East Carolina University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ECU hakkında

Sözüne kadar yaşamak.

ECU'nun ilk cumhurbaşkanı olarak açılış konuşmasında Robert Wright, liderlerini 100 yıldan fazla yönlendiren ve bugün hala rehberlik eden bir misyon oluşturdu. “Halk tarafından, insanlar için inşa edildi ve halkın hizmetkarı olarak insanlarla birlikte kalabilir mi?” Vizyonu, üniversitenin en yüksek öğrenim kurumlarına eşit bir eğitim sunacaktı. ayrıca tüm bölge için yaşam kalitesini de yükseltiyor. ECU'nun uzun zaman önce verdiği sözleri yerine getirmenin ne kadar başarılı olduğunu görmekten memnun olacaktı!

Wright istediğini söyledi “her öğrenci. . . Buradan çıkmak için kelimenin tam anlamıyla Doğu Carolina'ya olan coşku ile afedersiniz. ” Ve senin de yapman çok muhtemel.

Üniversite Misyonu

East Carolina University öğrenci başarısı, kamu hizmeti ve bölgesel dönüşüm için ulusal bir model olmak:

 • Erişimi en üst düzeye çıkarmak için yenilikçi öğrenme stratejileri ve dağıtım yöntemleri kullanır;
 • Küresel, çok kültürlü bir toplumda başarılı olmak için öğrencileri bilgi, beceri ve değerlerle hazırlar;
 • Olumlu değişime hizmet etmek ve ilham vermek için yarının liderlerini geliştirir;
 • Doğu Kuzey Carolina ve ötesinde gelişen bir geleceği desteklemek için yeni bilgi ve yenilikleri keşfeder;
 • Sağlık hizmetlerini dönüştürür, sağlığı teşvik eder ve sağlık eşitsizliklerini azaltır; ve
 • Kültürel zenginleşme, akademisyenler, sanat ve atletizm ile yaşam kalitesini artırır.

Misyonumuzu, eğitim, araştırma, yaratıcı faaliyetler ve hizmet aracılığıyla yerine getirirken, bize emanet edilen kaynakların iyi örnekleridir.

Mükemmelliği Tanıma

ECU'nun, topluma hizmetiyle birlikte öğrencilerine olan bağlılığı, ülkedeki en iyiler arasında tutarlı bir şekilde tanınmıştır. Online kurslardan ve yurtdışındaki eğitimden, bakım sağlama konusunda yenilikçi yöntemlere kadar ECU, eğitim ve sağlık hizmetlerini herkes için erişilebilir kılmayı taahhüt eder.

2018'de ECU, US News tarafından tanındı.

 • Ceza adaleti, eğitim, MBA ve hemşirelik dalında çevrimiçi lisans programları yanında çevrimiçi lisans programları
 • Tıp eğitimini dönüştürmek ve sağlık bakım sistemini iyileştirmek
 • Kuzey Carolina'da herhangi bir tıp fakültesindeki aile hekimlerinin en yüksek, ülkedeki en yüksek ikinci hekimin üretilmesi
 • Eyalet çapındaki yenilikçi, hasta odaklı kliniklerde gelecekteki dişhekimleri için pratik deneyim sağlamak
 • Uluslararası öğrenciler için en iyi üniversite olmak
 • Yurt dışında çalışarak küresel farkındalığı ve anlayışı artırmak

Öncü Girişimler

Sınıflardan ve araştırma laboratuvarlarından ameliyathanelere ve Bermuda kıyılarına kadar ECU, uluslararası endişe altındaki sağlık sorunlarını ele almak için araştırmalar yaparak yeni nedenler oluşturdu, yaşamı tehdit edici rahatsızlıkları tedavi etmek için yeni tıbbi tekniklere öncülük etti, yüzyıllar süren çabalarda ilerleme kaydetti. eski gizemler ve öğrencinin erişimini ve başarısını arttırmak için yenilikçi programlar dahil edildi.

 • Cape Fear Nehri'nde potansiyel olarak tehlikeli kimyasallar bulunduktan sonra ECU araştırmacıları, bu tür kimyasal bileşiklerin sağlığa etkilerini belirlemek için eyalet çapındaki kurumlardan araştırmacı ekiplere katıldı.
 • Bermuda Ulusal Müzesi ile ortaklaşa çalışan ECU arkeologları, tanımlanamayan bir gemi enkazı sahasını, yaklaşık 400 yıllık bir mahsur Hollandalı uzmanının öyküsüne bağlamaya daha yakın olabileceğini açıkladı.
 • ECU'lu cerrahlar, bir kişinin yeme yeteneğini kısıtlayan nadir görülen bir hastalık olan aklalazinin tedavisi için bir prosedür uygulayan Kuzey Carolina'daki ilk ülkeler arasında olmak üzere, Doğu'ya yenilikçi teknikler getirme konusunda ön saflarda kaldılar.
 • ECU ayrıca, öğrencilerin sorunsuz bir şekilde diploma tamamlama programlarına geçmelerini sağlayacak 18 topluluk kolejiyle ortak bir kabul anlaşması da dahil olmak üzere, öğrencinin erişimini ve başarısını artırmak için çevre kurumlarla yeni ortaklıklar aradı.

