The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

CCAS

Biz Kimiz

GW'nin Kolomb Sanat ve Bilim Koleji'nde araştırmalar gelişiyor, eleştirel düşünme endemik, işbirliği sürekli ve gerçek dünyadaki eğitim öğrenme ile el ele gidiyor. Üniversitenin ülkenin başkentinin kalbinde imrenilecek yeri nedeniyle, aktif katılım sınıfta başlar ve hükümet salonlarında, müze galerilerinde, NIH, NASA ve DOE laboratuvarlarında, uluslararası diplomatların elçiliklerinde ve Smithsonian ve diğer saygıdeğer kurumların arka planları.

Üniversite, üniversitenin entelektüel ve yaratıcı omurgasıdır; sanatların, beşeri bilimlerin, sosyal bilimlerin ve doğa bilimlerinin bir araya geldiği fikir ve fırsatların birleştiği bir yerdir. Perspektif sanat kurumları arasında bakış açılarını, analizleri ve iletişimi vurgulayan yenilikçi bir müfredat nedeniyle lider olan lisans öğrencileri, 21. yüzyılın etkili ve sorumlu vatandaşları olmak için gereken yeterliliklerle donatılmıştır. Mesleki ve doktora düzeyinde, lisansüstü öğrenciler, Fulbright alıcıları, ödüllü koreograflar, yayınlanmış araştırmacılar ve eleştirmenlerce beğenilen yazarların, sera gazı emisyonlarını kontrol etmekten otizme girmeye kadar çeşitli konularda araştırma yapmak için eleştirel olarak beğenilen yazarları içeren bir akademisyen fakültesiyle ortaklık yaparlar. nedenleri, yaygınlığı ve tedavisi.

Üniversitenin 42 akademik departmanı ve 27 araştırma merkezindeki çabalarımızın başarısı en iyi ABD Senatörü ve eski Virginia Valisi John Warner, uluslararası film oyuncusu Kerry Washington ve CEO ve Tufts Tıp Merkezi Ellen Başkanı da dahil olmak üzere mezunlarımızın başarılarıyla yansıtılıyor. Zane. Çalışanlarımız, kapsamımız ve konumumuz Columbian College'ı Washington, DC ve ötesindeki dünyada öğrenme ve keşif için “gidilecek yer” haline getiriyor. CCAS

Kolomb Koleji Lisansüstü Eğitimine Hoş Geldiniz

Rekabetçi. Bağlandı. Kapsamlı.

  • 3.300 lisansüstü öğrencisi
  • 55 Yüksek Lisans Derecesi
  • 26 doktora derecesi
  • 18 Lisansüstü Sertifikası

GW'nin Kolomb Sanat ve Bilim Koleji'ndeki yüksek lisans programları, en iyi akademisyenler için bir mıknatıs ve çok çeşitli sanat, beşeri bilimler ve sosyal ve sert bilim alanlarında öğrenme ve keşif için bir katalizördür. Derecelerimiz ve sertifikalarımız, Tarih, Siyaset Bilimi ve Kamu Politikası gibi konularda dünyaca ünlü programlarımızdan Sanat Terapisi, Adli Bilimler ve LGBT Sağlık Politikası ve Uygulamasında öncü çalışmalarımıza kadar en yüksek eğitim kalibresini birleştirmektedir. GW'nin 82 Sanatından birinden ileri derece

Washington, DC'deki en etkili kurumlardan sadece adım atmakla kalmıyoruz, aynı zamanda fakülte ve mezun ağlarımızda uluslararası alanda tanınmış çok sayıda lider bulunuyor. Kolomb Koleji'nde, hem entelektüel hem de profesyonel olarak gelişecek araçlar verilecek.

George Washington hakkında ne biliyorsun? GW Arts çıkışlı

Konumlar