Resmi açıklamayı okuyun

Cornell Tech iş ve yaratıcı düşünme ile teknolojiyi sigortalar lisansüstü eğitim için devrimci bir modeldir. Cornell Tech yaşama şeklimizi yeniden icat edecek önemli ihtiyaçları topraklı vizyoner fikirler üretmek için katalitik ortamda gibi düşünen öğretim, iş dünyası liderleri, teknoloji girişimcileri ve öğrencileri bir araya getiriyor.

Cornell Tech İsrail Teknoloji Enstitüsü - Joan & Irwin Jacobs Technion-Cornell Enstitüsü Cornell Üniversitesi ve Technion arasındaki akademik işbirliğini temsil ediyor.

Cornell Tech'in geçici kampüsü kadar yapılmış ve büyüyen dünya standartlarında fakülte ile, 2012 yılından bu yana New York'ta Google'ın Chelsea binasında çalışan vardır, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ve teknoloji odaklı kurum ve kuruluşlarla ve kendi startups üzerinde çalışmak postdoc'lar.

İnşaat 2017 yılında açılacak ilk faz ile, Roosevelt Adası'nda Cornell Tech daimi, sürdürülebilir 12 dönümlük kampüs devam etmektedir. Tamamen tamamlandığında, kampüs state-of-the-art binaların 2 milyon metrekarelik açık alan üzerinde 2 dönüm yer alacak ve 2.000 'den fazla yüksek lisans öğrencileri ve yaklaşık 280 akademik ve idari personel ev sahipliği yapacak.

Misyonumuz

Cornell Tech doktora profesyonel ustalar ve doktora sonrası düzeylerde araştırma, teknolojinin ticarileştirilmesi ve lisansüstü düzeyde eğitim yoluyla, dijital çağ için öncü liderleri ve teknolojiler üretmeye odaklanır.

Bizim öncül dijital çağda yenilik hızlı adımlarla lisansüstü eğitim için üniversite teknolojisi, şirketler ve üniversiteler arasındaki stratejik işbirliği yeni seviyeleri ve yeni müfredat ticarileştirmek için yeni yaklaşımlar çağrısında olmasıdır. Biz teknik derinlik, iş knowhow, tasarım becerilerini ve "oluşturucu" zihniyet karışımı yeni öğretim programları hazırlıyorlar.

Evimiz Kampüsleri

Cornell Tech ağ bize her gün misyonumuzu devam ettirmek yardımcı olan diğer kurumlara New York'ta ötesine geçiyor.

Cornell özel, Ivy League üniversite ve New York State için arazi hibe üniversitedir. Cornell misyonu, keşfetmek korumak ve bilgi yaymak için; yaratıcı iş üretmek; ve boyu ve Cornell topluluğun ötesinde geniş bir araştırma kültürünü teşvik. Cornell Tech bu okulların birlikte dereceleri sunmaktadır:

  • Mühendislik Cornell Koleji
  • Yönetim Johnson Enstitüsü
  • Cornell Hukuk Fakültesi

Cornell New York'un Uygulamalı Bilimler yarışma için bir teklif hazırlanırken, Technion - İsrail Teknoloji Enstitüsü akademik ortağı için mantıklı bir seçim oldu. "StartupNation" olarak İsrail'in itibar ve ülkenin önde gelen teknoloji girişimcilerini üreten Technion'un geçmişi ile, Cornell ortak bir vizyon olduğunu biliyordum:

  • İsrail Silikon Vadisi dışında yüksek teknoloji başlangıç ​​şirketlerin büyük konsantrasyon ev sahipliği yapmaktadır.
  • Technion mezunları ülkenin kurucuları ve yüksek teknoloji endüstrisi yöneticileri üzerinde% 70 oluşturan, İsrail eğitimli bilim adamları ve mühendislerin çoğunluğu oluşturmaktadır.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Cornell Tech

Facebook ve The New York Times gibi teknoloji odaklı şirketlerden gelen bilgilerle geliştirilen bu birinci sınıf derece, sizi teknoloji, insan psikolojisi ve biliş ile ke ... [+]

Connective Media'da Technion-Cornell Dual Master Dereceleri

DEGREE : MS BİLGİ SİSTEMLERİ (CORNELL)

Dijital cihazlar ve platformlar, dünyayla etkileşimde bulunma biçimimizi değiştirdi, nasıl çalıştığımız, öğrendiğimiz, alışveriş yaptığımız, iletişim kurduğumuzun - hatta sürücünün - önemli ve giderek artan bir parçası haline geliyor. Yine de, bağlayıcı medyanın faydası henüz tam olarak gerçekleşmemiştir ve onlarla etkileşimde bulunma yolları sürekli yenilik geçirmektedir.

En Jacobs Technion- Cornell Enstitüsü aracılığıyla sunulan Bağ Media Technion- Cornell Çift Master Dereceleri, Cornell Tech , insan ve teknik bu dinamik kesişme gelişmek hazırlayacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Cornell Tech

Teknoloji alanı giderek daha hızlı ve girişimcidir ve teknolojinin nasıl bir ürüne dönüştüğünü anlayan en başarılı geliştiriciler ve programcılardır. CS master derecemiz ... [+]

Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisansı

İnsan ihtiyaçlarını karşılamak ve insani sorunları çözmek için teknoloji var. Günümüzün teknolojiye dayalı yeni girişimleri, piyasaya yenilikçi çözümler getirmenin iş tarafını da anlayan mühendislere ve bilgisayar uzmanlarına ihtiyaç duyuyor.

Cornell Tech Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisansı, öğrencilere girişimciliğe ve ürün yönetimine açıkken en ileri çözümleri geliştirmek için gereken teknik becerileri sunacaktır.

Disiplinler arası İşbirliği Yoluyla Öğrenmek

Bilgisayar bilimi ve mühendislik becerilerinizi nerede uygulamış olursanız olun, büyük olasılıkla, ürün ve proje yöneticileri, satış ve pazarlama yöneticileri, hatta avukatlar ile işbirliği içinde çalışacaksınız. Başarınız, kendi dilini konuşma yeteneğinize, teknolojik uzmanlığınızın şirket geneline nasıl uyduğunu görmenize ve işletmenin her yerinden ilham almanıza bağlı olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cornell Tech

Yarının Teknolojisini Geliştirin. Cornell Tech Elektrik ... [+]

Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans

Yarının Teknolojisini Geliştirin. Cornell Tech Elektrik

Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans

Makine öğrenimi, sensör teknolojisi ve sinyal ve görüntü işleme alanındaki heyecan verici gelişmeler, bu gelişmeleri yeni ürün ve hizmetlere dönüştürmek için gelişmiş teknik becerilere ve girişimci zihniyete sahip mühendisler ve bilgisayar bilimcileri için yeni fırsatlar yaratıyor. Cornell Tech Elektrik Yüksek Lisansı

Başlangıç ​​Kültüründe En Üst Düzey Becerileri Öğrenmek

Teknologlar, tasarımcılar ve girişimciler işbirliği yaptığında en başarılı yeni teknolojiler ve girişimler gelişir. Cornell Tech işbirlikçi ürün geliştirme modelini aldı ve lisans programlarımıza uyguladı. Derin endüstri tecrübesi ile uzman öğretim üyeleri tarafından verilen sınıf temelli kurslarınız, Cornell Tech diğer teknik diploma programlarından öğrencilerle ve LLM ve MBA programlarımızla birlikte takımlarda çalışacak proje tabanlı deneyimleri tamamlar. Startup Studio'da kendi işinizi geliştirecek ve Product Studio'nun bir parçası olarak gerçek ticari müşteriler için yenilikçi çözümler yaratabileceksiniz. Bu süreçte, dünyanın en yenilikçi şirketlerinden ve iddialı girişimlerden dikkat çekmek için ihtiyacınız olan iş anlayışı, iletişim becerileri ve olağanüstü teknik becerilerinizi geliştireceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cornell Tech

Herhangi bir sektördeki herhangi bir işletme, stratejik kararları bildirmek için verileri kullanabilecekleri zaman rekabet avantajı elde eder. ORIE Masters'larımız size v ... [+]

Yöneylem Araştırması ve Bilgi Mühendisliği Yüksek Lisans

Her türden ve büyüklükteki işletmeler, verilerde yorulmakta ve bilgi sahibi, gerçek zamanlı iş kararları vermek için bu verileri kullanabilecek yetenekli analistler ve bilgi bilimcileri için açılmaktadır. Cornell Tech Operasyon Araştırma ve Enformasyon Mühendisliği Yüksek Lisans Programı (ORIE) size müşteri memnuniyeti ve operasyonel verimliliği artıran kararları yürütmeniz için gerekli olan matematiksel modelleme ve veri analiz becerilerini sağlayacaktır.

Rigor'un İnovasyonla Buluştuğunu Öğrenin

Cornell Tech ORIE Masters, Cornell Üniversitesi'nin akademik zorluklarını, New York'un teknoloji başlangıç ​​topluluğunun merkezinde eğitim ile birlikte gelen enerji ve fırsatla birleştiriyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Cornell Tech

Address
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
false