Yeni Binalar ve Programlar Sonsuz Fırsatlar Sunuyor

Üniversite, yeni Ana Kampüs Öğrenci Merkezinin açılışındaki yeni “oturma odasına” baktı. Barınma Dowdy Öğrenci Mağazaları, kampüs ofisleri ve organizasyonları, bir yemek mahkemesi ve 24x42'lik bir açık hava Korsan Vizyon dijital ekranı olan yeni tesis “bir oyun değiştirici” dedi. “Güven bana - öğrencilerimiz bu alanda yaşayacaklar.”

Bu yıl üniversitedeki tüm büyüme değil:

 • İnşaat, araştırma, ekonomik gelişme ve katılım için yeni 2.9 milyon dolarlık eve devam ediyor. Proje, ECU tarafından Greenville topluluğuyla bağlantı kurma çabalarının yalnızca bir kısmı.
 • Miller Girişimcilik Okulu'nun evinde tadilat çalışmaları devam etmektedir. VAN ve Jennifer Isley İnovasyon Binası, öğrencilerin ürün inovasyonu ve girişimcilik konusunda işbirliği yapabilecekleri bir alan sağlayacaktır.
 • Yeni Yaşam Bilimleri ve Biyoteknoloji Binası inşaatının 2019 yazında başlaması planlanıyor. Biyoloji, kimya ve biyomedikal / proses mühendisliği alanlarında uygulamalı araştırma için en son sınıfları ve laboratuvarları barındıracak.
 • Üniversite, Roanoke Adası'ndaki Kıyı Çalışmaları Bölümü ve Kıyı Çalışmaları Enstitüsü'nü kapsayan Entegre Kıyı Programları adlı yeni bir akademik birim oluşturarak kıyı bilimine olan bağlılığını yeniledi.
 • UNC Guvernörler Kurulu, 2020 Ağustos'unda üniversitenin yeni bir ECU Kırsal Halk Sağlığı Okulu kurma planlarını onayladı - yalnızca eyalette halk sağlığına adanmış ikinci okul.122457_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

Topluluk Taahhüdü

ECU'nun sloganı - Servire - bu yıl faaliyete geçti. Üniversitenin hizmet taahhüdü, Floransa Kasırgası bölgeden geçtikten sonra test edildi. Korsanlarımız çağrıyı cevapladılar ve 5.000'den fazla hizmet saati kaydederek Kuzey Carolina’ya yardım etmek için yürüdüler ve 370.000 $ 'ı kasırga yardım bağışlarında topladılar. Geçen yıl Pirates’in başkalarına yardım ettiği diğer zamanlara bir göz atın:

 • Vidant Tıp Merkezi'ndeki çocuk yaşamı programlarını ve ulusal pediatrik beyin tümörü araştırmalarını finanse etmek için ECU's Pirates - Cancer olayı tarafından 24.000 dolar toplandı.
 • Avett Brothers, ECU'nun Minges Coliseum'unda düzenlenen ve 325.000 $ 'lık yardım yardımı ile düzenlenen bir Kasırga Floransa yardım konseri düzenledi.
 • Eski askeri üyeler için diş bakımı, ECU’nun Gaziler için Gaziler olayı tarafından sağlanırken, diğer sosyal yardım programları, eyalet çapındaki Kuzey Carolinian’lara genel sağlık, işitme ve konuşma taraması yaptı.
 • Gıda güvensiz öğrencilere ve hastalara, ECU'nun Ana Kampüsü'ndeki ve Brody Tıp Fakültesi'ndeki kilerde ücretsiz yiyecekler sunulur.

Atletizm için korsan tutku körüklüyor

ECU'nun Dowdy-Ficklen Stadyumu, yeni bir kulüp seviyesi, süitler ve loge kutuları, yeni bir basın kutusu ve 1000 premium koltuk dahil olmak üzere 60 milyon dolarlık bir yenileme sürecinden geçiyor. Bu son teknoloji tesis, öğrenci sporcularına yeniden yatırım yapmak ve Korsan taraftarlarının oyun günü deneyimini daha da geliştirmek için ek gelir sağlayacak. Peyzaj sadece değişmekle kalmadı, aynı zamanda ECU'nun atletizmdeki liderliği de tutkuyu yeniden ele geçirmek için bazı yeni yüzleri ortaya çıkardı. Atletizmde dümene giren dikkate değer liderler arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Eski ECU atletizm direktörü Dave Hart, atletizm için şansölye özel danışmanı seçildi.
 • Eski ECU erkek basketbol koçu Joe Dooley, Pirates programının başında ikinci bir görev için geri döndü. ECU'ya dönmeden önce Dooley, Florida Körfez Kıyısı'nı beş konferans başlığına ve üst üste beş kazanma sezonunda beşe çıkardı.
 • Jon Gilbert, ECU'da atletizm direktörü olarak seçildi. Gilbert, Ocak 2017'den beri Southern Mississippi Üniversitesi'nde yönetici olarak görev yapmıştı.
 • Mike Houston, ECU'da baş futbol koçu seçildi. James Madison Üniversitesi'nde baş antrenör olarak üç yıllık görev süresinde Houston, art arda NCAA FCS Şampiyonası Oyununa katıldı ve bir ulusal unvan aldı.

ECU'nun saygınlığını arttırmak

Sınıftan topluluğa, fakülte, personel ve ECU öğrencileri etkilerini doğu Kuzey Carolina'da ve çok ötesinde hissettiriyor. Öğrencilerin mezuniyet sonrası hayata daha iyi hazırlanmaları için fırsatlar geliştirirken toplumlarına hizmet etme vaadiyle - onların mükemmellik konusunda güçlü bir ulusal üne kavuşuyorlar.

 • ECU'daki East Carolina Kalp Enstitüsü'ndeki cerrahlar, ilk TCAR prosedürünü uyguladılar; inme riskini azaltmak için daha az invaziv bir prosedür.
 • ECU's Anket Araştırma Merkezi, ülkenin kuruluş ilkelerini çevreleyen Amerikan halkının nabzını tutması için ulusal Yaşam, Özgürlük ve Mutluluk anketini başlattı.
 • Üniversite, sürdürülebilirlik konusundaki ilk ana planını benimseyerek daha yeşil bir kampüse karar verdi.
 • Dr. Mark Stacy, Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı'nın yeni başbakan yardımcısı olarak büyümesini ve ilerlemesini denetleyecek.

Geleceği finanse etmek

Bağışlar ve bağışlar, burs ve araştırma için infüzyon görevi görür ve ECU'nun en yüksek inovasyon düzeyinde kalmasını sağlayan girişimlere destek sağlar. Alınan her hediye bize kampüsümüzü dönüştürmek, bilim adamları yetiştirmek ve araştırmalarda devrim yapmak için bir adım daha yaklaştı. İşte bu dolarların ECU, devlet, millet ve ötesi için geleceği finanse etme yöntemlerinden bazıları:

 • 210 Milyon Dolar

ECU'nun şimdiye kadarki kapsamlı bağış kampanyası için artırılan miktar ve toplam tutar günlük olarak artmaya devam ediyor.

 • 9,7 Milyon Dolar

Müdürlerin öğretmenlerini daha iyi desteklemelerine ve nihayetinde öğrenci çıktılarını iyileştirmelerine yardımcı olarak, okul liderliği ile öğrenci öğrenimi arasındaki bağlantıyı incelemek için ABD Eğitim Bakanlığı'ndan burs verin.

 • 5 Milyon Dolar

BB'ye isimsiz bir hediye

 • 5 Yıl, 2,5 Milyon Dolar

Ulusal Sağlık Enstitüleri'nden Dr. Kym Gowdy'e, toprak seviyesindeki hava kirliliğinin, solunum yolu enfeksiyon sıklığını azaltma umuduyla neden ve neden çeşitli sağlık sorunlarına neden olabileceğini incelemek için.

 • 1,38 Milyon Dolar

DEHB'li ergenlerin akademik başa çıkma becerilerini öğrenmelerine ciddi bir video oyununun nasıl yardımcı olabileceğini incelemek için Dr.

 • 1.000 Yeni Burslar

Şansölye Bursları Programı, 2019 sonbaharında başlayan birinci sınıf öğrencilere James ve Connie Maynard ve kızları Paskalya'dan 1 milyon dolarlık bir hediye alarak genel burslar verecek.

Konumlar

Greenville

Address
East 5th Street
27858 Greenville, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin