Resmi açıklamayı okuyun

Bilginizi genişletmek, becerilerinizi güncellemek ve kariyerinizdeki bir sonraki seviyeye ulaşmak ister misiniz? Yüksek lisans programlarımız pazarın taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır. Yeni, kişisel, uygulamalı bir yaklaşım benimsiyoruz. Yetenekli profesörler ve öğrencilerle, hem teori hem de pratikte aktif olarak rol alacaksınız. Akşam sınıflarının rahatlığının keyfine varacaksınız veya tamamen çevrimiçi derecenizi tamamlayacaksınız. En önemlisi, profesyonel liderliğin hayatına yeni bir güvenle adım atmaya hazırlanacaksınız.

İşbirlikçi bir dünyada liderlik yapmayı öğrenmek

Bir sonraki seviyeye ulaşmanıza yardımcı olacak yeni nesil yüksek lisans programlarına hoş geldiniz. Kariyerinizi ilerletmek veya kariyer geçişi yapmak istiyorsanız, Elmhurst College sizin için programlara sahiptir. Hedeflerinize ve potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için ihtiyacınız olan çapraz platform teknik becerilerini edinin. Projeye dayalı öğrenim yoluyla gerçek dünyadaki zorluklara yeni çözümler geliştirin. Program yöneticileri sizin için oradadır - sınıf seçiminden kariyer yönüne kadar her şeyi müzakere etmenize yardımcı olur. Yenilikçi ve esnek programlarımız kariyer hedeflerinizi optimize etmek ve birçok yüksek büyüme endüstrisinde çalışmaya hazırlanmak için tasarlanmıştır. Sizi eğrinin önünde tutacak eğitime acımasızca bağlıyız.

Yüksek Lisans Dereceleri

 • Bilgisayar Bilgi Teknolojisi
 • Veri Bilimi
 • Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS)
 • MBA - yarı zamanlı, tam zamanlı
 • Tedarik zinciri yönetimi
 • Proje Yönetimi

Elmhurst College - Doğru Seçim

 • Başarılı Olma Güvenini Kazanın: Program yöneticilerimiz yalnızca kendi alanlarında uzman değildir: erişiminizi genişletmeye, adak tavsiyesine ve her liderin ihtiyaç duyduğu insan becerilerine katkıda bulunmaya adanmıştır.
 • Çalışmak için Esneklik: lisans programlarımız yoğun programınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Programlar size maksimum kolaylık sağlamak için çeşitli formatlarda sunulmaktadır.
 • Uygun fiyatlı bir seçim: Elmhurst College , akademik kalite ve maliyet için tekrar tekrar En İyi Fiyat kategorisinde yer alıyor.
 • Elverişli Konum: Güzel kampüsümüz Chicago şehir merkezinin sadece 15 mil batısındadır ve araba ya da trenle kolayca ulaşılabilir.

Sonraki Adımı Al

Seçeneklerinizi düşündüğünüzde, Elmhurst kampüsünü ziyaret etmenizi öneririz. Kabul sürecimizi öğrenecek, kampüsümüzü gezecek ve Elmhurst College neyle ilgili olduğunu kendiniz göreceksiniz. Bilgi İsteme: ilgi programınız hakkında bilgi istemek için çevrimiçi formumuzu doldurun. Bir Kabul Danışmanı ile Canlı Sohbet. Bugün çevrimiçi sohbet et. Şimdi Uygula!

sıralamalar

ABD Haberlerine göre Elmhurst, Orta Batı'daki en iyi 10 bölgesel üniversitede yer alıyor

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Elmhurst College

Bir işi bir uçtan diğerine anladığınızda, kendinizi dünyanın en büyük ulaşım ve lojistik merkezlerinden biri olan bir şehirde vazgeçilmez kılıyorsunuz. ... [+]

Dünyayı Bağlamak

Bir işi bir uçtan diğerine anladığınızda, kendinizi dünyanın en büyük ulaşım ve lojistik merkezlerinden biri olan bir şehirde vazgeçilmez kılıyorsunuz.

Karmaşık ve küresel bir iş ortamında profesyonel bir profesyonel olarak, değer katan bir dereceye ihtiyacınız var. Elmhurst's MSCM ile, iyi tedarik zincirlerini tasarlamak, planlamak ve işletmek için en çok aranan bilgi birikimine organizasyonlar sunacaksınız.

Tedarik zincirinde oynadığı bir işletmenin her bir işlevsel alanında ve tedarik zincirlerinde faaliyet göstermek için gereken çapraz fonksiyonel işbirliği stratejilerinde ustalaşacaksınız. Ancak, size gerçek liderlik kaslarınızı kazandıracak Elmhurst edinmiş olduğunuz analitik becerilerinizin derinliği olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Elmhurst
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
22 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

Elmhurst College

Proje yönetiminde bir usta ile, takımı koordine etmek için herkesin dilini konuşan disiplinler ve işlevler arasında ulaşmayı öğreneceksiniz. Size bir projeyi denetlemeniz ... [+]

Bunu Yapan Siz Olun

Planlamayı, insanları, süreci ve ürünü koordine edin.

Her organizasyonun bir projenin başarısı için sorumluluk alabilen güvenilir yöneticilere ihtiyacı vardır. Bu yüzden Elmhurst'te bir dizi temel yetkinlik geliştirmenize yardımcı oluyoruz; bu nedenle zamanında, bütçeye ve şartnameye göre - çok çeşitli alanlarda ve mesleklerde projeler sunabilirsiniz.

İşbirlikçi Bir Dünyada Liderliği Öğrenme

Proje yönetiminde bir usta ile, takımı koordine etmek için herkesin dilini konuşan disiplinler ve işlevler arasında ulaşmayı öğreneceksiniz. Size bir projeyi denetlemeniz için gereken araçları ve teknikleri öğreteceğiz: bütçeleme ve izleme, iletişim ve takım oluşturma, risk yönetimi ve karar verme.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Elmhurst
Şubat 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Graduate Studies at Elmhurst College

Location address
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Illinois, US
Social Media