George Mason University Volgenau School of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Volgenau Mühendislik Okulu 1985 yılında George Mason Üniversitesi Bilgi Teknolojileri ve Mühendisliği Okulu olarak kuruldu. Bugün, bu büyük, çok disiplinli okul, hem bilgi teknolojisi hem de mühendislikte ikili bir üstünlük sağlamaktadır. Mason Mühendislik, öğretme, araştırma ve uygulama yoluyla, inisiyatif alacak, öne çıkacak ve gezegeni bulduklarından daha iyi terk edecek öğrencileri mezun etmeye çalışıyor.

Volgenau Mühendislik Okulu'nun misyonu, karmaşık küresel zorluklara çözümler keşfetmeye ve dünyayı daha güvenli, daha temiz ve daha müreffeh hale getirmeye hazır, toplumun vizyon sahibi görevlilerini sağlayan dönüştürücü bir öğrenme deneyimi sağlamaktır.

Fakültemiz, sürdürülebilirlik, büyük veri, siber güvenlik, robotik ve yapay zeka ve sağlık hizmetleri alanlarında yüksek etkili araştırmalara liderlik eden eğitimcilerdir. Bu mevcut ve ortaya çıkan uzmanlık alanları, bölüm ve disiplin sınırlarını kapsar ve fakültemizin ve öğrencinin akademik faaliyetinin derinliğini ve genişliğini yakalar.

Konumlar

Manassas

Address
Innovation Drive,9485
20110 Manassas, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin