Fort Lewis College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fort Lewis College ( FLC ), bir deneyimsel öğrenme yeri ve bir fikir ve fırsat kuluçka merkezidir. Bu bölgeye ve insanlarına benzersiz bir şekilde bağlı bir dizi değişiklikle ortaya çıktı. Askeri karakoldan Hindistan yatılı okuluna, kırsal liseden devlet üniversitesine kadar, bir yüzyıldan fazla bir süredir Southwest Colorado ve Four Corners bölgesinin kalbindeyiz.

Fort Lewis College , herhangi bir kampüs binası kapısından giren her öğrenciye aynı istisnai eğitim fırsatlarını sağlamak için var.

Öğrenmenin yapmak anlamına geldiği Fort Lewis College kurumsal eylemlerimizi eğitim yaklaşımımızla tutarlı hale getiriyoruz. Bu nedenle, faaliyet gösterdiğimiz toprağın sorumluları, bölgedeki liderler ve yenilikçiler olarak ve eşitlikçi eğitim yaratmada ortaklar olarak sorumluluklarımıza değer veriyoruz.

Fort Lewis College , birinci nesil ve düşük gelirli orta ve lise öğrencilerinin üniversiteye gidip gelirken onları desteklemek için federal olarak finanse edilen iki programa katılır. TRIO Talent Search, ortaokul ve lise öğrencilerine akademik danışmanlık, finansal yardım hazırlığı ve sınava hazırlık sunar. TRIO Upward Bound, okul yılı ve yaz programları ile Southwest Colorado'dan lise öğrencilerini destekler.

Kuzey Merkez Kolejler ve Okullar Birliği Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiş bulunmaktayız. Her on yılda bir, Kuzey Merkez Kolejler ve Okullar Birliği Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından gözden geçiriliyoruz. Bu süreç, kendi kendine çalışmayı ve akran değerlendirmeyi içerir.

Diğer en iyi kolejler listelerinde, genellikle uygun fiyat, çeşitlilik, fakültemizin yüksek kalitesi ve Durango'da olmanın faydaları nedeniyle sık sık bahsediliyoruz.

Konumlar

Colorado eyaletinde bir şehir

Address
Rim Drive,1000
81301 Colorado eyaletinde bir şehir, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: