The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

CCAS

Biz Kimiz

At Fen GW en Kolomb KolejiAraştırma büyür, eleştirel düşünme endemik, işbirliği sabittir ve gerçek dünya eğitim öğrenme ile el-ele gidin. Ülkenin başkentinin kalbinde kolej kıskanılacak konumu, aktif katılımı sınıfta başlar ve hükümet salonlarında içinde devam etmesi nedeniyle, müzelerin galeriler, NIH, NASA ve DOE laboratuarları, uluslararası diplomatların büyükelçilikleri ve Smithsonian ve diğer saygıdeğer kurumların backrooms.

kolej üniversite, sanat, beşeri bilimler, sosyal bilimler ve doğa bilimleri fikir ve fırsat nexus oluşturmak için bir araya geldiği bir yerde entelektüel ve yaratıcı belkemiğidir. Çünkü yenilikçi, bakış açılarını vurgular analiz müfredat ve iletişim ülkenin liberal arts kurumları arasında bir lider olarak, lisans öğrencileri 21. yüzyılın etkin ve sorumlu yurttaşlar olmak için gerekli yetkinlikler ile donatılmıştır. profesyonel ve doktora düzeyinde, Fulbright alıcıları, ödüllü koreograf içeren alimlerin bir fakülte ile yüksek lisans öğrencileri ortağı sera gazı emisyonlarını kontrol gelen otizm en delving kadar konularda araştırma spektrumunu ilerlemek için araştırmacılar ve eleştirmenlerce beğenilen yazarlar yayınlanan nedenleri, yaygınlığı ve tedavi.

Kolej en genelindeki çabalarının başarısı 42 akademik departmanlar ve 27 araştırma merkezi En iyi ABD Senatörü ve eski Virginia Valisi John Warner, uluslararası film aktris Kerry Washington ve CEO ve Tufts Tıp Merkezi Ellen Zane Başkanı da dahil olmak üzere Mezunlarımızın başarıları aracılığıyla yansıtılır. Halkımız bizim kapsamı ve konumu Washington, DC'de öğrenme ve keşif için "Git" yer Kolomb College yapmak ve ötesinde dünya.

CCAS

Kolomb Koleji Lisansüstü Eğitim Hoşgeldiniz

Rekabetçi. Bağlı. Kapsamlı.

  • 3300 yüksek lisans öğrencileri
  • 55 Master Dereceleri
  • 26 doktora dereceleri
  • 18 Lisansüstü Sertifikalar

GW takımından Kolombiyalı Sanatlar Koleji ve Fen lisans programlarının üst bilim adamları için bir mıknatıs ve sanat, beşeri bilimler, sosyal ve sert bilim alanlarında geniş bir yelpazede öğrenme ve keşif için bir katalizör vardır. Bizim derece ve sertifikalar Sanat Terapisi, Adli Bilimler ve LGBT Sağlık Politikası ve Uygulama bizim öncü çalışmaları, Tarih, Siyaset Bilimi ve Kamu Politikası gibi konularda dünyaca ünlü programlardan, eğitim en yüksek kalibreli entegre.

birinden bir ileri derecede GW en 82 Arts & Sciences Programları başka herhangi bir okuldan mezun deneyimi benzemez. Biz Washington, DC'de en etkili kurumlardan adım vardır, ancak bizim fakülte ve mezunlar ağları uluslararası düzeyde tanınan liderleri olağanüstü bir çeşitlilik içerir sadece. Kolomb Koleji'nde, hem entelektüel ve profesyonel gelişmek için araçlar verilecektir.

Konumlar

Washington

Address
Phillips Hall 801 22nd St. NW
20052 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined