Erskine College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uygun Eğitim

Güney'deki en eski ve en prestijli kiliseyle ilgili liberal sanatlar kolejinden biri olan Erskine, akademik titizliği ve Hristiyan özgünlüğünü ödüllendiriyor. Mezunlarımız şirketleri yönetir, meslek alanlarını etkiler ve kültürümüzü farklı şekillerde işaretler.

129324_1.jpg

Erskine'nin 19 derecelik programlarının her biri, kişisel ve kariyer çıkarlarınıza uygun bir çalışma kursu oluşturmak için fakülte ile birlikte çalışarak özelleştirilebilir. Yurtdışında sömestr boyunca çalışma imkanı İskoçya, İngiltere, Fransa veya Meksika'da da mevcuttur. Erskine ayrıca geleneksel ders laboratuarından akademik destek alır ve ders içeriğini güçlendirmek ve iyi çalışma alışkanlıklarını modellemek için akran işbirliği ve çalışma gruplarını kullanan yenilikçi bir program aracılığıyla bunu sınıflarınıza ve meslektaşlarınıza koyar.

Neden Erskine?

Öğrenim Tarihi

1839'da Önlisans Reform Presbiteryen (ARP) Kilisesi tarafından kurulduğundan beri, Erskine College , gerçeklerin ve değerlerin - öğrenme ve inancın - ayrılamaz olduğu ilkesine bağlı kalmıştır. Bu vakıfla Erskine, tüm kişiyi yaşam boyu öğrenen biri olarak geliştirmeyi taahhüt eder, öğrencileri akademik çalışmaları hakkında eleştirel düşünmeye teşvik eder, gerçeğe açık ve yürekleri açıktır.

Öğrenci Odağı

Erskine'nin 19 derecelik programlarının her biri, kişisel ve kariyer çıkarlarınıza uygun bir çalışma kursu oluşturmak için fakülte ile birlikte çalışarak özelleştirilebilir. Tüm dersleriniz öğretim görevlileri tarafından değil asistanlar tarafından verilecek. Öğrenci fakültesi oranımız 11: 1 olduğundan ve neredeyse tüm sınıf bölümlerinin 25'ten az öğrencisi olduğundan, bu profesörlerle bolca yüz yüze kalacaksınız.

En önemlisi, Erskine fakültesi sizi gerçekten tanımak için zaman ayırır ve sizi hem kişisel hem de akademik olarak tüm insan olarak büyümeye doğru ilerletmeye zorlar.

Hedef: Due West

Erskine College , Güney Carolina'daki Abbeville ilçesindeki tarihi Due West'e yerleştirilmiştir. 1.200 nüfuslu ve yaklaşık 800 yaşın altındaki öğrenci grubuna sahip 90 dönümlük bir kampüsü olan Due West, çalışmak için mükemmel, sakin bir üniversite şehridir. Spordan sanata, Erskine kampüsünde yapılacak çok şey var, ancak arabayla sadece 30 dakikalık mesafede bol miktarda alışveriş, tarihi yer ve kayıklama, balık tutma, doğa yürüyüşü, at sırtlığı sunan çeşitli dinlenme alanları bulacaksınız binicilik ve dağ bisikleti.

129271_IMG_1142.jpg

Kurumsal Misyon Beyanı

Erskine College , Tanrı'yı, lisanslı liberal sanatlar ve lisansüstü teolojik eğitimin peşinde koşarak öğrencilerin hizmet ömürleri boyunca bütün insanlar olarak geliştiği bir Hıristiyan akademik topluluğu olarak yüceltmek için var.

Üniversite Misyonu (Lisans Programları)

Erskine College misyonu, öğrenmeyi ve İncil gerçeğinin tüm kişiyi geliştirmek için bütünleştiği Mesih merkezli bir ortamda mükemmel bir liberal sanat eğitimi sunarak öğrencileri gelişmeye donatmaktır.

Seminer Misyonu (Lisansüstü Programlar)

Erskine İlahiyat Semineri, İncil’de düzenlenmiş bir perspektiften Hıristiyan Kilisesi’nde hizmet verecek kişileri eğiterek dünyadaki Tanrı Misyonunu desteklemektedir.

129269_IMG_4260.jpg

yer

Erskine College , sömürge, Devrim Savaşı ve İç Savaş Tarihi açısından zengin bir bölge olan Güney Carolina'nın tarihi Abbeville ilçesinde bulunan 1.200 kişilik bir kasaba olan Due West'in akademik köyünde yer almaktadır. Kasaba ve çok sayıda antebellum binası bulunan kolej, Ulusal Tarihi Yerler Kaydı'nda listelenmiştir. Bir yıllık bahar festivali, ilçenin kültürel ve tarihi mirasında çok sayıda turisti ağırlamaktadır.

Due West, çok sayıda gölün ve rekreasyon alanlarının yakınında ve Interstate Routes 26 ve 85'e kolay erişime sahipken, çalışma için huzurlu ve sessiz bir ortam sağlar. Havaalanı merkezlerine ve kültür merkezlerine yakınlık, hepsi bir ila iki saatlik sürüş mesafesindeki Atlanta, Charlotte, Columbia ve Greenville kentleri tarafından temsil edilmektedir. Greenwood ve Anderson gibi daha küçük şehirlerin her biri yaklaşık 20 mil uzaklıktadır ve birçok alışveriş ve yemek imkanı sunar.129327_8.jpg

Residence Yaşam

Erskine'nin 90 dönümlük geniş kampüsü hem klasik hem de modern olanaklar sunar. Erskine Binasının imza kuleleri, en son teknolojiye sahip bir bilim tesisi ve yeni bir müzik ve matematik eğitimi kompleksi ile tamamlanmaktadır. Kampüste merkezi bir konumda bulunan Bowie Sanat Merkezi, modern bir müze ve galeridir. Galloway Aktivite Merkezi'nde iki spor salonu, raketbol sahası, aerobik / ağırlık odası, tırmanma duvarı ve atletik bir eğitim tesisi bulunmaktadır. Edebiyat dernekleri, kolej kadar eski, kampüste yer almaktadır. Öğrenciler ödüllü bir kafeteryada ve kampüs kafelerinde yer.

129270_DSC00518.jpg

Müfredat

Erskine'de, öğrenciler lisansüstü öğrenciler değil profesörler tarafından verilmektedir ve müfredat liberal sanatlar geleneğine dayanmaktadır. Erskine, mükemmelliği teşvik etmek, akademik büyümenizi artırmak ve yarının liderlerini hazırlamak için tasarlanmış mentorluk ve ilişkisel öğrenme hakkındadır. Erskine, tüm kişiyi geliştirmek için tasarlanmış çok yönlü bir eğitim deneyimi sağlamayı taahhüt eder.

Erskine öğretim üyeleri yaşamlarını paylaşır ve öğrencileri yaşamın her alanında başarılı olmaları için zorlar. Erskine, aileleri, toplulukları, ülkeleri ve dünyası üzerinde etki yaratacak gelecek nesil hayat boyu öğrenenleri eğitmeye kararlıdır.

Atletizm

Üniversite, sağlam ve çeşitli eğlence ve atletik programlar düzenler. Üniversite, üniversitelerarası, intramural veya rekreasyon seviyesindeki spora katılımın bireyin genel olarak kişisel gelişimine yardımcı olduğuna inanmak suretiyle tüm öğrenciler arasında spor faaliyetlerini teşvik eder.

Erskine üniversiteler arası düzeyde Ulusal Collegiate Athletic Association (NCAA) Bölüm II'nin bir üyesi ve Konferans Carolinas'ın bir üyesi olarak yarışıyor. Ek olarak, Ulusal Hristiyan Koleji Atletizm Birliği (NCCAA) Bölümü'ne bağlı olarak geçen yıl Erkekler Golf ve Kadınlar Softball adlı iki ulusal şampiyonluk takımı hazırladım.

Kolejde 15 üniversite arası ekip bulunmaktadır: erkekler ve kadınlar basketbolu, erkekler ve kadınlar krosesi, erkekler ve kadınlar golfü, erkekler ve kadınlar futbolu, erkekler ve kadınlar tenisi, beyzbol, futbol, softball, voleybol ve kadınlar lakrosları.129329_12.jpg

Finansal yardım

Erskine eğitimi, değeri kolayca dolar olarak ölçülemeyen bir deneyimdir. Öğrencilerimizin yüzde 90'ından fazlası maddi yardım alıyor. Federal ve devlet yardımı gibi geleneksel finansal yardım kaynaklarına ek olarak, Erskine, akademik yetenek gösteren ve Erskine topluluğunu zenginleştirecek olan öğrencilere çeşitli burslar sunmaktadır. Erskine, öğrencileri ve ailelerini ailesinin bir parçası olmaya davet eder ve Erskine deneyimine yapılan yatırımın finanse edilmesine yardımcı olmak için onlarla çalışmaya adamıştır.

129267_DSC_4803.jpg

Konumlar

Batıya doğru

Address
2 Washington St
SC 29639 Batıya doğru, Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri