bir Contech Öğrencisi, uzmanlık alanında mükemmel becerilere ve derin bilgiye sahip olan ve aynı zamanda toplumumuzun yaşadığı dijital dönüşümün henüz bilinmeyen olasılıklarını keşfetmeye hevesli biri.

Dijital öğrenme

Yaklaşımımız, bir sınav için gerçekleri çoğaltanların günümüzün hızlı hareket eden ekonomisinde gerekenin olmadığını belirleyerek kural kitabını yırtıyor. Bunun yerine, bilgiyi ve anlayışı pratik bir ortama yerleştirmek için 360 derecelik bir dijital öğrenme deneyimi sunuyoruz.

hackathon

Ezbere öğrenmek, teknolojik gelişmelere hız vermeni sağlamaz. Pratik atölyeler, bir toplulukta öğrenmenizi sağlar - diğer öğrencilerden fikirleri zıplar ve organik olarak öğrenir.

Mentorluk

Öğretim kadromuz, kendilerini basitçe size iletmek istedikleri değerli bilgilere sahip olan kişiler olarak düşünmez. Bunun yerine, anlamlı, ilk elden deneyimler edinmenizi sağlamaya odaklanırlar - yaratıcı düşünme, işbirliği yapma ve etkili iletişim kurma becerisiyle zorlu projelerde uzmanlaşmanıza olanak tanır.

122272_people-coffee-notes-tea.jpgBaşlangıç hazır Fotoğraflar / Pexels

Nitelikli İşgücünün Geliştirilmesi

Contech'in arkasındaki kurucu ekip, 2005'ten beri küresel olarak 45.000'den fazla öğrenciye eğitim veren eğitim ve yetenek geliştirme endüstrisinde yer almaktadır. 2014 yılına gelindiğinde, teknoloji alanındaki beceri açığı o kadar büyüktü ki, tüm işveren ağımız yeni kurulan alanlarda yetenekler arıyordu, bunun yerine akademik alan Bilgisayar Biliminin hiç değişmeyen temel ilkelerine odaklanmıştı. internetin heyecan verici yeni olanakları ve fırsatları.

Günümüzün karmaşık, küresel ekonomisi, başarıyı arttırmak için teknolojiden yararlanan yetenekli bir işgücüne ihtiyaç duyuyor. Contech'in sağlam program grubu, bireylere ve ekiplere büyüme ve gelişme için çeşitli seçenekler sunmak için inovasyonun tüm temel direklerini içerir. Yapay zeka, veri bilimi, dijital pazarlama ile bulut bilişim, derin öğrenme, ürün yönetimi, dijital tasarım ve yazılım geliştirme, bugün dijital ekonomimizi düzenleyen programlar sunuyoruz. Öğrenciler, tam zamanlı, yarı zamanlı, kampüste ve çevrimiçi dahil olmak üzere hedeflerine en iyi şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli biçimler ve yöntemler arasından seçim yapabilir.

Geniş Bir Küresel Ağ Kurmak

Dünyanın en iyi teknoloji merkezlerinde 4 kampüsümüz var ancak 2020'de 2 kampüs daha mevcut olacak. 32 teknoloji ortağından oluşan işveren ağımızı sürekli genişletiyoruz. Contech'in küresel varlığı, teknoloji ağı ve işe alım ortakları en büyük varlığımızın üçü. İşveren ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış programlara ek olarak, eğitmen, danışman ve koç olarak görev yapan endüstri profesyonellerinden oluşan bir boru hattı oluşturuyoruz. Bu gelişen profesyonel ağ, yeni mezunlarımızın iş bulmalarına ve bağlantı kurmalarına, işlerinde ve yaşamda başarıya ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

people, girls, womenStockSnap / ×

Piyasaya Uyarız

Veri bilimi ve yapay zeka gibi dinamik alanlar gerçek zamanlı olarak gelişir ve pazar talebine ve araç ve tekniklerin gelişimine cevap vermek için sürekli olarak pilotluk yapar, başlatır ve gün batımı programlarını düzenleriz. Dünya standartlarında öğretim tasarımcıları, konu uzmanları ve eğitim ürünleri yöneticileri ekibimiz uygunluğu sağlamak için içeriğimizi sürekli yeniler. Özel değerlendirmelerimizdeki verilerden, geri bildirimlerden ve içgörülerimizden yararlanarak, iş üzerinde maksimum etkiye neden olan ödevleri üretiyoruz. Derin işveren ilişkileri her zaman Contech'in DNA'sının önemli bir parçası olmuştur. Öğrencilerimizin kabaca yarısı, çalışanlarının uzmanlarımız tarafından eğitilmesini isteyen işverenler tarafından finanse edilmekte ve müfredatlarımız sanayi ihtiyaçları tarafından yönlendirilmektedir. Yeteneklerini yerinde, çevrimiçi, veya kampüslerimizde değerlendirmek ve eğitmek için onlarca Fortune 100 şirketine ve dünya çapındaki yüzlerce başka işletmeye yardım ettik.

ruhsat verme

Contemporary Technology University , Kaliforniya Özel Posta Orta Öğretim Eğitimi Bürosu tarafından özel bir derece veren kurum olarak faaliyet göstermek üzere tam kurumsal onay alma sürecindedir. Tam kurumsal onay, Kaliforniya Eyaleti tarafından verilen en yüksek statüdür. Bu onay, asgari devlet standartlarına uyumu gösterir ve devlet veya Büro tarafından herhangi bir onay veya öneri anlamına gelmez.

Akademik Topluluk Tarafından Desteklenmiştir

Akademik konseyimiz, alanımızın araştırmasına dair en son bilgileri, bilimsel topluluğa güçlü bir bağ ve anlamlı öğrenme ortamları yaratmada onlarca yıllık tecrübeyi sunar. Mükemmeliyet, ortak misyonumuzu benimseyen ve eğitim anlayışımızı destekleyen bu profesörleri, araştırmacıları ve öğretim görevlilerini belirlememize yardımcı olurlar.

Konumlar

Palo Alto

Address
2100 Geng Road, Suite 210
94303 Palo Alto, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri