Resmi açıklamayı okuyun

EVMS yetkin ve şefkatli hekimler, sağlık profesyonelleri ve bilim adamları olarak kariyer için öğrencileri hazırlar. Öğrencilerimiz topluluk boyunca sağlık profesyonelleri ile uyum içinde çalışmak bizim tam zamanlı öğretim üyeleri tarafından sağlanan öğretimin geniş yarar.

Kazanılmış değer de Eğitim hizmet ettikleri insanlar üzerinde bir etki yaratmak için öğrencileri, sakinleri ve arkadaşlarının güçlendirir. Biz, eller gibi öğrenme yaklaşımları, benzersiz teklif:

Topluluk alamayan nüfusu faaliyetleri hizmet tabanlı. Kurumsal kalite geliştirme ve savunuculuk çalışmalarına iştirak. Bölgesel veya küresel sağlık kuruluşları ile ortaklıklar.

EVMS toplum için, toplum tarafından kurulan ulus tıp ve sağlık mesleklerinin sadece okullarda biridir. Biz sağlık sağlayıcıları nesil hazırlamak, aynı zamanda Hampton Roads insanlar için daha iyi sağlık içine keşif tercüme değil sadece odaklanmıştır. Vizyonumuz Amerika Birleşik Devletleri'nde tıp ve sağlık mesleklerinin en toplum odaklı okul olmaktır.

Kazanılmış değer de keşifler faydaları global hissettim edilirken, araştırma, eğitim ve hasta bakım çalışmaları eden Güneydoğu Virginia toplumda insanların ihtiyaçlarını büyür:

EVMS fakülte üst hekimler, sağlık profesyonelleri ve araştırmacıların bir sonraki nesil için tıp eğitimi ve liderlik sağlar. EVMS Medical Group hekimlerin günlük 1.000 'den fazla hasta için bakım. EVMS 'araştırma çabaları bölgenin en acil sağlık sorunları üzerinde durulacak. EVMS yerel ekonomik aktivitede bir yıllık 824.000.000 $ sürücüler.

EVMS Burslar

Kazanılmış değer, liyakat, finansman ihtiyacı, çeşitliliğe dayalı burs numaradan, faiz ve memleketi alanları mevcuttur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Eastern Virginia Medical School

Eastern Virginia Medical School Biyoteknoloji Yüksek Lisans Programı (EVMS) katı bazda birlikte state-of-the-art moleküler, genomik, proteomik, hücresel ve görüntüleme te ... [+]

A Eastern Virginia Medical School Biyoteknoloji Yüksek Lisans Programı (EVMS) öğrencilere sağlar benzersiz bütünleştirici araştırma programı uygulamalı biyomedikal bilimler ve laboratuvar araştırma tasarımının teorik bilgi sağlam bir temel ile kombine state-of-the-art moleküler, genomik, proteomik, hücresel ve görüntüleme teknikleri eğitimi.

Bu titiz eğitim programı akademik araştırma laboratuvarlarında veya biyoteknoloji ve ilaç endüstrilerinde biyomedikal araştırma yapacaklardır gelecek laboratuvar uzmanları eğitiyor.

KEY PROGRAM AVANTAJLARI Sağlar eller-ve teorik araştırma eğitimi hızlandırılmış, 16 aylık müfredat Kampüste veya biyoteknoloji endüstrisi ortağı ile altı aylık bir araştırma staj Birleştirir Deneyimli araştırma fakülte ile öğrencilerin yakın etkileşim İçerecek ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Norfolk
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Virginia Medical School

EVMS Lisansüstü Sanat Terapisi ve Danışmanlık Programı büyüme odaklı ve yansıtıcı sınıf, stüdyo, toplum ve klinik deneyimleri dayalı titiz bir akademik programdır. ... [+]

A EVMS Lisansüstü Sanat Terapisi ve Danışmanlık Programı büyüme odaklı ve yansıtıcı sınıf, stüdyo, toplum ve klinik deneyimleri dayalı titiz bir akademik programdır.

Bu sağlayıcıların çok yönlü bir ekibin parçası olmak için gerekli becerileri oluşturur kişilerarası işbirliği öğrencilere fırsatlar sunan gelişen tıp ve sağlık meslekleri kampüs parçası olmasıdır EVMS 'programı benzersizdir. Biz 40 yılı aşkın bir süredir başarılı kariyerleri ile kültürel duyarlı, toplum dahil, etik uzmanları, dünya standartlarında sanat terapistleri hazırlamaktadır.

Amaçlar ve hedefler Danışmanlık lisans için gerektiği gibi gerekli eğitimi içeren yenilikçi titiz sanat terapisi eğitimi sağlamaktadır. Çeşitli bireysel, grup, aile kuramsal yaklaşımlar anlayışı vurgular. Sanat terapisi için, yenilikçi, profesyonel, etik ve kültürel duyarlı bir yaklaşım geliştirmek için teşvik ediyoruz. Değerlendirme ve tedavisinde klinik yetkinlik tanıtın. Konuşmak ve sanat terapisi konusunda profesyonelce yazmalarını meydan. Iletken ve sanat terapisi araştırmaları değerlendirirken, planlama yetkinliğini geliştirmek. Kişisel resim yapma ve kendini yansıtma yoluyla öğrenci öz-bilincini geliştirmek. Sanayi yöntemleri ve malzemelerin geniş bir terapötik kullanımı Foster becerileri. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Norfolk
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku