Drew University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Drew University Yüksek Lisans ve Teolojik Çalışmalar.

New York şehrinin güç kaynağı olan dünya başkentine sadece 50 dakikalık bir tren yolculuğu mesafesindeki Drew'ın Madison'daki ormanlık kampüsü New Jersey, Caspersen Yüksek Lisans Çalışmaları Okulu ve Drew Theological School'a ev sahipliği yapmaktadır.

Öğretmenler, şairler, doktorlar, bakanlar, akademisyenler, topluluk liderleri, aktivistler veya yaşam boyu öğrenenler olsun, Drew'un mesleki ve akademik lisansüstü programlarından mezun olanlar, hümanist, yaratıcı ve etik düşünme ve çalışma tarzına sahiptir.

Akıl hocasını, başarılı fakülte arasında bulun. Ormanda Çalışma. Öğrendiklerinizi, Doğu Kıyısı'ndaki en canlı ve kültürel açıdan farklı bölgelerden birinde test edin. Sizi kendi hayatınızda ve dünyada önemli bir fark yaratmaya hazırlama niyetinde olan özel bir küresel topluluğun bir parçası olun.

Caspersen Yüksek Lisans Çalışmaları Okulu

116824_BC_043013_Stock_Exc_142.jpg

Drew's Caspersen Yüksek Lisans Çalışmaları Okulu, neredeyse tüm yoğun programların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çok çeşitli ve esnek ileri derece programları sunmaktadır.

Tüm programlar, Drew'un fakülte öğrencisi mentorluğuna verdiği ünlü bağlılığa, sınıf dışı deneyimsel öğrenme fırsatlarına ve sağlam bir entelektüel topluluğu kolaylaştırmaya dayanmaktadır.

Eleştirel yansıma ve analiz için derin bir bağlılık geliştiren beşeri bilimler, tüm lisansüstü programlarımızı temel alır ve zenginleştirir. Bu temel becerilere hakim olmak, mezunlarımızı farklı kılan çok yönlülük ve becerikliliği sağlar. Her ne kadar yarının kariyeri henüz hayal edilmemiş olsa da, Drew'ın beşeri bilimler temelli bir yüksek lisans eğitimi ile her şeye hazır olacaksınız!

Drew İlahiyat Okulu

Gururla Wesleyan / Metodist geleneğine dayanarak, insanların hayatlarını iyi yönde etkileyen cesur fikir geleneğine dayanarak, 150 yıl boyunca köklü, yenilikçi ve cesur liderler yetiştirdik. Hangi beş yıllık programlarımızdan hangisini takip ettiğinize bakılmaksızın, Drew Theological School eğitimi, birinci sınıf düşünme, gerçek dünyaya yönelik çıraklık eğitimi ve uyarlanabilirliği ve yenilikçiliği teşvik eden öğrenme modlarını gerektiren disiplinlerarası kursları içerir.

116827_MAR.jpg

İlahiyat Fakültesi ve Üniversite Misyonu

“Hristiyan teolojisi ve manevi pratiklerin yenilikçi ve cesur yorumlarının Metodist geleneğinde köken alan Drew University İlahiyat Okulu, adalet, barış ve Tanrı'nın, komşunun ve yerin sevgisini geliştirmek için yaratıcı düşünce ve cesur eylemi güçlendirir.”

İlahiyat Okulu'nun misyonu, çeşitli öğrenen topluluklarına, köklü bir mentorluk kültürü, kampüsünün ötesindeki dünyaya düşünceli bir şekilde bağlılık ve kampüsün ötesinde yaşam boyu süren bir kültürlenme taahhüdü ile şekillenmiş zorlu ve kişiselleştirilmiş bir eğitim sunmak için Üniversite'nin çalışmalarına katılır. bütün kişi. Bilginin, tecrübenin ve hizmetin karşılıklılığı konusundaki belirgin vurgusu ile Drew, zamanımızın acil zorluklarına titiz, bağımsız ve yaratıcı bir düşünceyle cevap vererek, dünyadaki iyiliğe katkıda bulundukları için hem kişisel hem de profesyonel olarak gelişmeye hazırlar.

116826_LD_121217_CASP_HistoryCulture_Shetler_0493.jpg

Konumlar

Madison

Address
36 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri