Fontbonne University College of Education and Allied Health Professions

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Geleceğinize daha yakından bakın

Yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde kaliteli programlarla tanınan Fontbonne Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Müttefik Sağlık Meslekleri, sizi en son araştırma, bilgi ve eğitimden haberdar etmek için lisans programları ve sürekli eğitim sunmaktadır. Lisans ve yüksek lisans programları iletişim bozuklukları ve sağır eğitimi, eğitim ve özel eğitim ile aile ve tüketici bilimlerini içerir.

Bir öğretmen, özel eğitimci, terapist veya klinisyen olmayı planlıyorsanız, Eğitim Koleji ve Müttefik Sağlık Meslekleri'nin ilgi çekici, zorlu ve destekleyici bir öğrenme ortamında eğitime kapsamlı, disiplinler arası bir yaklaşım sunduğunu göreceksiniz. Öğretim üyeleri ve öğrenciler, etkili uygulama için kritik bir beceri olan işbirliği içinde birlikte çalışırlar ve öğrenciler kritik klinik ve eğitim uygulama fırsatlarına erişebilirler.

Bölümler

1963 yılında kurulan İşitme Engelliler Eğitimi bölümümüz, sınıfa girmeden önce iyi hazırlanmış olmanızı sağlamak için bilimi öğretme sanatıyla birleştiren öncü teknoloji ve öğrenme kaynakları sunma konusunda uzun bir geleneğe sahiptir.

Kolej aracılığıyla sunulan derece ve yan dal programları, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş çok yönlü bir eğitim sağlamak için pratik çalışmalarla tamamlanan bilim, araştırma ve teknolojinin bir karışımını vurgular. Öğretmen ve Terapist Eğitimi Merkezi ve Konuşma, Dil ve İşitme Eardly Aile Kliniği, öğrencilerimize pratik deneyim sağlarken topluma ulaşma ve hizmet etme becerimizi genişletir.

Konumlar

Aziz Louis

Address
Wydown Boulevard,6800
63105 Aziz Louis, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin