Ellis Online College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ellis Fark: at its Best Çevrimiçi Öğrenme Teknoloji (NYIT) prestijli New York Institute bir bölümü, Ellis Koleji online öğrenme tüm avantajlarını kullanarak kendi kariyerlerini ilerletmek için güvenilir bir şekilde yetişkin çalışma sağlamak için oluşturuldu. Çevrimiçi öğrenme değerini anlamak için ilk kolej biri, NYIT 70.000 üzerinde mezunlar, üç New York bölgesinde kampüsleri ve dünyadaki konumları giderek artan sayısı ile 50 yaşında bir akademik kurumdur. Nyit Why Ellis Koleji? Ellis Koleji her zaman, her yerde internet rahatlığı ile üstün bir eğitim sunuyor. Bu online öğrenme zenginleştirici ve eğlenceli bir hale bir yüksek etkileşimli, toplum odaklı bir ortam sağlar.

Ellis, bir defada bir sınıf almak için izin ve başlangıç ​​tarihlerdeki üç haftada sunarak yoğun programları barındırır. Kısa kurs koşulları hızla bitirmek için izin! Ellis öğrenci ve etkileşim profesör, fikirlerini paylaşmaları ve karşılıklı çıkarları sağlayan kapsamlı bir sanal kampüs de dahil olmak üzere geleneksel çevrimdışı okul avantajları, birçok sağlar ve bugünün ekonomisinde çok önemli olan değerli arkadaşlıklar ve profesyonel ağlar kurmak. Ellis "yaparak öğrenme" ve hemen uygulayabilirsiniz bilgi ve becerileri kazanmaları için sağlayarak, gerçek dünya iş durumlarında doya doya. Ellis'in eşsiz, etkileşimli Web tabanlı online öğrenme platformu dinamik Flash egzersizleri, videolar ve gösteriler aracılığıyla bir zenginleştirici ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Ellis ve bir kampüse gidip uğraşmadan, Teknoloji New York Institute ilişkisinden dolayı prestij ve denge sunuyor. Ellis'in Online MBA programı Columbia University Business School, Stanford Üniversitesi ve İşletme Chicago Graduate School Üniversitesi de dahil olmak üzere dünyanın önde gelen işletme okullarından, ile işbirliği içinde geliştirilen kursları sunmaktadır. Ellis General Motors da dahil olmak üzere üst işverenler çalışanların öğretimi, mesleki gelişim için online öğrenme tanınan liderleri arasında olduğu.

Deneyimli Fakültesi From Your Kolej Eğitim Çevrimiçi edinin Ellis Koleji eğitmenleri onların zanaat gerçek ustaları. Tam zamanlı öğretim yanı sıra, Ellis, bizim kariyer odaklı müfredat ile el-ele gider deneyimli, gerçek dünya perspektif ekleyerek, ünlü iş adamları ve üniversite eğitimi online sunmak için profesyonellerden oluşan etkileyici bir dizi kullanır. Her Ellis eğitmen doktora derecesine sahiptir veya Yüksek Lisans Doktora, bir ya da diğer terminal derecesi olan tüm öğretim üyeleri yaklaşık yarısı ile konu içinde. Ellis aktif etkili yeni Ellis öğretim elemanlarının çoğunluğunun önceden öğretmenlik deneyimine sahip neden olan, çevrimiçi bir kolej eğitimi sunabilirsiniz önde gelen eğitimciler arar. Ellis de her öğretim üyesi çevrimiçi eğitim yoğun bir eğitim programı tamamlar sağlar. Buna ek olarak, yeni öğretim onların ilk derslerde boyunca koçluk alıyorsunuz ve tüm fakülte son çevrimiçi ders uygulamalarına ilişkin düzenli eğitim Web Yayınları katılmak için teşvik edilir. En son online eğitim platformları ile tandem vasıflı, nitelikli öğretim sunarak, Ellis senin kolej eğitimi online almak için bir zenginleştirici ve ödüllendirici bir ortam sunmaktadır. En Eğitim Standartları Ellis sürekli öğretme etkinliğini sağlamak için kendi öğretim izler. Öğrenci geribildirim da eğitmenin uygulamalarına daha fazla anlayış sağlamak için derlendi. Buna ek olarak, tüm öğretim her eğitmen kendi görev süresi boyunca değerli ve etkili eğitimci kalmasını sağlamak, Ellis öğretim üyesi bir başka tarafından gerçekleştirilen yoğun bir ders denetim yoluyla her yıl gözden geçirilir. Ellis eğitmenleri her ders her öğrenci için ilgi çekici, ödüllendirici bir deneyim edinmesini sağlamak için on yol gösterici ilkeleri ile bağlıdırlar:

Zamanında ve ilgi çekici bir şekilde kurs başlatın. Açıkça öğrencilerin beklentilerinizi iletişim ve sizin onların beklentilerini tartışmak. Öğrencilerin daha az yer ve risk Uzan. Her zaman öğrencilerle birlikte olumlu, cesaret verici sesi korumak. Mevcut ve tüm sınıf tartışmalarına meşgul olun. Ders içeriğinin sağlam bir ustalık sergilemek ve her zaman profesyonel bir şekilde davranmanız. Haftada kademeli ödevler ve kullanılabilirliği altı gün 48 saatlik dönüş dahil Ellis College tarafından gerekli hizmetin yüksek seviyede, koruyun. Tüm kademeli atamalar için anlamlı, dava geri bildirim sağlayın. Politika ve prosedürler uygun rehberlik sağlayın. Zamanında, doğru bir şekilde son ders etkinlikleri tamamlayın.

Fakülte Durumu Sen Need Ellis Koleji eğitmenleri mevcut tüm-ve cana-içi ve sınıf dışında olmasını sağlar. Her eğitmen soruları cevaplamak ve öğrenci tartışmalara katılmak haftada en az altı gün oturum için gereklidir. Ayrıca, birçok öğretim yaklaşmakta atamaları soru ve teknik direktör öğrencilere cevap verebilecek ders platform içinde düzenli, gerçek zamanlı sohbet oturumları tutun. Öğrenciler ayrıca tüm derslerin içinde mevcut Fakültesi 1 ile 1 özelliği ile öğretim ile özel olarak etkileşime girebilir. Bu geniş kapsamlı kullanılabilirlik size Ellis Koleji eğitimi online takip ederken ihtiyacınız olabilecek her türlü kişisel ilgi ve yardım almasını sağlar

Konumlar

New York

Address
1855 Broadway
New York, NY 10023
US

1002 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: