Duke University School of Nursing

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Duke University School of Nursing veya DUSON, birçok kişi tarafından adlandırıldığı gibi, hemşirelik liderlerinin gelişimi için en iyi eğitim ortamını sağlamayı taahhüt eden bir bilim adamları topluluğu ve örgütüdür. 1931'de kurulan, hemşirelik biliminin ilerlemesine, klinik bursların desteklenmesine ve klinik liderlerin, ileri düzey uygulayıcıların ve araştırmacıların eğitimine kendini adamış bir mükemmeliyet merkeziyiz.

Yarının hemşirelerini eğitmenin yanı sıra, sağlık hizmetlerinin geleceğini değiştiren kritik öneme sahip araştırmalar da burada yapılıyor. Fakültemizin çoğu, kronik hastalığı olanların sağlığını iyileştirmek veya klinik bakım için yenilikçi modelleri test etmek için en son araştırmalar ve test müdahaleleri yürütmektedir. Diğer birçoğu, kalp hastalığı, diyabet ve risk altındaki yenidoğanların bakımı gibi kendi uzmanlık alanlarında aktif olarak uygulamada yer almaktadır.

DUSON'da öğrencilerimizin güçlü tavsiye ve rehberlik yoluyla sağlık hizmetlerine potansiyel katkılarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya odaklanıyoruz! Fakültemiz 'konuşmayı yürütün'. Hemşirelik uygulama uzmanlıkları ve araştırma alanlarında uzmandırlar ve öğrencileri kendi öğrenimlerine ve mesleki gelişimlerine aktif olarak dahil etmek için yenilikçi pedagojiler kullanırlar. Bu faydalar ve daha pek çoğu, Duke University School of Nursing ülkenin önde gelen hemşirelik okullarından biri olarak gösterilmesinin nedenidir.

Duke University School of Nursing sadece öğrencilerimizin eğitimine değil, aynı zamanda öğretim üyelerimizin ve personelimizin sürekli gelişimine de inanıyoruz. Fakültemizin yüzde 95'i doktora hazırlıklıdır. Hemşirelik eğitiminin değişen ihtiyaçlarını karşılayan bir organizasyon olarak okulumuzun büyümesine ve gelişmesine de kararlıyız. 2014 yılında, son teknoloji simülasyon laboratuarları ve sınıfları içeren ana kampüs binamızın yeni bir eklentisini açtık. Ayrıca personel ve araştırma katılımcıları için bir araştırma tesisini de yeniledik ve yeniden açtık.

Uzaktan eğitim ve sertifika programlarımızın birçoğuyla, dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, işlerini bırakmak zorunda kalmadan Duke'tan birinci sınıf bir derece alabilir. 40'tan fazla ABD eyaletinden ve ülkesinden gelen bu öğrenci çeşitliliği, sınıfa farklı bakış açıları getirerek müfredatımızı gerçekten zenginleştiriyor! Fakülte ve personelin çeşitlilik ve dahil etme konusundaki çalışmalarımıza bağlılığı ve girişimleri hakkında daha fazla bilgi web sitesinde bulunabilir.

Konumlar

Durham

Address
Trent Drive,307
27710 Durham, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: