Duke University School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Duke Law School, misyonu, işbirlikçi, destekleyici ve çeşitli bir ortamda titiz bir hukuk eğitimi sağlayarak öğrencileri hukuk mesleğinde sorumlu ve üretken yaşamlara hazırlamak olan hırslı ve yenilikçi bir kurumdur.

Bir akademisyenler topluluğu olarak Hukuk Fakültesi, aynı zamanda, hukuk anlayışını geliştirmek ve kamu hizmeti, araştırma ve en yüksek vasıfta burs yoluyla hukuk ve hukuk kurumlarını iyileştirmek için ulusal ve uluslararası düzeyde liderlik sağlar, uygun olduğunda yansıtır. Duke Üniversitesi'ndeki diğer disiplinlerdeki akademisyenlerin katkıları.

Duke Hukuk Fakültesi'nde öğrenciler ve öğretim üyeleri, yaratıcılığı ve yeniliği destekleyen ve değer veren disiplinler arası bir ortamda akademik titizliği tecrübe eder ve katkıda bulunur. Fakülte, klinikler, disiplinler arası merkezler, hukuk dergileri ve diğer öğrenci geliştirme fırsatlarına ve teknolojiye stratejik yatırımın yanı sıra kamu yararına hizmet etmek için girişimler ve fırsatlar için destek, Hukuk Fakültesi'nin hukuk bursunun en son noktasında kalmasını sağlamak, hizmet ve eğitim. Bu taahhütler, 21. yüzyıl için iyi donanımlı, kendini adamış, etik hukukçuların gelişimini bilgilendiren liderlik büyümesi için bir dizi ilke olan Duke Blueprint to LEAD'de anılıyor.

Konumlar

Durham

Address
Science Drive,210
27708 Durham, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin