Resmi açıklamayı okuyun

Bizim ilk Öncelik Öğrencilerimiz olduğunu. Bizim ikinci Onların Geleceğimizdir.

tarafından 1942 yılında kurulan Felician Sisters, Felician Üniversitesi Ülkede birkaç Fransisken üniversitelerinden biri ve New Jersey'de sadece bir tanesidir. Felician Sisters kurucu daha bir asır önce daha - Blessed Mary Angela Truszkowska rüyası olarak biz, insanlık için hizmet ve saygı üzerine bir vurgu ile bizim itibar inşa ettik. Bugün bile, biz yaptığımız her bu değerleri temsil için çalışıyoruz.

Sorgulamadan, öğrenciler Felician evinde en yüksek önceliğe sahiptir.

Biz bireysel ilgi sağlamak ve mezuniyet sonrası yaşam ve başarı için hazırlamak için destek. Daha adil kalite öğrencilere göre, biz sürekli değişen bir dünyada zorluklar üzerine almaya hazır toplumun değerli üyelerine mezun ediyoruz. Bir karma eğitim, liberal sanat kurumu olarak, Felician yaklaşık 2.300 lisans, lisansüstü ve yetişkin çalışmaları öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. tam zamanlı, yarı zamanlı ve çevrimiçi teklifleri ile Felician Üniversitesi'nde uzlaşmacı bir üniversite deneyimi bekleyebilirsiniz.

Misyonumuz

Felician bağımsız bir karma eğitim Katolik / Fransisken Üniversitesi kuruldu ve bir liberal sanat geleneği çerçevesinde öğrencilerin çeşitli nüfusu eğitmek için Felician Sisters sponsorluğunda olduğunu. Misyonu en yüksek potansiyel öğrencilerin getirmek ve bilgili zihinleri ve kalpleri ile anlaşılması yeni yüzyılın zorlukları karşılamak için onları hazırlamak için tasarlanmış güçlü akademik ve öğrenci gelişim programları ile takviye öğrenme deneyimleri tam bir tamamlayıcı, sağlamaktır. Felician Üniversitesi'nin kalıcı amacı tüm yaratılması için öğrenme, Allah için bir arzu, kendini tanıma, başkalarına hizmet ve saygı için bir aşk teşvik etmektir.

VİZYONU

seçkin bir Katolik Fransisken Üniversitesi olmak üzere burada birinci gerçeği kalıcı arayış ve yetkinlik, karakter ve şefkat kalıcı peşinde burs ve öğretim uygulama ve öğrenme yeri öğrencileri.

Felician Fransisken Değerler

İnsan Onuru için Saygı ... Bizim hürmet ve bağlılık teşvik ve kişisel saygınlığını korumaya. Merhamet ... diğerlerinin bir empatik bilinç bakım hizmeti olarak ifade edilmiştir. Dönüşüm ... Kişi ve bakanlık sürekli iyileştirme yol açan açık bir zihin ve kalp teşvik süreci. Yoksul ve dezavantajlı grupların ihtiyaçlarına sağlanması Yoksullara ile Dayanışma ... savunuculuk ve eylem yoluyla karşılanmaktadır. Tüm barış peşinde - Adalet ve Barış kamu yararını teşvik sürdürülebilir bir çevrenin yeniden doğru ilişkiler dövme ....

Hızlı Gerçekler

Amerika Birleşik Devletleri'nde 20 Fransisken üniversitelerinden biri ve New Jersey'de sadece Bir kampüs, Rutherford ve Lodi, NJ içerisinde iki yerde - 40 toplam dönüm Öğrenci gönüllü çalışmalarının 10.000 saat yılda yapılan 55 akademik programlar Ortalama sınıf mevcudu 15 öğrencidir Öğrencilerin% 92 mali yardım almak fakülte oranı Öğrenci 13: 1'dir İki yıl üst üste Yılın ödül New Jersey Değerli Öğretmen Adayı 20 dakikalık gidip New York'ta 10 mil, Philadelphia ve Atlantic City 2,5 saat 10 Bölüm II atletik programlar Yurtdışı katılımın 230% artış Rutherford kampüsünde 144 yaşındaki kale Tarihi Yerler Ulusal Kayıt listelenmiştir

Program dili:
Ingilizce
Address
1 Felician Way Rutherford, NJ
Rutherford, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined