Resmi açıklamayı okuyun

Önemli Sorunları Çözme

Robinson College of Business, daha akıllıca iş kararları götüren öngörüleri keşfetme konusunda uzmanlaşmış bir öğrenci, eğitimci ve uzmanlar topluluğudur .

Şehirde zengin bir tarihe sahip olan Robinson College, Atlanta'nın merkezinde yer almaktadır, yerel ve küresel iş ortaklarının lideridir ve küçük işletmelerden küresel şirketlere kadar 60.000'den fazla kişiden oluşan bir mezunlar ağını desteklemektedir. . Dünyanın her yerinde güçlü bağlantılarımız var - ve öğrencilerimizin de yaptıklarından emin olduk.

Programlarımız öğrencileri sınıfın ötesine itmek ve iş eğitimi ile iş dünyası arasındaki boşluğu doldurmaya yönelik deneyimler sunmak için oluşturulmuştur. Uluslararası kabul görmüş fakültemiz yalnızca kendi alanlarında uzman değil, aynı zamanda üretken yazarlar, seçkin araştırmacılar ve ödüllü liderlerdir.

Robinson Öğrencileri Öne Çıkıyor

Yerel işletmeler için danışman olarak hizmet veren ve iş planları, pazar araştırması ve ürün değerlendirmeleri sağlayan öğrencilerimizi bulacaksınız. Gerçek büyük veri sorunlarını çözmek ve sağlam çözümler sunmak için iş ortaklarıyla yan yana çalışırlar. Öğrencilerimiz, dünya çapında faaliyet gösteren işletmeler hakkında bilgi edinmek için dünyayı dolaşıyor. Yarışmalar, hackanlar ve girişimcilik zorlukları durumunda en üst sıralarda yarışıyorlar. Mezunlarımız üst sıralara iniyor, kazanıyor ve kendileri ve Robinson College için bir isim yapıyorlar.

İşe Yakınlaşın

  • Finansal Liderlik Sempozyumu hayranlarıyla semiannual Finansal Liderlik Sempozyumu C-suite girişimciler, yöneticiler, ve en iyi iş uygulamaları, gelişmekte olan trendlere öğrencilerin maruz finans profesyonellerinin panellerden oluşan ve işletmenin gelecek Residence, bir C bizim Executive tarafından .Moderated edilir Fortune 500 şirketlerinde ve özel sermaye yatırımlarında, bağımsız yönetici olarak, Symposia’nın eski konuları arasında M
  • Mentor Programı. Öğrenciler kariyer danışmanlığı ve iş bağlantıları sağlamak için bir yönetici mentoru alabilirler. Bunlar arasında Georgia Pacific , Turner Broadcasting , BlueLynx , Churches Chicken , Printpack ve Oglethorpe Power gibi firmalarda C-suite yöneticileri bulunur.
  • Maliye Bakanlığı ile bağlı Mali Liderlik Ağı hayranlarıyla Finansal Liderlik Ağı (FLN), böyle Equifax, Mohawk Industries, Intercontinental Hotel Group, Gürcistan Pasifik, Westrock Mueller Su Ürünleri, PrimeRevenue olarak Atlanta lider firmalara erişim öğrencilere sağlar ve Alvarez
  • Yılın Finansal Lideri (FLY) Ödülleri. Finans Departmanı, finans camiasındaki seçkin liderleri tanıyan ve öğrencileri Atlanta finans'taki “harekete geçirenler ve çalkalayıcılar” ile birleştirmeye yardımcı olan yıllık bir etkinlik olan FLY Ödülleri'ne sponsor olur.
  • Finansal Liderlik Kursu. Residence Yönetici olarak, Finansal Liderlik Kursu, danışmanlık, kariyer değerlendirme testi ve yönetici konuşmacılarla etkileşim yoluyla kariyer ve insan sermayesi gelişimine odaklanır.

Gelişmiş Vizyon 2020

Advancing Vision 2020, Robinson'ın fakülte işe alımlarına yatırım yapmayı, öğrenciler için sürükleyici ve deneysel öğrenme fırsatlarını arttırmayı, kolej ve kurumsal ortaklar arasında daha derin işbirlikleri oluşturmayı, iyileştirilmiş tesisleri ve teknolojiyi, geleceğe fon sağlamayı hedefleyen 5 yıllık stratejik planıdır. mevcut kaynaklar ve yeni gelirler. Plan, 18 Kasım 2015 tarihinde 2015 Robinson Fall Fakülte Toplantısında onaylandı.

Vizyon

Kimse işe Robinson’tan daha yakın olamaz.

Atlanta'nın merkezinde, Fortune 500 şirketleri ile çevrili ve girişimciliğe başlanan şirketler arasında, Robinson İşletme Koleji, gelecek nesil nesillerin geliştirilmesini kolaylaştırmak için araştırma, öğretim ve hizmet görevlerimizi kesen derin ve kalıcı iş ilişkilerini desteklemektedir. . Öğrencileri sürekli olarak işletme ve topluma bağlarken lisans programları ile gelecekteki yeteneklerimizi büyütüyoruz ve mevcut liderleri yönetici eğitimi, işbirliğine dayalı ilişkiler ve sponsorlu araştırmalar aracılığıyla destekliyoruz. Bu, şirkete daha yakın olmamızı, pazardaki zorlukları daha iyi anlamamızı ve işletmeyle çözümleri daha etkili bir şekilde geliştirmemizi ve uygulamamızı sağlar.

2020'ye kadar bu vizyona ulaşmak için üç hedef gereklidir:

  1. Teknolojik Devrimin Fırsatlarını Yakalamalarını Sağlama
  2. Anlaşılır İş Liderleri Üretmek için Gerekli Araştırma Ortamını Destekleyin
  3. Amaçlı Bir Topluluk Kur

Misyon

İşletmelerde, devlet kurumlarında ve kar amacı gütmeyen organizasyonlarda değer sunmak için hazırlanan çeşitli öğrenci birimlerinin oluşmasını sağlamak.

Bunu, bireylerin, kuruluşların ve pazarların sosyal refahı en etkin biçimde nasıl geliştirdiğine dair anlayışımızı artıran alim ve uygulayıcıları da dahil ederek başarıyoruz. Bireyleri, aileleri, toplulukları ve küresel toplumu etkileme potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için bu bilgiyi akranlarımızla ve mevcut ve gelecekteki iş liderlerimizle paylaşıyoruz.

Temel değerler

Dört değer bizi tanımlar ve sonuçlarımızı yönlendirir.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

açıklık

Titizlik ve Alaka Düzeyi.

İşbirliği.

Piyasaların Gücü.

Yaratıcı fikirleri ve başkalarının mümkün olamayacağını iddia ettiği şeyleri gerçekleştirmenin yollarını aramaya kararlıyız. Mevcut ve gelecekteki liderleri her kökenden savunuyoruz.

Akademik dünyayı harekete geçiren titiz ve konuyla ilgili araştırmalar üretiyoruz ve mevcut ve gelecekteki iş liderlerine iş pratiğini ilerletmek, yenilemek ve dönüştürmek için ilham veren eğitim deneyimleri sunmamızı sağlıyoruz.

Akademik bilgi, teknik ve yöntemleri daha iyi iş uygulamalarına çevirmemizi sağlayan işbirlikçi ilişkiler yaratır ve değer veririz. Kanıtlanmış yaklaşımları olmayan işletme sorunları, yeni akademik araştırmalar ve değer üretme fırsatları için türetilmiş bir talep yaratır. Ortak ilişkiler kurmak, bu erdemli çevreyi yaratmanın anahtarıdır.

Pazar odaklı bir sistemin bireysel saygınlığın, özgürlüğün ve kişisel sorumluluğun büyümesini desteklediğine ve desteklediğine inanıyoruz ve insanların yaşamlarını zenginleştirmenin en etkili yolu. Mevcut ve gelecekteki örgütsel liderlerin, hem piyasaya hem de uzun vadeli değer yaratmak için çalıştıkları toplumsal bağlamlara etik ve sorumlu bir şekilde katılmalarını sağlamaya değer veriyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

Georgia Eyalet Üniversitesi'nde Robinson İşletme Fakültesi'nde Finans Yüksek Lisansı! TFE Times 'in 2019 En İyi Finans Programları Yüksek Lisans listesindeki devlet ünive ... [+]

Georgia Eyalet Üniversitesi'nde Robinson İşletme Fakültesi'nde Finans Yüksek Lisansı! TFE Times 'in 2019 En İyi Finans Programları Yüksek Lisans listesindeki devlet üniversiteleri arasında dünya çapında 15'inci ve 6'ncı olan yenilikçi STEM sertifikalı programımız , insan sermayenizi geliştirmek ve sizi daha iyi hale getirmek için olağanüstü eğitim, uygulamalı eğitim ve imza deneyimleri sunar sektördeki işverenlere oldukça cazip ve pazarlanabilir bir iş adayı.

Programın Önemli Noktaları

Programımızın öne çıkanları:

Son teknoloji müfredatı. STEM sertifikalı programımız, gelişen finans endüstrisinin talep ettiği teknolojik yenilik ve nicel becerilere ileriye dönük bir odaklanma ile geliştirilen bir müfredat içermektedir. Finansal ekonomide mükemmel bir temele ek olarak, öğrencilerimiz programlama ve veri analizi için son teknoloji yazılım kullanımı konusunda eğitim almaktadır. Öğrenciler, gerçek dünyadaki finansal sorunları analiz etmek için veri analitiği uygulamalarının geliştirilmesi konusunda uygulamalı bir deneyime sahip olacaklar.Esnek çalışma programı. Öğrencilerin kariyer hedeflerine uyacak seçmeli seçmeli derslerden seçmelerine olanak tanıyan oldukça esnek bir çalışma programı sunuyoruz. Finansal analitik, Fintech, kurumsal finans ve yatırım bankacılığı, varlık ve varlık yönetimi ve yatırımları ile özel sermaye ve risk sermayesi kapitalizminde uzmanlıklar sunuyoruz.İş dünyasına benzersiz erişim. Fortune 500 şirketlerinin merkezi olan büyük, çeşitli ve kozmopolit bir şehir olan Atlanta, aktif bir girişimcilik ekosistemine sahip ve hızla bir FinTech sermayesi haline geliyor. Öğrencilerimiz iki kez Fortune 500 CFO ile finansal liderlik eğitimi almışlardır ve ayrıca mentorluk programımız, liderlik sempozyumları, CFO konseyi, vaka yarışması, staj ve diğer imza deneyimlerimiz aracılığıyla endüstri liderlerine finansmana doğrudan erişime sahiptir.Önde gelen finansal veri sağlayıcılara ve teknolojiye erişim. Programımızdaki öğrenciler, Wharton Araştırma Veri Hizmetleri ve Bloomberg gibi özel veri sağlayıcıların yanı sıra... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Atlanta
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Graduating The State Way