Harrisburg University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HU hakkında

Harrisburg University harika olan çok şey var. Buradaki üniversiteye gitmek için en iyi sebebin ne olduğunu seçmek zor. Aşağıdakiler, öğrencilerimizin Harrisburg University hakkında en çok değer verdikleri şeylerden bazılarıdır:

 1. Büyük kariyerlere yol açan seçkin bilim ve teknoloji odaklı derece programlarımızla tanınırız.
 2. Pennsylvania'daki özel üniversite eğitimi için en düşük harçlardan birini sunuyoruz ve bunu büyük burslar ve diğer maddi yardımlarla destekledik.
 3. 110 ülkeden gelen öğrencilerle, öğrenci bedenimiz özel kolejler arasında etnik açıdan en çeşitli olanlardan biridir. Yani kim olduğunuz önemli değil, kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
 4. Her büyük stajyer staj gerektirir, bu nedenle işverenler tarafından değer verilen gerçek dünya deneyimini edinme garantilidir.
 5. Kampüsümüz, stajyerlik, meslek ve eğlence için çok büyük fırsatların bulunduğu Pennsylvania'nın gelişen başkenti Harrisburg'un merkezinde yer almaktadır.
 6. Büyük bir kariyer varlığı olan öğrencilerimizi mentorluk ve ağ kurma için iş dünyasına bağlayan programlar sunuyoruz.
 7. Özel kolejler arasında burs sunmak için ülkedeki 1. sırada.
 8. Kurumsal LiveWire tarafından STEM Yılın Üniversitesi seçildi.
 9. Sınıflarınızın karşısında caddenin karşısında yeni, daire tarzı konut.
 10. Fakülte, kurumsal ve sektörel tecrübelerini uygulamalı projelerle birleştirir.
 11. İlk yılında, ana dalında ders almaya başla.

Harrisburg University Kısa Tarihi

Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University , 12 Aralık 2001 tarihinde Pennsylvania’da bulunan Commonwealth’e dahil edildi ve onu Pennsylvania’da 100 yıldan beri kurulan ilk bağımsız bilim ve teknoloji odaklı, kar amacı gütmeyen üniversite haline getirdi. Harrisburg University , Başkent Bölgesi'nin fen, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) kariyerlerinde artan eğitim fırsatlarına olan ihtiyacını ele almak üzere kuruldu ve Pennsylvania'nın 21. yüzyıldan kalma bilgi temelli işgücünü çekmek, eğitmek ve elde tutmak için büyük bir adım teşkil ediyor. .

Yeni Bir Üniversiteye İhtiyaç

1981 yılında Harrisburg, imalat sektörü düşüşe geçen bir sanayi kentiydi ve ülkedeki en sıkıntılı ikinci şehir olarak listelenmişti. Yüksek vasıflı, yüksek ücretli işler artık eskisi gibi yaratılmıyordu ve bölgede bölgenin büyüyen bilgi tabanlı ekonomisinde başarılı bir şekilde yetişebilecek eğitimli bir işgücü yoktu. Ek olarak, yakınlardaki diğer 20 koleje rağmen, bölge teknik bir beyin göçünden muzdaripti.

Topluluk liderleri bölge için yeni bir yönün gerekli olduğunu kabul etti. Harrisburg’un eyalet başkenti olarak gücünü artıran bu liderler, daha istikrarlı bir istihdam tabanı oluşturmaya ve 21. yüzyılın işgücünün teknolojik ve bilimsel gereksinimlerini ele almaya adanmış kendi yüksek öğretim kurumunu oluşturarak ekonomisini canlandırmaya karar verdi. Bu işletme grubu, hükümet ve akademik liderler, bu yeni ekonominin eğitim ve sanayiden vergilere ve ulaştırmaya kadar olan özel ihtiyaçlarını değerlendirdi. Ortaya çıkan, eğitimi ekonomik gelişmeyle ilişkilendirmenin önemiydi.

Gelişmekte olan teknoloji çağı olarak iş büyümesi için yüksek öğrenim ve yeni beceri setlerine ihtiyaç duyulduğu ve yeni materyallerin endüstriye, iş ofisine ve perakende ortamına daha sofistike ürünler ve süreçler getirdiği açıktı. Üretim artık düşük becerili ve tekrarlayan bir süreç değildi, ancak güçlü karar verme ve ekip oluşturma becerilerinin yanı sıra yüksek düzeyde teknik bilgi içeriyordu. Yakalar artık mavi ya da beyaz değildi ve işçiler yeni beceriler geliştirmeye devam etmek ve işyerinde başarılı olmak için yaşam boyu öğrenmeyi benimsemek zorunda kalacaklardı.

Çok az sayıda teknoloji eğitimi almış işçi bulunduğundan, bölgenin ekonomik büyümesi, düşük ücretli işleri olan ve uzun vadeli beklentileri azaltan sektörlere çok fazla bağlıydı. Bir işletme liderinin “depo ekonomisi” olarak tanımladığı şey olma tehlikesi içindeydik.

Eğitim, lise sınıflarından üniversiteye ve üniversite konferans salonuna kadar bilim ve teknolojiyi vurgulamalıdır. Ancak, Harrisburg'un eyalet başkentinin yanı sıra en büyük şehri olduğu iki milyon kişilik bir bölgede, temel olarak bilimlere ve teknolojiye odaklanan dört yıllık bir kurum yoktu. Bölge güçlü bir topluluk kolej varlığına ve saygın liberal sanat kurumlarına sahipti, ancak hiçbiri büyüyen ve değişen bir ekonominin gerekli olduğu temel konulara odaklanamadı: STEM - bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik. Dahası, bölgedeki üniversiteler, yalnızca STEM konularına yoğunlaşan programlar sunma konusundaki ilginin çok az olduğunu ortaya koydu, bu da tamamen sıfırdan tamamen yeni bir üniversite oluşturmaktan başka alternatif bırakmadı.122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg StockSnap / Pixabay

Yüksek Öğrenimin Stratejik Ekonomik Gelişmeye Bağlanması

STEM kariyerlerinin tüm öğrenciler tarafından başarılı bir şekilde navigasyonunu teşvik eden yetkinlikleri sağlayan özel bir kentsel eğitim kurumu olan Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University girin. Harrisburg University , ilk sınıfını 113 öğrenciyi ağırlayan 25 Ağustos'ta kapılarını açtı. Üniversite, STEM temelli ekonomik gelişimi temsil eder ve yetenek temettülerini karşılamak için ülke çapında ticaret odaları için bir plan haline geldi.

Harrisburg University misyonunun merkezi, bölgedeki eğitimi iş ile ilgili olarak ilişkilendirmektir. Tek bir başvuruyu kabul etmeden çok önce, üst düzey yönetim, İşgücü ihtiyaçlarını belirlemek için Commonwealth'teki şirketlerden 100'den fazla baş yönetici memurla bir araya geldi. Cevaplara dayanarak üniversite müfredatını tasarladı. Bölgesel endüstri üyeleri aynı zamanda üniversitenin ders müfredatını geliştirmeye ve kurumsal öğretim üyesi ve program danışmanı üyelerine katılmaya da katılmaktadırlar. Ayrıca, çoklu staj zorunludur.

Üniversite kampüsünün yeri, HU öğrencilerinin staj hizmeti verdiği işletmelerin çoğuna yakındır. Bu karşılıklı ilişki, öğrencilerin işletme teknolojisi sektöründe gerçek iş deneyimi kazanmalarını ve şirketlerin, endüstrilerinin özel ihtiyaçları için eğitebilecekleri ve eğitebilecekleri ön kalifiye çalışanlar kazanmalarını sağlar. HU, geleneksel lisans derecelerini bilim ve teknoloji temelli işgücü gelişimi ile aynı hizaya getirerek, merkezi Pennsylvania'da bilgi tabanlı bir ekonominin büyümesini teşvik etmeye yardımcı olur ve bölgenin işgücünü 21. yüzyılın bilgi tabanlı ekonomisine başarıyla katılmalarını sağlar.

Üniversite, kurumsal sektörden, özel şahıslardan, eyalet ve federal hükümetten dış destek almaktadır. Fortune 500 şirketleri ve Hershey Company, Select Medical Corporation, PPL, Gannett Fleming, Cleveland Brothers Ekipman Şirketi, Tyco Electronics ve Penn Ulusal Sigorta gibi diğer önde gelen şirketler Üniversiteye destek verdi.

Üniversitenin deneyimsel öğrenme modeli, kariyer hazırlığı ve gelişimi ile birleştiğinde, Üniversitenin misyonu ve vizyonu ile uyumlu ortaklıklar kurmuştur. Vizyoner bir Mütevelli Heyeti ve deneyimli bir yönetim ekibi ile Harrisburg University , Commonwealth'in STEM merkezli bir işgücü çağrısı çağrısı yapmak, başarılı olmak ve başarılı olmak için iyi bir konumdadır.

Akreditasyon

 • Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University , Orta Doğu Yüksek Öğretim Komisyonu, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104 tarafından akredite edilmiştir. Orta Doğu Yüksek Öğretim Komisyonu, ABD Eğitim Sekreteri ve Yüksek Konseyi tarafından tanınan kurumsal bir akreditasyon kuruluşudur. Eğitim Akreditasyonu.
 • Program tekliflerine Pennsylvania Eğitim Bakanlığı, Orta ve Yetişkin Eğitim Bürosu, 333 Market Street, Harrisburg, PA 17126 tarafından yetki verilmiştir.
 • Maryland Yüksek Öğretim Komisyonu, Southern Maryland Yüksek Eğitim Merkezinde, Öğrenme Teknolojileri Yüksek Lisans ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği ve Yönetimi lisans programlarında Yüksek Lisans Programı'nda çalışma yetkisi vermiştir.
 • ABD Eğitim Bakanlığı’nın Federal Başlık IV’e, HEA öğrenci yardım programlarına katılması onaylandı.
 • Gaziler ve uygun bulunan bağımlılar için Pennsylvania Eğitim Bakanlığı tarafından Veteran İdaresi (VA) aracılığıyla eğitim yardımı almaya hak kazanmıştır.
 • Gaziler İdaresi tarafından “Sarı Kurdele” programına katılmak için onaylandı.
 • Yurtdışı Güvenlik Dairesi - ABD Göçmenlik ve Gümrük İcra Dairesi (DHS-USICE) tarafından göçmen olmayan öğrencilere kayıt yaptırmak için Öğrenci ve Değişim Ziyaretçi Bilgi Sistemi (SEVIS) için uygun bir kurum olarak federal yasalar tarafından izin verilmiştir.
 • Başka bir yükseköğretim kurumu ile yapılan ortak anlaşma, belirli ön lisans programlarına kayıtlı öğrencilerin kredileri üniversitedeki belirli lisans programlarına aktarmalarına izin verir. Üniversitenin aşağıdaki kurumlarla bir eklemlenme anlaşması vardır: Harrisburg Area Community College; Baltimore İlçesi Topluluk Koleji; Lehigh Carbon Community College; Hussian Sanat Okulu. Çeşitli yükseköğretim kurumlarıyla ek eklemlenme anlaşmaları sürdürülmektedir.
 • Başka bir yüksek öğretim kurumu ile yapılan konsorsiyum anlaşması, bir öğrencinin üniversiteye kaydolmasına izin verirken, aynı zamanda ziyaret eden kurumda kredi alır. Üniversite, Pennsylvania Eyalet Üniversitesi - Üniversite Park Kampüsü ile bazı nanobiyoteknoloji kursları için bir konsorsiyum anlaşması ve üniversitenin Saint Francis Üniversitesi ile bazı bilgisayar bilimleri kursları için bir konsorsiyum anlaşması vardır.
 • Proje Yönetimi Bilim Ustası, Proje Yönetimi Enstitüsü'nden Küresel Akreditasyon Merkezi tarafından akredite edilmiştir. HÜ'nün Proje Yönetimi Yüksek Lisans programı, bu akreditasyonu almak için dünyadaki 110 programdan biridir. Proje Yönetimi Eğitim Programları için Küresel Akreditasyon Merkezi (GAC) lisans, doktora ve doktora düzeyinde seviyelerde proje, program, portföy yönetimi ve ilgili programlar için politikalar, prosedürler ve standartlar içeren bağımsız bir akademik akreditasyon organıdır.

Konumlar

Harrisburg

Address
326 Market St
17101 Harrisburg, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri