Florida State University Panama City

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Florida State University Panama City , öğrencileri, öğretim üyelerini ve topluluk üyelerini hedeflerine ulaşmaya, daha zengin bir çeşitlilik kültürü geliştirmeye ve hayat boyu öğrenme ruhunu beslemeye hazırlayan, hayat değiştiren eğitim ve sosyal fırsatlar sunar. Bölgedeki askeri tesisler, endüstri liderleri ve diğer Florida Eyalet Üniversitesi bölümleri ve kolejleriyle ortaklık yaparak, eğitim deneyimini Kuzeybatı Florida sakinleri için daha erişilebilir hale getirmek için eğitim deneyimini uyarlıyoruz.

Florida Eyalet Üniversitesi, ülkenin seçkin araştırma üniversitelerinden biridir ve FSU Panama Şehri, üniversitenin bilim, teknoloji, sanat, beşeri bilimler ve mesleklerdeki bilgileri koruma, genişletme ve yayma çabalarını güçlendirir.

Bayside kampüsümüz, Kuzey Florida'daki iş ve endüstrinin sofistike ihtiyaçlarını destekleyen ve öngören programlar oluşturan, işgücüne hazır öğrencileri bölgenin ekonomik talebini karşılamaya hazırlayan yenilikçi düşünürlerden oluşan bir topluluğa ev sahipliği yapmaktadır.

Konumlar

Tallahassee

Address
W College Ave,600
32306 Tallahassee, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin