Cornell Tech

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Cornell Tech iş ve yaratıcı düşünme ile teknolojiyi sigortalar lisansüstü eğitim için devrimci bir modeldir. Cornell Tech yaşama şeklimizi yeniden icat edecek önemli ihtiyaçları topraklı vizyoner fikirler üretmek için katalitik ortamda gibi düşünen öğretim, iş dünyası liderleri, teknoloji girişimcileri ve öğrencileri bir araya getiriyor.

Cornell Tech İsrail Teknoloji Enstitüsü - Joan & Irwin Jacobs Technion-Cornell Enstitüsü Cornell Üniversitesi ve Technion arasındaki akademik işbirliğini temsil ediyor.

Cornell Tech'in geçici kampüsü kadar yapılmış ve büyüyen dünya standartlarında fakülte ile, 2012 yılından bu yana New York'ta Google'ın Chelsea binasında çalışan vardır, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ve teknoloji odaklı kurum ve kuruluşlarla ve kendi startups üzerinde çalışmak postdoc'lar.

İnşaat 2017 yılında açılacak ilk faz ile, Roosevelt Adası'nda Cornell Tech daimi, sürdürülebilir 12 dönümlük kampüs devam etmektedir. Tamamen tamamlandığında, kampüs state-of-the-art binaların 2 milyon metrekarelik açık alan üzerinde 2 dönüm yer alacak ve 2.000 'den fazla yüksek lisans öğrencileri ve yaklaşık 280 akademik ve idari personel ev sahipliği yapacak.

Misyonumuz

Cornell Tech doktora profesyonel ustalar ve doktora sonrası düzeylerde araştırma, teknolojinin ticarileştirilmesi ve lisansüstü düzeyde eğitim yoluyla, dijital çağ için öncü liderleri ve teknolojiler üretmeye odaklanır.

Bizim öncül dijital çağda yenilik hızlı adımlarla lisansüstü eğitim için üniversite teknolojisi, şirketler ve üniversiteler arasındaki stratejik işbirliği yeni seviyeleri ve yeni müfredat ticarileştirmek için yeni yaklaşımlar çağrısında olmasıdır. Biz teknik derinlik, iş knowhow, tasarım becerilerini ve "oluşturucu" zihniyet karışımı yeni öğretim programları hazırlıyorlar.

Evimiz Kampüsleri

Cornell Tech ağ bize her gün misyonumuzu devam ettirmek yardımcı olan diğer kurumlara New York'ta ötesine geçiyor.

Cornell özel, Ivy League üniversite ve New York State için arazi hibe üniversitedir. Cornell misyonu, keşfetmek korumak ve bilgi yaymak için; yaratıcı iş üretmek; ve boyu ve Cornell topluluğun ötesinde geniş bir araştırma kültürünü teşvik. Cornell Tech bu okulların birlikte dereceleri sunmaktadır:

  • Mühendislik Cornell Koleji
  • Yönetim Johnson Enstitüsü
  • Cornell Hukuk Fakültesi

Cornell New York'un Uygulamalı Bilimler yarışma için bir teklif hazırlanırken, Technion - İsrail Teknoloji Enstitüsü akademik ortağı için mantıklı bir seçim oldu. "StartupNation" olarak İsrail'in itibar ve ülkenin önde gelen teknoloji girişimcilerini üreten Technion'un geçmişi ile, Cornell ortak bir vizyon olduğunu biliyordum:

  • İsrail Silikon Vadisi dışında yüksek teknoloji başlangıç ​​şirketlerin büyük konsantrasyon ev sahipliği yapmaktadır.
  • Technion mezunları ülkenin kurucuları ve yüksek teknoloji endüstrisi yöneticileri üzerinde% 70 oluşturan, İsrail eğitimli bilim adamları ve mühendislerin çoğunluğu oluşturmaktadır.

Konumlar

New York

Address
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri