Duke University Sanford School of Public Policy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Adaşımızın mirasına uygun olarak, Sanford Kamu Politikası Okulu çirkin hedeflere sahiptir.

21. Yüzyıl için büyük bir kamu politikası okulu olmayı ve alanımızda bir lider olarak tanınmayı hedefliyoruz.

Duke Sanford Kamu Politikaları Okulu'nun misyonu, en acil kamu politikası konularını araştırarak ve öğrencileri liderlik, sivil katılım ve kamu hizmeti yaşamlarına hazırlayarak yaşamları iyileştirmektir.

2019'da, Sanford Okulu'nun öğretim üyeleri ve personeli, topluluğumuzu tanımlayan ortak değerleri tartışmak için bir araya geldi. Bu değerler (alfabetik sırayla) Sanford Okuluna her gün rehberlik eder.

İŞBİRLİĞİ

Sanford Okulu, yerel toplumumuzun, ulusumuzun ve dünyanın karşı karşıya olduğu önemli konulara birden fazla disiplin perspektifi getiren örnek araştırmalar üretir. Çalışmalarımız en yüksek akademik titizlik standartlarına göre yapılmaktadır ve dünya üzerinde gerçek ve olumlu bir etkiye sahip olan politikayla ilgili, disiplinler arası araştırmalar için bir model olabilir.

MÜKEMMELLİK

Seçkin fakültemizde, 19 seçkin kürsüleri olan 5 Ulusal Akademiler üyesi ve ABD Ordusu'nun eski kıdemli sivil avukatı Tom Taylor ve eski Facebook yöneticisi Matt Perault gibi başarılı profesyoneller bulunmaktadır.

Öğretimimiz en yüksek kalibrede. Geleceğin ve mevcut politika liderlerini, dünyada olumlu bir fark yaratmaları için onları güçlendiren ve ilham veren beceriler, bilgiler ve deneyimlerle donatıyoruz.

KAPSAMA VE ÇEŞİTLİLİK

Canlı ve çeşitli bilim adamları, öğretmenler, yöneticiler ve öğrencilerden oluşan bir topluluğumuz var. Çeşitli disiplinlerden, bakış açılarından ve kişisel geçmişlerden güç alıyoruz. Topluluğumuzun zenginliğiyle gurur duyuyoruz. Önemli araştırmalar üretmek ve geleceğin liderlerini güçlendirmek ve onlara ilham vermek için çeşitliliği kucaklamamız gerektiğinin farkındayız. Doğrusu, gücümüzün kaynağıdır. Çeşitlilik ve katılım komitemiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

BÜTÜNLÜK & DÜRÜSTLÜK

Dikgang Moseneke, Müzik Grubu

Özel misafirler

Yıl boyunca öğrenciler, çok çeşitli yaşam deneyimlerine sahip kampüs ziyaretçileriyle tanışma fırsatı bulurlar. 2019-2020 öğretim yılı boyunca, Hon. Apartheid sırasında bir insan hakları liderinden Güney Afrika Baş Yargıç Yardımcılığına yükselen Dikgang Moseneke, bir Rubenstein Üyesi olarak kampüste zaman geçirdi. Moseneke, Duke'un Rubenstein Fellows Akademisi'ne katılan sekizinci uzman ve ilk uluslararası araştırmacıdır.

Amacımız her zaman ahlaki, adil ve nezih bir şekilde davranmaktır. İster araştırmayı denetliyor olun ister bir sınıf sohbetine katılın, kim olduğumuza ve nasıl davrandığımızın önemli olduğuna inanıyoruz. Kendimizi en yüksek ideallere bağlıyoruz. Zor olduğunda bile kendimize ve başkalarına karşı dürüst olmaya çalışıyoruz. Onurlu ve güvenilir olmayı hedefliyoruz.

SAYGI

Ziyaretçiler Sanford binasına girdiklerinde, genellikle küçük öğrenci grupları ve öğretim görevlilerinin derin bir konuşma içinde olduğunu görürler. Bizim için önemli olan, insanlar ve akademisyenler olarak birbirimize bu tür bir saygıdır. Kendimize ve başkalarına saygı duyuyoruz. Topluluğumuzun her üyesine değer veriyor, duygularına ve esenliğine önem veriyoruz. Birbirimizi tamamen kabul ediyoruz.

HİZMET

Fark yaratmak için çabalıyoruz. Öğrenciler ve öğretim üyeleri topluluğumuzda araştırma yapar ve gönüllü olur. Bir profesör şu anda belediye başkanımız olarak görev yapıyor! Hükümetler, uluslararası kuruluşlar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, medya kuruluşları ve özel sektördeki kamu politika yapıcıları dahil olmak üzere devlet, ulusal ve uluslararası topluluklarla da derinden etkileşim içindeyiz. Katılımımızın iki yönlü bir yol olmasını, hem araştırmamızı politika ve uygulamaya yansıtmak için bir yol hem de politika yapıcıların ve uygulayıcıların öğretim ve araştırmamızı bilgilendirme yolu olmasını istiyoruz.

Konumlar

Durham

Address
Science Drive,201
27708 Durham, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin