Gordon College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eğitim, dönüşümdür. Gordon'da biz şahsen alıyoruz. Öğrencilerimizin hayatlarında eşsiz akademik, birlikte-müfredat ve ilişkisel kilometre taşları yaratmak yalnızca sorumluluğumuz değil ayrıcalıktır.

Gordon deneyimi, kazanılan bilgi için bir bağlam oluşturur, öğrenilen şeyleri uygulamak için fırsatlar sağlar ve her öğrencinin hayatında daha geniş bir amaca (meslek edinme veya çağırma) rafine eder.

Gordon College , entelektüel olgunluk ve Hıristiyan karakteri ile seçkin, kadrolu bir yaşam sürdürmeyi ve dünya çapında liderlik için hazırlanan erkeklerden ve kadınlardan mezun olmaya çalışmaktadır.

Misyonumuz: Zamansız ve Zamanında

Kasıtlı bir Hristiyan topluluğu olarak Gordon, Üniversitenin geniş bir şekilde evanjelist kimliğini benimseyen ve istisnai bir liberal sanat eğitimi ile bilinçli bir Hıristiyan inancını birleştiren bir deneyim arayan çok çeşitli geçmişlerden gelen öğrencilere hizmet eder. Bir zamanlar Boston'daki komşumuz, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk yüksek öğrenim kurumu olan Harvard Üniversitesi gibi birçok kurum tarafından benimsenen bir miras olan inanç ve öğrenmeyi entegre etme konusundaki kararlılığımızı koruyoruz.

Gordon, liberal bir sanat eğitiminin gücünü, işverenler tarafından en çok aranan nitelikleri - bütünsel düşünmeyi, analitik olarak düşünmeyi, ikna edici şekilde iletişim kurmayı ve daha da önemlisi - ahlaki olarak davranmayı taahhüt ediyor.

Birincil sorumluluğumuz öğrencileri, uzun süren yolculuğa hazırlamak, onlara ruhsal, entelektüel, ilişkisel ve mesleki olarak, öenmillik bir büyüme için hazırlanmalarını sağlamaktır - üniversitenin ilk işinden ötesine, henüz mevcut olmayan alanlara kadar. Bireylerin mesleklerini (yalnızca işverenleri değil) işe koyma ihtimali olan bir dönemde, güçlü bir liberal sanat eğitimi, esneklik ve çeviklik sunar.

Misyonumuz, gelecek nesillere ortak iyilik için sadık liderliğe doğru ilham verirken yaptığımız her şeyin temelidir.

Gordon College , Boston'un hemen kuzeyinde bulunan, önde gelen Hristiyan üniversitelerinden biridir. Öğrencilere, küresel bir toplumun artan karmaşık zorluklarına hitap edebilmek için entelektüel, mesleki ve liderlik geliştirme için önde gelen fırsatlara olağanüstü erişim sunuyoruz. Gordon, istisnai bir eğitimi bilgili bir Hıristiyan inancıyla birleştirerek New England'daki diğer seçkin kurumlardan ayrı duruyor.

Akreditasyon

Gordon College , titiz incelemelerden sonra programlarımızın mükemmellik adına aşağıdaki kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir:

 • NEASC: New England Okullar ve Üniversiteler Birliği
 • NASM: Ulusal Müzik Okulu Derneği
 • CSWE: Sosyal Hizmet Eğitim Konseyi
 • Massachusetts Milli Eğitim Bakanlığı

Bağlantılar

 • KKTC: Hıristiyan Üniversiteler ve Üniversiteler Konseyi
 • CCC: Christian College Konsorsiyumu
 • Annapolis Grubu
 • CIC: Bağımsız Yüksekokullar Konseyi
 • NAICU: Bağımsız Yüksekokullar ve Üniversiteler Ulusal Birliği
 • AICUM: Massachusetts Bağımsız Yüksekokullar ve Üniversiteler Birliği
 • NECCUM: Massachusetts'in Üniversiteleri ve Kuzeydoğu Konsorsiyumu
 • Ulusal Collegiate Atletizm Derneği (Bölüm III)

Öğrenci hayatı

Gordon'un kalbi, yaşayan, öğrenen, hizmet eden ve birbirleriyle birlikte büyüyen sağlam öğrenciler topluluğudur. Gordon deneyiminizin her alanında başarılı olduğunuzdan emin olmayı önemsiyoruz ve bunu iyi arkadaşlar ve sevecen bir personel ile yapıyorsunuz. Burada, diğer öğrencilerinize liderlik etme, yerel olarak ve dünyada fark yaratma, inancınızı derinleştirme ve ufkunuzu genişletme fırsatları var.

Konumlar

Wenham

Address
Gordon College, 255 Grapevine Road,
01984 Wenham, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin