Resmi açıklamayı okuyun

Deneyimlerimiz bizi harika yapıyor. Sizin için neler yapabileceğini hayal edin.

Yaklaşık 100 yıllık mükemmeliyet, kalıcı ve anlamlı bir iş etkisinin nasıl yaratılacağını biliyoruz.

Ötesinde Goizueta: İşletmenin Geleceğini Tasarlamak

İş, toplum üzerinde anlamlı ve kalıcı etki yaratabilecek bir araçtır. Bu görüşü kucaklamak, en acil konulardaki en önemli yollarla yenilik yapma kolektif yeteneğimizin kilidini açar. Yaklaşık 100 yıl boyunca Goizueta Business School , ilkeli liderler için bir eğitim Goizueta Business School ve güçlü içgörüler için bir laboratuvar olmuştur. Tarihimiz etik bir iş etiğini içerir ve hepimizi ömür boyu ilerlemek için çabalamaya teşvik eder. İş ve toplumun karmaşık karşılıklı bağımlılığı içinde hareket ederek, en büyük sorunları bütünlük, yaratıcılık ve çakışmalarla çözmek için en parlak zihinleri toplamaya çalışıyoruz. Bu Goizueta Beyond.

Geleceği Şekillendiren Bir Tarih.

Sürüş, azim ve cesur fikirler sayesinde, ismimiz Roberto Goizueta, The Coca-Cola Company'de yönetim merdiveni üst sıralarına tırmanarak eşi benzeri görülmemiş bir refah sağladı. Onun önderliğinde Coca-Cola hisse senedinin piyasa değeri 1981'de 4 milyar dolardan 1997'de 145 milyar dolara yükseldi.

Roberto C. Goizueta

Bizim ismimiz, 20. yüzyılın büyük iş liderlerinden biriydi. Coca-Cola Company'deki 16 yıllık görev süresi boyunca Roberto Goizueta, değerini 4 milyar dolardan 145 milyar dolara çıkardı ve Fortune tarafından listelenen “Amerika'nın En Beğenilen Kurumları” arasında yerini aldı. İşi inşa ederken, Goizueta da Emory ve iş okulu ilerlemesine önemli ölçüde katkıda bulunmuştur.

Hayatı boyunca Goizueta, merak, entelektüel cesaret ve dürüstlük tarafından yönlendirildi. Adını paylaşmaktan ve eğitim yaklaşımımızın temel taşlarını oluşturan değerlerini yaşamaktan onur duyuyoruz ve yarının liderlerinin en iyisini yetiştirme görevimiz için temel teşkil ediyoruz.

Goizueta Goizueta Business School Etkisi

Roberto C. Goizueta, dürüstlük, onur ve gururla iş yapmanın öneminden bahsetmektedir. Oğlu, iyi bir lider yapanı vurgulayan favori bir alıntıyı paylaşır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Goizueta Business School

Teknolojinin, iş dünyasının ve verilerin birleşik dilini konuşmak isteyen bireyler için özel olarak oluşturulmuş - yeni oluşturulmuş programımız, herhangi bir işlev, orga ... [+]

Analitiği öngörülere dönüştürmek.

Goizueta'nın Business Analytics'teki (MSBA) yüksek lisansı, her biri en iyi 20 işletme okulunda güçlü teknik ve kantitatif eğitim ve kapsamlı iş zekası sunar.

Teknolojinin, iş dünyasının ve verilerin birleşik dilini konuşmak isteyen bireyler için özel olarak oluşturulmuş - yeni oluşturulmuş programımız, herhangi bir işlev, organizasyon veya alanda hizmet vermede yetenekli iş verileri bilimcileri üretmektedir. Yenilikçi MSBA'mız size şunları sunar:

Öğrenmeyi, iş, veri ve teknolojiyi bütünleştiren çok disiplinli bir müfredatla teslim etmeDerin akademik bilgi birikimi ve olağanüstü endüstri tecrübesi ile fakülteye erişimHem akademik hem de endüstri danışmanlarının rehberliğinde küçük, samimi öğrenme topluluğuGerçek dünya, veri yoğun projeler sunan lider şirketler ve yöneticiler ile etkileşimlerGelişen kozmopolit iş şehri Atlanta'nın en iyi 20 işletme okulu... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Atlanta
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Goizueta Business School

Goizueta Business School

Address
Clifton Road,1300
30322 Atlanta, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri