Duquesne University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ABD'de ilk Katolik üniversitelerinden biri Duquesne Üniversitesi çeşitliliğe açık bir ekümenik bir ortamda ruhsal ve ahlaki gelişimini besleyici sırasında akademik size meydan olacak çok yönlü bir eğitim sağlar. Kutsal Ruh'un Cemaati tarafından fazla 135 yıl önce kurulan, Duquesne University ABD'de yüksek öğrenim sadece Spiritan kurumdur.

Bir öğrenci olarak, profesörler ve sınıf arkadaşları yanı sıra heyecan verici araştırma projelerine katılan yakın ilişkiler kurma, birinci sınıf lisans eğitimini elde edeceğiz. Bu tür yüksek lisans ve profesyonel öğrenciler için konut ve iş fırsatları gibi kaynaklara erişebilirsiniz. Mezun olduğunuzda her alanda çalışan fazla 86.000 mezunları, ülke genelinde ve dünya çapında katılmak olacak.

Kişisel Touch ile Top-Notch Akademik

Duquesne Üniversitesi, mükemmel bir sınıf deneyimi sağlamak ve aynı zamanda kendi alanında en önemli araştırma bazı üretirler öğretmen-akademisyen öğreneceksiniz. Aslında, Yükseköğretim Chronicle sayılı bizi sıralanmış Bir dizin ölçüm fakülte verimlilik göre puan verildi 16 61 arasında küçük bir araştırma üniversitesi. 1 öğrenci-öğretim elemanı oranı ve ödüllü bir fakülte kişisel ilgi ile hallmarked bir akademik deneyim: Bir 15 yararlanacaksınız. Aslında, tüm sınıfların hemen hemen yarısı sizin profesör ile doğrudan etkileşim için fırsatlar bol olacak anlamına gelir, 20 veya daha az öğrenci var.

Perfect Fit

Eğer Duquesne buraya uygun olacak nasıl biliyorsun? Mutlu ve en başarılı Duquesne öğrenciler derece daha fazlasını isteyenler vardır. Bizim öğrenciler de kendileri hakkında daha fazla öğrenme ve çevremizdeki toplum içinde bir fark ve dünyayı yaparken onların akademik bilgi ve becerilerini genişletmek istiyorum.

Konumlar

Pittsburgh

Address
Duquesne University
600 Forbes Avenue

Pittsburgh, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri