Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts , Doğu Tıbbı'ndaki yeni nesil öğretmenleri ve liderleri yetiştiren bir eğitim mükemmellik merkezidir. Kolej, akademik olarak titiz ve dönüştürücü müfredatı, topluma hizmeti ve Oryantal Tıp eğitimindeki örnek liderliği ile tanınır.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts , klasik Çin tıbbı sanatı ve biliminde kaliteli eğitim sağlar ve farklı ortamlarda bağımsız ve işbirliğine dayalı bakım sağlayan profesyonelleri mezun eder ve topluluklarını Taoist temelli tıpla zenginleştirir.

Taoist Geleneklerin yönetimi, öğretim üyeleri ve personeli, işimizi nasıl yaptığımıza, birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuza ve bir üniversite olarak misyonumuzu nasıl yerine getirdiğimize rehberlik eden bir dizi ilkeyi destekler. Üniversite topluluğumuzdakileri olumlu yönde etkilemek için, Taoist Geleneklerde meydana gelen her şeye kılavuz ilkelerimizi yerleştirmek için özenle çalışıyoruz.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts , Doğu tıbbı (MAOM), doktora programı (DACM) ve Akreditasyon Komisyonu Akupunktur ve Oryantal Tıp (ACAOM) için Çin bitkisel ilaç programında (CCHM) akreditasyon sertifikası alanında yüksek lisans düzeyinde bir programdır. .

Konumlar

Asheville

Address
Montford Avenue,382
28801 Asheville, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: