Graceland University - Independence Campus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Graceland Üniversitesi, olağanüstü yüksek öğrenime adanmış bir topluluktur

Liberal sanatlara dayanıyoruz ve 21. yüzyıl öğrencisinin ilerici akademik ihtiyaçlarını sağlamaya adadık.

1895 yılında kurulan ve Mesih Topluluğu tarafından desteklenen Graceland Üniversitesi sadece bir okuldan daha fazlasıdır. Öğrencilerle ilişkilerini ilk sıraya koyan tutkulu, sevecen ve özverili bireylerin oluşturduğu bir topluluktur. Aktif Graceland mezunlar ağı, bir öğrencinin kampüste geçirdiği zamanın çok ötesine uzanır.

Mekanlar

Lamoni Kampüsü: ana yerleşim kampüsü Des Moines'in yaklaşık bir saat güneyinde, Lamoni, Iowa'da bulunmaktadır. Iowa'nın güneyindeki tepelerde 170 dönümlük güzel ve hoş bir kampüstür. Spor kompleksimizde suni bir çim saha futbol sahası, Olimpiyat kalitesinde bir açık hava pisti ve konferansta en iyi futbol kompleksi bulunmaktadır. Helene Görsel Sanatlar Merkezi diğer okulların kıskançlığıdır ve Resch Bilim ve Teknoloji Salonu mükemmel tesisler ve endüstri standardı ekipman sunmaktadır. Bölgesel sahne sanatları merkezimiz Shaw Center'da 500 kişilik bir oditoryum, 100 kişilik bir resital salonu, tamamen özelleştirilebilir bir kara kutu tiyatrosu, yeni ve güzel bir lobi ve atriyum ve çarpıcı bir açık hava amfi tiyatrosu bulunmaktadır. 2011 sonbaharında kampüsün kenarında kırk sekiz öğrenci dairesi açıldı ve yeni yenilenmiş ve genişletilmiş Newcom Öğrenci Birliği'nde özel bir oyun odası, bilgisayar laboratuarı ve geniş öğrenci toplantı alanı bulunuyor.

Bağımsızlık Kampüsü: Bağımsızlık Kampüsümüz Missouri Bağımsızlık'ta bulunur ve Graceland'ın Hemşirelik Okulu ve Mesih Topluluğu Semineri'ne ev sahipliği yapar. Graceland'ın çevrimiçi programları, 1969 yılında açılan IC'de işletilmektedir. Öğrenci dostu, 55.000 metrekarelik tesis, kapsamlı bir kablosuz ağ, kayıt yapmak için kameralarla donatılmış hemşirelik becerileri laboratuvarı da dahil olmak üzere en son öğrenme araçları ve kaynakları ile donatılmıştır. ve gösterim gösterileri ile ödüllü bir hemşirelik kütüphanesi. BM ayrıca öğretmen eğitimi ve işletme programları da sunmaktadır.

Çevrimiçi Programlar: Graceland, öğrencilerin evlerinin konforunda olağanüstü eğitim sağlayan onlarca yıllık deneyime sahip uzaktan eğitimin öncüsü olmuştur. 2000 yılında, Graceland çeşitli programlar için tamamen çevrimiçi bir dağıtım yöntemine geçti: Hemşirelik Yüksek Lisansı, BSN'den RN'ye, MSN'den 'köprü'ye' RN, Sağlık Yönetimi Yönetimi Sanat Lisansı ve Hemşirelik Uygulaması Doktoru.

Professor lecturing at the front of a class

Vizyon, Misyon, Değerler

Graceland Üniversitesi öğrencileri ileri eğitim, üretken kariyer ve zengin yaşam için eğitir. Öğrenci vücudu hedeflenmiş, ancak öğrenmeye bağlılığı paylaşan farklı yaş, geçmiş ve ulusal kökenlerden kişileri içeren çeşitli bir gruptur. Liberal sanat geleneğine sıkı sıkıya bağlı olan ve kariyer odaklı pratik deneyimlerle zenginleştirilmiş müfredatı farklı öğrenme tarzlarını teyit eder ve öğrencileri yetkin profesyoneller olmaya hazırlar. Yüksek nitelikli öğretim kadrosu, öğretimde mükemmeldir ve bilimsel, yaratıcı ve profesyonel faaliyetlerde bulunur. Yönetim ve personel ile birlikte öğrencileri derinden önemsiyorlar.

Graceland, kişisel gelişimini besleyen konut yanı sıra konut dışı öğrenci için bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Zorlu akademik programı, yaşam boyu öğrenmenin sevincini, entelektüel disiplinin titizliğini ve her ikisinin de tatmin edici bir profesyonel ve kişisel yaşamla ilişkisini vurgular. Büyüklüğü, burs ve aidiyet duygusu sağlarken birey için gerçek bir endişe kaynağıdır. Yerleşim öğrencisi için, ilgi alanları, atletizm, öğrenci hükümeti, konut hayatı ve boş zaman etkinlikleri gibi zengin müfredat programı, kişilerarası beceriler, ilişkiler, yaratıcılık ve liderlik geliştirme fırsatı sunar.

İnsan onuru, karşılıklı saygı ve sosyal sorumluluğun Hıristiyan değerlerine dayanan Graceland, tüm inançlardan insanları memnuniyetle karşılar. Sponsorluk mezhebi Mesih Topluluğu'nun “çalışarak ve hatta inançla öğrenmeyi” istemek için aktif olarak destekliyor ve gerçekten de kilisenin yüksek öğrenim yoluyla açık ve özgür bilgi arayışına olan bağlılığının somut bir ifadesini sunuyor.

Graceland, pratik ve vizyoner eylem yoluyla fırsatı, adaleti ve dünya barışını teşvik eder.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

Vizyon

Graceland Üniversitesi, dönüşümsel hizmet ve liderlik için kişilere ilham veren ve onları güçlendiren tanınmış bir eğitim lideri olacaktır.

Misyon

Graceland, öğrencilerin anlamlı ve üretken yaşam potansiyellerini geliştirdikleri öğrenme toplulukları oluşturur.

Değerler

Graceland öğrenmeye, bütünlüğe ve topluma değer verir. Graceland, yaşamların zenginleştirilmesi ve dünyanın daha iyi hale getirilmesi için bu değerlerin geliştirilmesini teşvik eder.

Öğrenme

Açık ve özgür gerçeğin peşinde koşmanın yaşam boyu sürecine inanıyoruz.

bütünlük

Sağlıklı ve doyurucu yaşamlar için tüm insanların entelektüel, fiziksel, sosyal ve manevi boyutlarının geliştirilmesinin gerekli olduğuna inanıyoruz.

Topluluk

Çeşitliliği takdir ediyor ve memnuniyetle karşılıyoruz ve Mesih Topluluğu tarafından desteklenen bir kurum olarak, koşulsuz sevgi ve kabulün temeli üzerine kurulan ilişkilerle ifade edilen herkesin içsel değerine inanıyoruz.

Konumlar

Independence

Address
Graceland University
1401 W. Truman Rd.
Independence, MO 64050

Independence, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Lamoni

Address
Graceland University
1 University Place
Lamoni, IA 50140

50140 Lamoni, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin