Florida State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Enstitü, Florida State University her programda yüksek lisans öğrencilerini destekler. Akademik konularda yardım, Üniversite çapındaki derece gereksinimleri hakkında tavsiyeler, asistanlıklar, burslar ve burslar dahil olmak üzere finansal yardımın mevcudiyeti hakkında bilgi ve tez ve tezlerin onayını sağlıyoruz.

Enstitü Görevleri:

  • Florida State University yüksek lisans öğrencilerine genel akademik konular, üniversite çapında derece gereksinimleri ve asistanlıklar, burslar ve burslar dahil olmak üzere mali yardımın mevcudiyeti hakkında bilgi sağlayarak yardımcı olur; tezler, bilimsel incelemeler ve bilimsel incelemeler için onay vererek; ve küresel bir toplulukta liderler olarak başarılı olmak için becerilerinin ve bilgilerinin gelişimini teşvik ederek.
  • Tüm akademik programlar, bölümler ve kolejler dahil olmak üzere Florida State University birimleriyle ve ayrıca Global Engagement Merkezi, Yoğun İngilizce Çalışmaları Merkezi, Kariyer Merkezi, Sağlık Merkezi ve Üniversite Kütüphaneleri ile yüksek lisans öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için işbirliği yapar; ve lisansüstü eğitimin önemini tanıtmak için Enstitüler Konseyi, Kamu ve Arazi hibeli Üniversiteler Birliği ve Ulusal Araştırma Konseyi gibi ulusal kuruluşlarla birlikte çalışır.
  • Üniversitede lisansüstü eğitimi etkileyen politikaları oluşturmak ve denetlemek için Fakülte Geliştirme ve İlerleme Ofisi ve Lisansüstü Politika Komitesi ile etkileşime girer.

Konumlar

Tallahassee

Address
W College Ave,600
32306 Tallahassee, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin