Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited
Üniversite öğrencileri

Hofstra Üniversitesi Hakkında

Hofstra University, küçük sınıflar, özel öğretim üyeleri ve güzel, enerji dolu bir kampüs ile kolayca ulaşabileceğiniz New York'un tüm fırsatlarıyla nereye gitmek istediğinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Liberal Sanatlar ve Bilimler, İşletme, İletişim, Eğitim, Sağlık Bilimleri ve İnsan Hizmetleri, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler ve Şeref araştırmaları gibi yaklaşık 140 lisans programı ve yaklaşık 150 lisansüstü program arasından seçerek geleceğinizi bulun. Tıp Okulu. Öğrenci-fakülte oranı 14 1 ve öğretim mükemmelliği önceliği kendi başarınızı oluşturmanın bir parçası olmanızı sağlar.

Hofstra'da, ihtiyacınız olan tüm kaynaklara sahip olacaksınız - kapsamlı internet ve baskı koleksiyonları, son teknoloji derslikler, öğrenme ve laboratuvar tesisleri ve yalnızca internet bağlantısı da dahil olmak üzere geniş kablolu ve kablosuz Internet erişimi ile mükemmel kütüphane kaynakları Long Island'daki özel kolejler arasında.

Kültürel, sosyal, atletik ve rekreasyonel etkinliklerden oluşan çok çeşitli bir karışım, tam kolej deneyimini sunar. Hofstra, öğrencilere Long Island'daki 240 dönümlük güzel ve güzel kampusumuzda yaşamayı ve öğrenmeyi ve New York Metropolitan bölgesinde akademik, kültürel ve kariyer olanaklarına kolay erişim imkânı sunuyor.

Hofstra bir bakışta

Kampus Bilgisi

 • 1935'te kuruldu
 • Hempstead, Long Island, NYC'nin 25 mil doğusunda
 • Başkan: Stuart Rabinowitz, JD
 • Provost: Gail M. Simmons, PhD
 • Özel, kararsız, karma eğitimci
 • 244 dönümlük 116 bina
 • 25 akademik ve 28 toplam akreditasyon
 • Phi Beta Kappa üyesi
 • Engelli kişiler için% 100 program erişilebilirliği
 • Hofstra Üniversitesi'nde 134.000'den fazla mezun öğrencisi bulunmaktadır

Üniversite birleşimi

Kampüs hayatı

 • 35 konut holünde 3500 öğrenci, 18 atılmış, 6 tiyatro ve 200'ün üzerinde öğrenci klübü bulunmaktadır, bu okulların yaklaşık 27 yerel / ulusal kardeşlik ve sororityleri bulunmaktadır.
 • Hofstra, her yıl yüzlerce sosyal, akademik ve kültürel etkinliğe sahip canlı bir kampüste
 • Hofstra Üniversite Müzesi, Amerikan Müzeler İttifakı tarafından ulusal olarak akredite edilmiştir. Dünyadaki farklı kültürlerden yaklaşık 5.000 sanat eserinden oluşan bir koleksiyona sahip olan Müze, her yıl 4-6 orijinal sergi sunmaktadır ve ayrıca yaklaşık 70 sanat eserinden oluşan geniş bir açık heykel koleksiyonunu yönetmektedir.
 • Hofstra kütüphaneleri 1 milyondan fazla cilt içerir ve 100.000'den fazla tam metin dergi ve 175.000 elektronik kitaptan 7 gün 24 saat çevrimiçi erişim sağlar.
 • 17 üniversite sporu
 • 8 erkek için: beyzbol, basketbol, ​​cross-country, golf, lacrosse, futbol, ​​tenis ve güreş
 • 9 kadınlar için: basketbol, ​​cross-country, saha hokeyi, golf, lacrosse, futbol, ​​softbol, ​​tenis ve voleybol
 • Tüm sporlar, Kolonyal Atletizm Derneği NCAA Division I seviyesinde yarışıyor

New York

Misyon ve Hedef Bildirgesi

Hofstra Üniversitesi, temel görevini, insanlığın iyileştirilmesi için özgür ve açık fikir alışverişiyle teşvik eden, besleyen ve öğrenmeyi destekleyen bir ortamda öğrencilerine kaliteli eğitim vermek olan özel bir kurumdur. Hofstra Üniversitesi, akademik özgürlüğe, bilginin kendi akademik çevrelerine ve genel olarak toplum için iletilmesine, geliştirilmesine ve korunmasına tam olarak bağlıdır. Hofstra Üniversitesi, araştırma etkin ve profesyonelce meşgul fakülte tarafından öğretilen lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. Akademik mükemmellik, Üniversitenin üstlendiği her şeyi yönlendirir.

 • Hofstra Üniversitesi'nin lisans eğitimi, entelektüel merakı teşvik etmek için tasarlanmış liberal sanatlar ve bilimlerde sağlam bir temel sağlar. Bu geniş tabanlı eğitim, öğrencilerin analitik ve eleştirel düşüncelerini geliştirir, iletişim becerilerini (sözlü ve yazılı) güçlendirir, kültürler arası yetkinlikleri geliştirir ve öğrencileri hayat boyu öğrenenler haline getirmeye hazır bilgi okuryazarlığı ve teknolojik beceriler sağlar.
 • Hofstra Üniversitesi, kariyer öncülüğünü destekleyen profesyonel öncesi, mesleki, ustalaşma ve doktora programlarına adamıştır.
 • Hofstra Üniversitesi, öğrencilerin, öğretim üyelerinin, personelin ve yöneticilerin, üyelerinin her birinin katkı ve haysiyetine saygılı, kalifiye ve farklı akademik bir topluluğun işe alınması ve tutulması için çalışıyor.
 • Hofstra Üniversitesi öğretim üyeleri öğretim, bilimsel araştırma ve hizmette mükemmellik konusunda kararlıdır. Üniversite bilginin oluşturulması ve sentezinin yanı sıra yayılımını vurgular ve destekler. Öğrenciler için en iyi eğitim, öğretmenlerin bilimsel araştırmalarıyla öğrenilen bir eğitimdir.
 • Hofstra Üniversitesi, öğrenme ve bilginin ilerlemesi için gerekli bilgi ve teknolojik kaynakları sağlamayı taahhüt eder.
 • Hofstra Üniversitesi, öğrencilerin sosyal ve etik sorumluluklarını, estetik duyarlılıklarını, yaratıcılığını ve duygusal ve fiziksel refahı arttırmaya çalışmaktadır.
 • Hofstra Üniversitesi, yerel, ulusal ve küresel konularda farkındalık yaratan, öğrencileri yerel, ulusal ve global topluluklara aktif vatandaşlar ve katkıda bulunanlar teşvik eden eğitim, müfredat ve kültür programları ve etkinlikleri sunmaktadır.
 • Hofstra Üniversitesi, yerel toplumumuzdaki önemli rolünü ve daha geniş bir ulusal ve uluslararası diyaloğun katılımını tanımaktadır. Hofstra topluluğuna ve kampüsümüzün ötesinde olanlara karşılıklı fayda sağlayan programlar sunuyoruz ve fırsatlar arıyoruz.
Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

HOFSTRA UNIVERSITY

Bu programın amacı, dinamik bilgisayar alanına kolaylıkla uyum sağlayabilen ve bilgisayar bilimleri veya ilgili alanlarda doktora çalışmalarına devam etmek isteyen öğrenc ... [+]

Bu programın amacı, dinamik bilgisayar alanına kolaylıkla uyum sağlayabilen ve bilgisayar bilimleri veya ilgili alanlarda doktora çalışmalarına devam etmek isteyen öğrencileri hazırlayabilecek nitelikli profesyoneller yetiştirmektir. Program bilgisayar bilimlerinde güçlü bir temel ve genişlik sağlar ve öğrenciler uzmanlık alanı seçebilirler. Seçmeli dersler, veri madenciliği ve makine öğrenimi gibi üstün nitelikli alanlarda sunulmaktadır; Ağlar ve ağ güvenliği; Dağıtılmış, paralel ve mobil bilgi işlem; Bilgisayar grafikleri ve bilgisayar görme; yapay zeka; Ve biyoinformatik. Buna ek olarak, liderlik pozisyonlarını sürdürmek isteyen ilgilenen öğrenciler için bir yazılım yönetimi dersi sunulmaktadır. Program, bağımsız bir proje ya da bir yüksek lisans tezi şeklinde olabilecek bir kaptanlık deneyimi ile sona eriyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hempstead
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

You Are Welcome Here

Hofstra University Campus Tour