Gratz College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Çevrimiçi ve Şahsen

Yenilik ve esneklik üzerine odaklanan Gratz College, çevrimiçi olarak derece ve sertifika programları sunmaktadır. Düşüncenizi tetikleyecek, kariyerinizi ilerletecek ve değerlerinizi destekleyecek kurslarla derece kazanın. Yaz Enstitüsü, sizi kampüste ve sınıfta hızlandırılmış dersler yaşamaya davet ediyor.

Gratz College, ihtiyaçlarınıza ve ilgilerinize göre hazırlanmış benzersiz bir öğrenme deneyimi sunar. Özelleştirilmiş bir müfredatın, esnek öğrenme seçeneklerinin ve destekleyici, katılımcı bir öğrenci topluluğunun tadını çıkarın.

Gratz College öğrencilerini yüzyılı aşkın bir süredir mesleklerinde ve topluluklarında lider olacak şekilde hazırlıyor. Gratz, öğrencileri titiz, düşündürücü çalışmaya yönlendirmek için dünyanın dört bir yanından ünlü bir öğretim görevlisi istihdam etmektedir.

GRATZ - Adina1, Vimeo'daki SNPictures'den.

Tarihçe ve Misyon

Gratz College, zengin tarihi Philadelphia'nın ve aslında bütün Amerika Birleşik Devletleri'nin hikayesiyle örülmüş, hikayeli bir Yahudi ailesinin adını taşır. Gratz isminin önemi üniversite duvarlarının ötesine geçerek Amerikan Devriminin zamanına kadar uzanıyor. Gratz ailesinin geçmişi, vatanseverlik, ekonomik başarı, hayırseverlik ve Yahudi eğitimine verilen desteklerden biridir.

Rebecca Gratz (1781 - 1869) belki de ailenin en önemli ve ilham verici üyesiydi. 1838 yılında Rebecca, İbrani Pazar Okulu Derneği'ni Philadelphia'da yarattı ve Kuzey Amerika'daki tüm Yahudi cemaat eğitimine başlama yeri oldu. Ayrıca günümüzün toplumsal meseleleriyle derinden ilgiliydi. Rebecca, Yahudi bir beslenme evi, Akaryakıt Derneği, Dikiş Topluluğu ve daha fazlası olan Kadın İbrani Yardımsever Toplumunun yaratılmasında etkili oldu. İsmini pek çok başarıyla tamamlayan Rebecca Gratz'ın Sir Walter Scott'un Ivanhoe'daki kahramanı Rebecca'nın modeli olduğu söylenildiğini anlamak zor değil.

Kuşkusuz Rebecca'dan esinlenen kardeşi Hyman, öğretmenlerin Yahudi eğitimine devam etmek için Philadelphia İbrani Eğitim Kurumu'yla bir araya geldi. 1895'de Kuzey Amerika'daki ilk bağımsız kolej olarak resmen kurulan Gratz College, bugün kaliteli eğitim ve Yahudi cemaati için bir taahhüt ile Gratz ailesinin misyonunu sürdürmektedir.

Misyonumuz

Gratz College çoğulcu bir eğitim sunar ve öğrencileri mesleki gelişim ve kişisel zenginleştirme için aktif bir çalışma yürütür. Gratz, lisansüstü eğitim, lisans ve sertifika programları ile yetişkinler ve gençler için öğrenim imkânı sunuyor. Verimli ortaklıklar vasıtasıyla, College ayrıca Philadelphia, Kuzey Amerika ve dünya çapında kurumsal ve akademik ilişkilerini sürdürmeyi ve genişletmeyi hedeflemektedir.

Gratz'ın programlarının birçoğu, Kolej'in Yahudi çalışmaları ve eğitimi üzerindeki tarihsel odağını yansıtıyor. Farklı seçim bölgelerinin entelektüel ve mesleki gelişimine olan bağlılığı yüksek olan College, öğrencilerin meslekleri ve topluluklarında lider olmaları için her yere erişim imkânı sunmaktadır.

Vizyon Bildirimi

Gratz College, hem Yahudi topluluğunun ötesinde hem de ötesinde etkili eğitimcilerin, profesyonellerin, liderlerin ve akademisyenlerin geliştirilmesinde uluslararası bir lider olarak tanınmaktadır; Hayat boyu öğrenenlere ilham kaynağı; ve eğitim yoluyla Yahudi değerlerine dayanan bilinçli ve güçlü toplulukların oluşturulmasına yardımcı olmak.

Temel değerler

1. Yahudi cemaati için eğitim ve diğer mesleki kaynakları kalıcı hale getirme ve geliştirme

2. Yaşam boyu öğrenmeyi teşvik etmek ve bilgi sevmek

3. İlham verici çalışma ve akademik mükemmellik

4. Eleştirel düşünceyi besleme

5. Kurumun, çalışanlarının ve eğitim sürecinin temelini oluşturan bütünlüğünü ve ahlakını korumak.

6. Mesleki gelişim ve bursun ilerletilmesi

7. Çeşitliliği ve bireye saygıyı teşvik etmek

8. İşbirliği yoluyla öğrencilerin topluluklarını oluşturma

9. Bir Yahudi bakış açısının fikir pazarına katkıda bulunulması.

Konumlar

Philadelphia

Address
7605 Old York Rd.
Melrose Park

19027 Philadelphia, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin