Resmi açıklamayı okuyun

DeSales Üniversitesinde hayat için olumlu bir yaklaşım bulacaksınız. Belki de öğrencilerimiz, öğretim ve personel dostu, iddiasız doğa, ya da üniversite ve onun karakteri şekillendiren Saint Francis de Sales Oblates, iyimser manevi bakış açısı bu. Belki bunun nedeni bizim büyük akademik programlar, Pennsylvania doğal Lehigh Valley bizim küçük banliyö kampüs kişisel bir atmosfer ve bizim destekleyici bir öğrenme ortamının var. Her neyse, DeSales Üniversitesi'nde bulunan bir olağanüstü bir deneyim var. Misyon Bu Satış ve onun manevi mirasçıları de Saint Francis tarafından geliştirilen Hıristiyan hümanizmi felsefesine göre kalite yüksek öğretim ile erkek ve kadın temin etmek DeSales Üniversitesi'nin misyonu olduğunu. Üniversite bilgi hakkında kazandırır ve kişisel, ailesel, toplumsal yaşam ve için yeteneklerini geliştirir. DeSales Üniversitesi İnsan toplumu zenginleştiren ve eğitim çabaları ile bireyin onurunu artırır. Çalışmalarında, Üniversite Katolik inanç ve insan kültürü arasında hayati ve saygılı bir diyalog teşvik eder. FELSEFE DeSales Üniversitesi için Hıristiyan hümanizmi insan deneyiminin her yönüyle İsa Mesih'in İncili ile aydınlanma yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir. Bu İncil kişisel varoluş (fiziksel, zihinsel, sosyal, ahlaki, estetik ve dini) her çevresel etki (doğal dünya, sosyal kurumlar, kültürel başarıları, tarihsel dönemler ve dini toplumların) her boyutuna ışık getiriyor. Insan kişiliğinin Tanrı Sözü ve beton dünyası arasındaki karşılaşma tam anlamlı varlığı mümkün kılar. DeSales Üniversitesi kişinin kendi yaşamı kucaklamak için ne anlama geldiğini bir Salesian şekilde Hıristiyan olmanın ne demek öğrenciye öğretmek için çaba ve insan aile için bu İyi Haberi getirmek için ne anlama geldiğini. DeSales Üniversitesi sıkıca ve kamuya Roma Katolik doktrini ve ahlak ilkelerine kararlıdır. Aynı zamanda tamamen gerçeğin arayışı, entelektüel bir özgürlük ortamı gerektirir tanır ve bu sevgi iyi olduğunu herkese bir açıklık gerektirir. DeSales Üniversitesi bu kampüs toplumun her bir üyesi garanti gerçeğin serbest peşinde, ve Katolik Kilisesi'nin öğretilerini kendi bağlılık arasındaki dikkatle ayırır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

DeSales University

çalışan profesyoneller için tasarlanan müfredat derin teknik beceri veri yönetimi, proje yönetimi, ağ, sistem tasarımı, web developemnt ve programlama gibi sanayi kullanı ... [+]

DeSales Üniversitesi'nde lisans Sistemleri Bilim Bilişim Of Masters çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Bizim müfredat programlama derin ve developemnt web köklü, tasarım sistemleri, ağ yönetimi, gelişmekte olan teknik beceri için uygun kullanımda sanayi gibi veri yönetimi, proje. Bizim öğretim deneyimine sahip profesyonel ve yetişkin ve çalışan sanayi anlamak ihtiyaçlarının. Talimat sınıf eller içerir-on, ders ve on-line öğrenme.

MSIS Program Bileşenleri

MSIS program bileşenleri özel, seçmeli ders ve araştırma ayrıntılı bir öğrenme deneyimi için core hazırlık kursları birleştirir.

Hazırlık Kursları Hazırlık Kursu gereksinimi amacı daha fazla ve öğrencinin analitik yeteneklerini geliştirmek için gelişmiş teknolojik ve toplumsal kavramları tanıtmaktır. Tüm adaylar hazırlık kursuna ihtiyacı tamamlamak zorundadırlar. MSIS Kabul ve Akademik Politikaları Kurulu bir inceleme alarak son tamamlanması (en fazla beş yaşında) benzeri bir ders ve deneyim ders konuda gösterebilen öğrenci için belirli bir hazırlık kursuna feragat edebilir. En fazla üç hazırlık kursları feragat edilebilir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Merkez Vadisi Romanya Bükreş Allentown  + 1 Daha fazla
Eylül 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku