Delaware State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

GURUR DOLU BİR MİRAS, UMUT VEREN BİR GELECEK

DSU, Amerika'nın Tarihsel Siyah Kolejlerinden ve Üniversitelerinden (HBCU'lar) biri olarak uzun bir geçmişe sahiptir. 1891'de Eyalet Renkli Öğrenciler Koleji olarak kurulan DSU, ülkenin ilk arazi hibeli eğitim kurumlarından biri olarak mirasımızla gurur duymaktadır. Bugün, birçok geçmişe sahip öğrenciler için hoş bir öğrenim merkeziyiz. Şu anki nüfusumuz,% 63'lük bir Afrikalı-Amerikalı kaydı ve artan sayıda Kafkasyalı, Hispanik, Asyalı ve diğer uluslararası öğrencileri içermektedir.

DSU, geçmişin, bugünün ve geleceğin benzersiz bir karışımını sunar. 356 dönümlük kampüsümüzde yürüyün ve asırlık binaları göreceksiniz. Aynı zamanda, tıp, askeri savunma, tarım ve çok daha fazlası alanlarında yeni yenilikler keşfeden ülkenin en yetenekli araştırmacılarından bazılarını bulacaksınız.

DSU şu anda 42 lisans derecesi seçeneği sunuyor, bizim boyutumuz bir okul için etkileyici bir sayı. Ayrıca disiplinler arası uygulamalı matematik / matematiksel fizik ve eğitim liderliği gibi alanlarda 18 yüksek lisans programı ve beş doktora programı sunuyoruz.

Farklı geçmişlere sahip öğrencileri ağırlıyoruz. Şu anki kaydımız 5.054 olup,% 91'i lisans öğrencisi. Erkek öğrenci oranımız 33:67 olup, birinci sınıf öğrencilerimizin% 82'si kampüste sekiz yurtlarımızdan birinde yaşamaktadır.

Konumlar

Dover

Address
North Dupont Highway,1200
19901 Dover, Delaware, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin