Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz

Gannon öğretim, burs ve hizmet mükemmellik adanmış bir Katolik, Piskoposluk üniversitesidir. Bizim öğretim üyeleri ve personel liberal sanat ve bilim ve meslek uzmanlık topraklı programları aracılığıyla küresel vatandaşlar olmaya hazırlar. Katolik Fikri Geleneğin esinlenerek, biz iman, liderlik, kapsayıcılık ve sosyal sorumluluğu vurgulayan kapsamlı bir değerler merkezli öğrenme deneyimi sunuyor.

Gannon'un Great Location

Biz Pennsylvania en büyük dördüncü şehri ve Büyük Göller işlek limanlarından biri yer almaktadır. Gannon'un kentsel kampüs, şehir Erie ortasında, Cleveland, Buffalo ve Pittsburgh bir iki saat yürüyüş mesafesi vardır. Bizim eşsiz konumu ve özellikleri öğrenme, burs, araştırma, hizmet ve kişisel gelişim için elverişli özel bir atmosfer yaratmak.

Gannon Üniversitesi Tarih

Villa Maria College 1925 charter altında Katedrali Koleji olarak kurulan Fen, Gannon Koleji, 1941 yılında şehir Erie-Güçlü Mansion en zarif binalarından birini satın sonra-Başpiskopos John Mark Gannon, (bilinen şimdi tarafından kurulmuştur geçerli, kampüsün merkez site olarak - Gannon'un "Eski Main") olarak. 1944 yılında Gannon College yeniden adlandırıldı, bu dört yıllık erkek koleji olarak kendi tüzüğü aldı. 1964 yılında, Gannon karma eğitim oldu ve bir enstitü kurdu. 1979 yılında, üniversite Üniversite statüsüne kavuşmuştur.

Özel bir Katolik, kapsamlı karma eğitim kurumu, Gannon Northwestern Pennsylvania önde gelen Katolik üniversite olarak ortaya çıkan ve değerli bir topluluk ve bölgesel bir kaynaktır olmuştur.

Gannon'un misyonuna kilit öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişim olduğunu. Liderlik kampüs örgütleri ve akademik ilgi yanı sıra gönüllülük ve toplum hizmeti geliştirmek ve entelektüel, ahlaki ve ruhsal gelişim için fırsatlar sağlayan bir dizi etkinlik yoluyla teşvik edilmektedir.

Bugün, Gannon University değişim ve yeni fırsatlar dinamik bir geleceği odaklanarak liderleri hazırlanması başarılı tarihine bina kararlıdır. Gannon onun Katolik kimliği, dış kaynaklardan gelecek mali büyüme, akademik mükemmellik toplam taahhüt odaklanmıştır, fakültenin öğretim ve burs, yerel ve bölgesel topluma yönelik katılım ve hizmet, onun ön lisans ve lisans onun güçlendirdi gelişimi kayıt ve teknolojinin kendi geliştirme.

Discover Erie

Erie, Pennsylvania, üniversite öğrencileri için yapılmış bir şehir. Downtown, Gannon'un Kampüsü bitişiğinde sağ Eğer devlet kurumları, yerel işletmeler ve hastaneler ile staj ve co-op işler için bol fırsatlar bulacaksınız. Okul günü bittiğinde, sen de, eğlenceli bol olacak. Tüm adım ötede Gannon'dan, şehrin tam kalbinde müzeler, galeriler, tiyatrolar ve restoranlar keşfedin. Sadece birkaç dakika uzaklıkta, Presque Isle State Park, popüler Gannon öğrenci mekân kumsallar üzerinde dinlenebilir ya da Erie en profesyonel bağlı hokey, beyzbol ve basketbol takımları tezahürat. profesyonel ve eğlence olanakları bol sağlamak için yeterince büyük, ama kolayca yerlere almak ve güvenli hissetmek için küçük: Öğrenciler Erie sadece sağ boyutu bize bildirin.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Gannon University

elektrik ve bilgisayar mühendisliği dünya sürekli değişen bir tanesidir. Yaklaşık 40 yıllık bir yeni mezunun profesyonel kariyeri boyunca teknolojilerindeki gelişmeler ol ... [+]

Programa genel bakış

elektrik ve bilgisayar mühendisliği dünya sürekli değişen bir tanesidir. Yaklaşık 40 yıllık bir yeni mezunun profesyonel kariyeri boyunca teknolojilerindeki gelişmeler olağanüstü olacaktır. lisans ders matematik, mühendislik bilimleri ve beşeri sağlam bir temel yanı sıra mücadele ve samimi bir şekilde yeni sorunları çözmek için yeteneği koyar iken, enstitü yeni mezun ve deneyimli hem de öğrenme bir ömür boyu bir sonraki adımdır çalışan profesyoneller. Bir Elektrik Mühendisliği (MSEE) Bilim Master derecesi ve Gömülü Yazılım Bilim Master: Gannon'un Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, gelişmiş konularda öğrenimlerine devam ve hızla değişen teknolojik dünyanın takip kalmak isteyenler için iki yüksek lisans programları sunar Mühendislik (mses) derecesi. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Erie USA Online
Eylül 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Gannon University

Makina Mühendisliği lisans programı makine mühendisliği meslek etkin katılım için hazırlık devam etmek istediği lisansüstü mühendisi ileri düzey çalışmaları sağlamak üzer ... [+]

Programa genel bakış

Makina Mühendisliği lisans programı makine mühendisliği meslek etkin katılım için hazırlık devam etmek istediği lisansüstü mühendisi ileri düzey çalışmaları sağlamak üzere tasarlanmıştır. Program aynı zamanda hızla değişen teknolojik dünyanın yakından takip kalmak için ihtiyaç kabul çalışma mühendisi ileri konularda sürekli eğitim verilmektedir. Vurgu bağımsız çalışma ve devam eden mesleki gelişim mühendisin kapasitesinin geliştirilmesi üzerine yerleştirilir.

Bizi farklı kılan nedir

Program kursu tamamlamak için bir tez veya proje seçenekleri vardır, uygun yön müdürü tarafından değerlendirildi akademik programda excel Profesyonel Ray, ya da öğrenciler için uygundur İş-Eğitim Seçeneği Şahsen iyi ilgi ve gücü alanlarınızı uygun bir parçayı bulmak için danışman ile çalışmak ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Erie USA Online
Eylül 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Archbishop John Mark Gannon