Ferris State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ferris State University , öğrencileri başarılı kariyerler, sorumlu vatandaşlık ve yaşam boyu öğrenmeye hazırlar. Ferris, birçok ortaklığı ve kariyer odaklı, geniş tabanlı eğitimi sayesinde hızla değişen küresel ekonomimize ve topluma hizmet etmektedir.

Ferris State University Temel Değerleri

İşbirliği: Ferris, öğrenciler, mezunlar, iş dünyası ve sanayi, devlet kurumları, akreditasyon kurumları ve Üniversitenin hizmet verdiği topluluklarla ortaklıklar kurarak toplumun ilerlemesine katkıda bulunur.

Çeşitlilik: Destekleyici, güvenli ve misafirperver bir kampüs sağlayan Ferris, çeşitli fikirleri, inançları ve kültürleri kucaklar.

Etik Topluluk: Ferris, Üniversite topluluğunun her bir üyesinin doğasında var olan haysiyetini tanır ve herkese saygılı davranır. Eylemlerimize adalet, dürüstlük ve doğruluk rehberlik eder.

Mükemmellik: Yeniliğe ve yaratıcılığa kendini adamış Ferris, tüm çabalarında en yüksek kalitede sonuçlar üretmeye çalışır.

Öğrenme: Ferris State University , kariyer odaklı, teori ve pratiği dengeleyen, eleştirel düşünmeyi geliştiren, aktif öğrenmeyi vurgulayan ve sorumluluğu ve yaşam boyu bilgi arayışı arzusunu besleyen eğitim değerlerine değer verir.

Fırsat: Kariyer becerilerini ve bilgisini geliştirmeye odaklanan Ferris, sivil katılım, liderlik gelişimi, ilerleme ve başarı için fırsatlar sunar.

Konumlar

Büyük hızlı

Address
South State Street,1201
49307 Büyük hızlı, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin