Claremont Graduate University-Drucker School of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Peter F. Drucker ve Masatoshi Ito Graduate School of Management, liderleri güçlü, etik ve evrensel yönetim becerileri ile hazırlar. Zamanımızın en etkili yönetim düşünürü olan Peter Drucker'ın temel ilkelerine dayanan özelleştirilebilir programlar sunuyoruz. Küresel ağımız, kuruluşlara liderlik eden, toplumu etkileyen ve dünya çapında olumlu değişiklikler yapan cesur bireylerden oluşur.

Okul, Peter Drucker'ın yönetim uygulamasının bütüncül bir bakış açısı gerektirdiği felsefesini benimsiyor ve analitik becerileri işin insani boyutunun sağlam bir kavrayışıyla harmanlıyor. Drucker, karmaşık içgörüleri pratik bilgeliğe dönüştürmek için bir yeteneğe sahipti: çalışanlarınıza saygı gösterin, müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt verin, küresel bir bakış açısı edinin, yenilik yapın, modernize edin. Küçük bir işletme veya ülke yönetiyor olsanız da, etkili yönetim ilkelerinin eşit derecede geçerli olduğunu biliyordu.

Drucker School'da bir öğrenci olarak, bu becerileri kapsamlı profesyonel deneyime ve ödüllü akademik yeterliliklere sahip profesörler tarafından öğretilen küçük sınıflarda öğreneceksiniz. Yönetim tarzınız, sizi müşteri merkezli projelere ve stajlara katılmaya teşvik eden hedefli, pazar bağlantılı bir müfredat yoluyla gelişecektir. Öğrettiğimiz teorinin en son endüstri trendleriyle doğrudan bağlantılı olmasını sağlamak için rutin olarak endüstri etkinliklerine ev sahipliği yapıyor ve uzmanları sınıfa getiriyoruz.

Drucker School'un Los Angeles yakınlarındaki Claremont'taki konumu, yaratıcı, son teknoloji organizasyonlarda yönetim hakkında bilgi edinmek için ideal bir ortam sağlar. Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler ve hükümetler, son derece rekabetçi 21. yüzyılın iş ortamında başarılı olmak için gereken değerlere ve çok yönlülüğe sahip liderler arıyor. Programlarımız aracılığıyla, geleceğinizi yaratacak ve fark yaratmak için size güvenen organizasyonları ve toplulukları şekillendirecek beceriler kazanacaksınız.

Derecesi yönetimdedir, ancak geliştirdiğimiz şey liderliktir.

Konumlar

Claremont

Address
East 10th Street,150
91711 Claremont, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin