Des Moines University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

120 YILI AŞKIN BİR ÜNİVERSİTE GÜÇLÜ

Sağlığın geliştirilmesine, topluma bilgi ve hizmetin keşfine kendini adamış farklı sağlık profesyonelleri geliştirmek için tek bir misyonu paylaşıyoruz.

1898'de kurulan Des Moines University , sekiz yüksek lisans derecesi sunan üç kolejden oluşan önde gelen bir tıp ve sağlık bilimleri kurumudur. Programlar, ortak bir gücü paylaşır - öğrencilerin ve öğretim üyelerinin bilgi ve yenilik arayışında bir araya geldiği işbirliğine dayalı bir kampüs topluluğu.

Des Moines University , ülkenin sağlık uzmanlarına olağanüstü bir eğitim ve DMU Kliniğinde mükemmel hasta bakımı sağlama konusundaki uzun mirasına dayanarak fırsat yaratır.

Tıp ve sağlık bilimleri alanlarındaki güçlü itibarımız, yarının liderlerini eşsiz adanmışlık ve tavizsiz niyetle yetiştirme konusunda tutkulu olan fakültemizin bağlılığı üzerine inşa edilmiştir. Mezunlarımız mesleğe güvenle, şefkatle ve başkalarının hayatlarını günlük olarak iyileştirme kararlılığıyla girerler.

Güçlü olanaklar sunacak kadar büyük, ancak mükemmelliğe odaklanacak kadar küçüğüz

DMU, osteopatik tıp programında 880'den fazla öğrencisi ile Iowa'daki en büyük tıp fakültesi ve ülkedeki en büyük akredite okullardan biri (DO'lar veya MD'ler için). Yıldan yıla, üniversite sekiz programın tamamında 1.500'den fazla öğrenciyi kaydetmektedir.

Zengin bir eşitlik ve çeşitlilik geçmişimiz var

1898'de ilk tıp sınıfı her iki cinsiyeti de içeriyordu ve bugün öğrenci bedeninin% 50'si kadındır. Bugün, temel değerlerimizden biri, tüm öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve personelimiz için çeşitliliği ve kapsayıcılığı benimsemek ve taahhüt etmektir.

Öğrencilerimiz işlerini biliyor

DO ve DPM programlarımız için üç yıllık ortalama olarak% 100'e yakın eşleşme oranlarına ve DO, DPM, DPT ve MSPAS programlarımız için% 100 üç yıllık lisans sınavı geçme oranlarına sahibiz.

Sağlam burs olanakları ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye yardımcı oluyoruz

Öğrenciler, '17 -'18 akademik yılında 6,3 milyon dolardan fazla burs aldı.

Mezunlarımız ülkeyi ve dünyayı kapsıyor

DMU'nun 14.000'den fazla mezunu vardır ve bunların 3.100'den fazlası Iowa'da bulunmaktadır.

Topluluğumuza hizmet etme konusunda tutkuluyuz

DMU öğrencileri ve çalışanları, yıllık Senior Health Fair ve Girls Exploring Medicine & Science gibi ücretsiz kampüs içi etkinliklerden kampüs dışı sağlık taramalarına, osteopatik manuel ilaç tedavilerine, sağlık eğitim programlarına ve çok daha fazlasına kadar çok çeşitli şekillerde topluma hizmet vermektedir. gönüllü faaliyetler.

Konumlar

Des Moines

Address
Grand Avenue,3200
50312 Des Moines, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: