Resmi açıklamayı okuyun

tarih

1834 yılında kurulan Tulane University, Amerika Birleşik Devletleri'nde en saygın ve seçici bağımsız araştırma üniversitelerinden biridir. Tulane adlı okullar ve kolejler liberal sanat, bilim ve mühendislik, mimarlık, işletme, hukuk, sosyal çalışma, tıp ve halk sağlığı ve tropikal tıp derece sunuyoruz.

Üniversite Amerikan Üniversiteleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da 62 önde gelen araştırma üniversitelerinden seçilmiş bir grup prestijli Derneği üyesidir "yüksek lisans ve mesleki eğitim ve bilimsel araştırma önde gelen programlara." Tulane de Carnegie Vakfı tarafından sıralanır "Çok yüksek bir araştırma faaliyeti." vakıf tarafından derecelendirildi fazla 4.300 yüksek eğitim kurumları Of ile bir üniversite olarak Öğretimi Geliştirme, Tulane ülke üniversitelerin sadece yüzde 2 içeren prestijli kategoride kalır.

New Orleans şehrinde bulunan Tulane 1834 yılında kuruldu Louisiana Medical College, Derin Güney'in ikinci en eski tıp fakültesine, onun kökeni izler. 1847 itibariyle, Medical College yeni kurulan kamu kurumu, Louisiana Üniversitesi parçasıydı.

Louisiana kamu Üniversitesi yeniden ve hayırsever Paul Tulane, tanıtım ve entelektüel teşvik için "toprak, nakit ve menkul kıymet fazla 1 milyon dolar hibe zengin bir tüccarın, ahlaki onuruna seçildi zaman Tulane 1884 yılında özel bir üniversitede olarak ortaya ve endüstriyel eğitim. "Princeton, NJ doğumlu Paul Tulane New Orleans servetini yapmıştı ve onun hediye Mississippi Nehri üzerinde bu Güney şehre takdirlerini dile getirdi. 1886 yılında, H. Sophie Newcomb Memorial Koleji üniversite parçası olarak kadınlar için kurulmuştur. Newcomb-Tulane Koleji, bugün üniversitede tüm lisans öğrencileri kaydolur.

Tulane 1894 yılında Charles Caddesi üzerinde bugünkü kampüsüne taşındı. Tulane Ulusal primat Araştırma Merkezi Covington, La iken şehir New Orleans Tulane Üniversitesi Sağlık Bilimleri Merkezi Tıp ve Halk Sağlığı ve Tropikal Tıp Okulu Okulu içermektedir.

Birçok disiplinde Araştırma Latin Amerika Çalışmaları Roger Thayer Taş Center gibi merkezler kurarak Tulane de gelişti, Orta Amerika Araştırma Enstitüsü, Biyoçevre Araştırma Murphy Enstitüsü, Tulane Kanser Merkezi için Tulane / Xavier Merkezi Gen Terapisi ve Newcomb Koleji Enstitüsü Tulane Merkezi.

2005 yılının sonbaharında, Tulane Katrina Kasırgası, ülkenin en kötü doğal afet yıpranmış. Güçlü bir kurum üniversitenin tarihi güçlü ve ayırt edici özelliklerine göre üstün mezunu, profesyonel ve araştırma programları ile tamamlanmaktadır istisnai lisans programı üzerinde duruldu gibi bir yenilenen Tulane fırtına çıktı.

Tulane programları görülmemiş araştırma, öğrenme ve toplum hizmet olanakları ile öğretim üyeleri, personel ve öğrenciler sağlayan Katrina Kasırgası ile üniversitenin deneyim tarafından şekillendirilmiştir.

Katrina deneyimi de kurumun gelecekteki yönünü bildirir. 2010 yılında, Başkan Cowen, üniversitenin çabaları sosyal inovasyonu teşvik etmek ve toplum fikirli vatandaşlar ve liderler yeni nesil geliştirmek için daha da olacak bir çaba "Tulane güçlendirir" kampanyasının başlatıldığını duyurdu.

Gerçekler

Tulane Üniversitesi, ülkenin en prestijli eğitim ve araştırma kurumlarından biridir. New Orleans 1834 yılında kurulan, Tulane mimarisi, iş, hukuk, beşeri bilimler, tıp, halk sağlığı ve tropikal tıp, bilim ve mühendislik ve sosyal çalışmalar derece sunuyor.

Slogan

Olarak çevrilen olmayan sibi, sed suis "değil kişinin kendini, ama bir kişinin kendi için."

Tarihler Kurucu

1834, Louisiana Medical College olarak 1847, Tıp Koleji Louisiana Üniversitesi ile birleşir 1884, Louisiana Yasama Louisiana Tulane Üniversitesi özel kurum olarak University of Louisiana yeniden düzenlemek ve yeniden adlandırmak için Tulane Eğitim Fonu yetkisi

Akademik Bölümler

Provost ve akademik işlerden sorumlu başkan yardımcısı Michael A. Bernstein Newcomb-Tulane Koleji, James MacLaren, dekan İşletme AB Freeman School, Ira Süleyman, dekan Mimarlık Fakültesi, Kenneth Schwartz, dekan Sürekli Bilimler Yüksekokulu, Richard A. Marksbury, dekan Hukuk Fakültesi, David D. Meyer, dekan Liberal Sanatlar, Carole Haber'in dekan Okulu Tıp, Lee Hamm, dekan ve başkan yardımcısı Okulu Halk Sağlığı ve Tropikal Tıp, Pierre Buekens, dekan Okulu Fen ve Mühendislik, Nicholas J. Altiero, dekan Okulu Sosyal, Ronald E. Marks, dekan Okulu

Kampüsler

Tulane en uptown kampüsü onun okul ve kolejlerde çoğunluğunu barındıran, 110 dönüm ve 92 bina bulunuyor. Belle Chasse, La. Yakınlarındaki F. Edward Hebert Araştırma Merkezi, tıp ve çevre, davranış ve bilgisayar bilimleri araştırma olanakları sunmaktadır. Sürekli Bilimler Fakültesi Jefferson Parish, La., Biloxi, Bayan. Elmwood Business Park, ve Madison, Miss uydu kampüsü vardır. şehir Sağlık Bilimleri kampüs çeşitli bölünmeler var: Tıp Fakültesi, Halk Sağlığı ve Tropikal Tıp, Tulane Tıp Merkezi ve Teknoloji Hizmetleri Yüksekokulu. North Shore kampüs Covington, La Tulane Ulusal primat Araştırma Merkezi ev sahipliği yapmaktadır. İşletme AB Freeman School Houston, Teksas'ta bulunan uydu kampüsünde İcra ve Profesyonel MBA programları sunmaktadır.

Kütüphaneler

Ana Howard-Tilton Memorial Library evler Latin Amerikalı Kütüphane ve Maxwell Müzik Kütüphanesi. Rudolph Matas Kütüphanesi Tıp Fakültesi yer almaktadır. Jones Hall Özel Koleksiyon Bölümü Hogan Jazz Archive, Güneydoğu Mimari Arşiv, Üniversite Archives, Nadir Kitaplar ve El Yazmaları ve Louisiana Koleksiyonu içerir. Diğer kütüphaneler mimarisi, botanik, iş, hukuk, matematik, doğa tarihi, primat araştırma, ırk ilişkileri ve etnik tarihini ve kadın çalışmaları içerir.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

A. B. Freeman School of Business

Müfredat, enerji ve bizim fakülte ile çalışmak ve öğrencilerimize işe endüstrisi profesyonelleri tarafından uzmanlaşmak fakülte tarafından geliştirilmiştir. ... [+]

Enerji Yönetimi Yüksek Lisans Programa genel bakış Enerji programında Yönetimi (MME) Master her Temmuz başında 10 aylık tam zamanlı bir programdır. Ideal bir aday muhasebe, işletme, bilgisayar bilimi, ekonomi, mühendislik, finans, matematik, ya da bilimler gibi nicel binbaşı katı bir akademik geçmişleri var. Müfredat, enerji ve bizim fakülte ile çalışmak ve öğrencilerimize işe endüstrisi profesyonelleri tarafından uzmanlaşmak fakülte tarafından geliştirilmiştir. İhtisas kursları enerji muhasebesi, enerji veri analizi, enerji ekonomisi, enerji yatırım bankacılığı, enerji modellemesi, enerji portföy yönetimi, risk yönetimi, enerji, enerji stratejisi ve enerji ticaretini kapsar. Enerji ve finans dersleri Ticaret Teknolojileri, Thompson Reuters, Morningstar, MathWorks ve 1Derrick gelen endüstri lideri teknolojisi, veri tabanları ve ticaret yazılımı ile donatılmış bizim 3.000.000 $ dolar ticaret merkezi öğretilir. Programın mezunları enerji şirketleri, bankalar, ticaret örgütleri, kamu hizmetleri, ISO değerlerinde, finansal hizmetler ve danışmanlık firmaları ve düzenleyici kurumlar ile kariyer fırsatları takip etmek hazırız. Müfredat ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New Orleans
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
A. B. Freeman School of Business

Finans (MFIN) Programı Freeman Master finans sınırlı ya da hiç mesleki deneyim arayan kariyer ile yeni mezunlar için tasarlanmış bir 11 aylık veya 18 aylık tam zamanlı bi ... [+]

Maliye Masters Programa genel bakış Finans (MFIN) Programı Freeman Master finans sınırlı ya da hiç mesleki deneyim arayan kariyer ile yeni mezunlar için tasarlanmış bir 11 aylık veya 18 aylık tam zamanlı bir programdır. Kurumsal finansman, hisse senetleri, sabit getirili, türevleri, varlık yönetimi, kaldıraçlı finans, hedge fonlar, girişim sermayesi, girişim sermayesi, özel bankacılık, finansal danışmanlık: programın mezunları da dahil olmak üzere finans içindeki alanlarda geniş bir yelpazede kariyerlerine devam hazırız kamu maliyesi ve büyük şirketlerin finans departmanları. Program oluşturulur ve uluslararası kurumsal finansman ve yatırımlar onların araştırma için tanınan Freeman Finans fakülte tarafından öğretilir. Kurs finans ve muhasebe ve Enerji, Yatırım Bankacılığı, Varlık Yönetimi, ya Emlak gibi ilgi öğrencinin alanı içinde seçmeli derslerini yeteneği çekirdek dersleri içermektedir. Tulane MFIN programı da Enerji Uzmanlık veya Bankacılık ve Finansal Hizmetler Uzmanlığı sunuyor. Müfredat özkaynak analizi, değerleme, sabit getirili analitiği, türevleri ve risk yönetimi derinlemesine bir araştırmada sağlarken, öğrenciler de gibi gerçek dünya deneyimi sağlamak derslerde katılım yoluyla sınıfta geliştirilen teknik uzmanlık güçlendirmek mümkün Darwin Fenner Öğrenci Fonu Yönetilen ve Freeman Hisse Analiz Programı bildirir. Freeman Kariyer Yönetimi Merkezi mesleki fırsatlar geliştirmek için programda öğrenciler ile çalışır. New York'ta Freeman Günleri, Houston, Chicago ve New Orleans yardım öğrencilerinin gibi benzersiz Freeman olaylar geniş finansal piyasalardaki ağları geliştirmek. 2013 yılında Financial Times tarafından ABD'de 5. ve dünyada 29. sırada. Freeman Tulane MFIN ders içeriğinin Bilgi CFA Aday Vücut önemli bir bölümünü kapsayan anlamına CFA Institute, bir program ortağıdır. Müfredat ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New Orleans
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
11 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
A. B. Freeman School of Business

Master of Business Analytics *, büyük miktardaki karmaşık verilerin yönetilebilir bilgilere dönüştürülmesini ve verilere dayalı kararlar almanızı sağlayacak 10 aylık, 36 ... [+]

İşletme Analizi Yüksek Lisansı

Master of Business Analytics *, büyük miktardaki karmaşık verilerin yönetilebilir bilgilere dönüştürülmesini ve verilere dayalı kararlar almanızı sağlayacak 10 aylık, 36 kredi saatlik lisans programıdır. Gerçek zamanlı olarak veri toplama ve analiz etme işin temel bileşenleri haline geldiğinde, bu becerilere yönelik pazar talebi patlıyor.

Dünya standartlarındaki fakülte, iş analitiklerinin pratik uygulamalarına dayanan titiz bir teknik ve niceliksel temel sağlar. Güz ve bahar dönemlerinde seçmeli dersler, öğrencilerin programın kariyer hedeflerini karşılamaları için özel olarak hazırlanmalarını sağlar.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri New Orleans
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
A. B. Freeman School of Business

Muhasebe mesleğinde başarı sadece muhasebe uzmanlığı daha gerektirir. Bu uzlaşmaz ahlakı, analitik düşünme, kültürel nüanslar farkındalık ve etkili iletişim gerektirir. ... [+]

Muhasebe Masters

Muhasebe mesleğinde başarı sadece muhasebe uzmanlığı daha gerektirir. Bu uzlaşmaz ahlakı, analitik düşünme, kültürel nüanslar farkındalık ve etkili iletişim gerektirir. Muhasebe (MACCT) Programın Tulane Masters bütün bu cephelerde hazırlar ve muhasebe mesleğinde lider olmak için başlamak bir kafa ile sağlamaktadır.

MACCT programın temel derslerin denetim akademik titizlik, finansal muhasebe, yönetim muhasebesi ve vergi sağlamaktadır. Programın esnek yapısı öğrencilere Finans, Enerji ve Vergilendirme bir konsantrasyon ekleyerek ve 2 ya da 3 dönem boyunca kendi ders tamamlamak için seçeneği sunar. Öğrenci isterse ayrıca, MACCT ders teklifleri EBM sınav için oturup bir öğrenci etkinleştirebilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New Orleans
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
A. B. Freeman School of Business

Yönetimi programının on aylık Usta kariyer geniş bir yelpazede sürdürmeye sağlayan, lisans çalışmaları oluşturmak için tasarlanmış bir ön deneyim iş derecesidir. ... [+]

Yönetim Yüksek Lisans

Bugünün iş piyasasında sert olduğunu ve bunu değiştirmek ve gelişmeye devam etmektedir. Yönetimi programının on aylık Usta kariyer geniş bir yelpazede sürdürmeye sağlayan, lisans çalışmaları oluşturmak için tasarlanmış bir ön deneyim iş derecesidir. , Iş fırsatları mücadele problemleri analiz ve uygulanabilir çözümler önermek için gerekli becerileri ve güven kazanmak. Pazarda öne ve daha da kariyer itmek.

Sizin Olanakları keşfedin

Iş temelleri ile lisans derecelerini tamamlamak için arıyor, çok az veya hiç iş deneyimi olanlar için tasarlanmıştır. Herhangi bir binbaşı olan öğrenciler katılabilir. Mühendislik veya psikoloji, fen bilimleri veya diller - Eğer bir kariyer hedefini varsa, Yönetimi Master orada daha hızlı almanıza yardımcı olabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New Orleans
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Tulane Accounting

Tulane Energy

Finance at Tulane

Field Trip to Century Offshore Platform

Tulane MBA