Davis College Of Business- Jacksonville University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden JU Davis İşletme Fakültesi?

Kariyerinize hızlı bir başlangıç ​​yapmayı, kuruluşunuzda yükselmeyi veya sadece iş dünyasında daha yükseğe ulaşmak istiyor olun, şimdi nasıl büyüyebileceğinizi keşfetme zamanı. Jacksonville Üniversitesi'ndeki Davis İşletme Fakültesi, sizi daha uzun süre ayakta durmaya ve zirveye yükselmeye hazırlıyor!

JU Davis İşletme Fakültesi, tüm Kuzey Florida ve Güney Georgia'da AACSB tarafından akredite edilmiş tek özel işletme okuludur. Bu bölge, Güneydoğu Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en dinamik ve ekonomik olarak çeşitli endüstrileri kapsamaktadır. Başlıca uluslararası limanlar, lojistik ve nakliye şirketleri, küresel finansal hizmetler şirketleri, tüketim malları ve hizmetleri kuruluşları, bilgi teknolojileri ve birinci sınıf sağlık kuruluşları bu alanda faaliyet göstermekte ve staj ve kariyer için zengin fırsatlar sunmaktadır.

Jacksonville Üniversitesi ve Davis, tüm bu endüstri sektörlerinin büyümesinde iyi tanınan ortaklar ve topluluğun kültürel ve sosyal karakterinin bir parçası. JU Davis, çeşitli sektörlerde üst düzey C düzeyindeki yöneticileri eğitme geleneğine sahiptir ve kökleri büyük mezunlar ve kurumsal ortaklık ağına dayanmaktadır. Jacksonville topluluğu içindeki rolümüz ve yerimiz, yüksek kaliteli, son derece ilgili ve ilgi çekici programlarla kazandığımız bir rol.

Konumlar

Jacksonville

Address
University Oaks Drive
32211 Jacksonville, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: