Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Grambling State University, küçük bir kolej, öğrencilerimizin büyür ve sakin ve pozitif bir ortamda öğrenmemizi sağlayan bir kombinasyonun yararları ile önemli bir üniversitenin akademik güçlü birleştirir. Biz bir onur kolej, iki profesyonel okullar, bir enstitü ve Sürekli Eğitim Bölümü olmak üzere bir 800'den fazla kurs ve beş kolejlerde 68 derece programları sunuyoruz. Ulusal ve yerel işverenler Grambling mükemmel hemşirelik, bilgisayar bilimi, öğretmen eğitimi ve diğer programlardan mezun işe.

Afro-Amerikan mezunları ve Louisiana Bilgisayar Bilişim Bilimleri grad üst üreticisi ülkenin en iyi üreticilerinden biri olmanın yanı sıra, Grambling uluslararası üne Tiger Bando Band ev ve kolej futbol "winningest" koç, efsanevi futbol olan görev süresi Louisiana devlet tarafından, bir kampüs müze memorialized finanse edilen ve işletilen antrenörü Eddie Robinson, Sr,. Mükemmellik uzun süredir geleneği olan, tarih kokan, Grambling Devlet Üniversitesi sloganı ile örneklenen her öğrenci, değerini ve önemini vurgulamak devam ediyor: Nerede Herkes Biri mı.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Grambling State University

Eğitim Liderlik Bölümü destekleyen ve Üniversite misyon ve hedefleri ilerleyen adanmış, ve bu amaçla, onun ... [+]

Eğitim Liderlik Bölümü, destekleyici ve Üniversitenin misyon ve hedefleri ilerleyen adanmış, ve bu amaçla, birincil hedefi okullar, hizmet kurumları, lise sonrası eğitim ortamlarında, iş, sanayide istihdam için yetkili, profesyonel personel hazırlamak olduğunu ve devlet kurumları.

Bu amaçları arasında, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Öğretim ve liderlik kolej / üniversiteler rolleri, özel sektör, hükümet, iş ve insan servis ayarları için gelişimsel eğitim alanında profesyoneller hazırlanması. , Ilköğretim, orta ve lise ortamlarında rolleri için profesyoneller hazırlamak. Eğitim yönetimi ve Okul müdürlüğü ve öğretim denetiminde sertifika isteyen öğrenciler için denetiminde sağlanması talimatı Verilen Dereceler ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Grambling
August 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku