Resmi açıklamayı okuyun

HU hakkında

Harrisburg University harika olan çok şey var. Buradaki üniversiteye gitmek için en iyi sebebin ne olduğunu seçmek zor. Aşağıdakiler, öğrencilerimizin Harrisburg University hakkında en çok değer verdikleri şeylerden bazılarıdır:

 1. Büyük kariyerlere yol açan seçkin bilim ve teknoloji odaklı derece programlarımızla tanınırız.
 2. Pennsylvania'daki özel üniversite eğitimi için en düşük harçlardan birini sunuyoruz ve bunu büyük burslar ve diğer maddi yardımlarla destekledik.
 3. 110 ülkeden gelen öğrencilerle, öğrenci bedenimiz özel kolejler arasında etnik açıdan en çeşitli olanlardan biridir. Yani kim olduğunuz önemli değil, kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
 4. Her büyük stajyer staj gerektirir, bu nedenle işverenler tarafından değer verilen gerçek dünya deneyimini edinme garantilidir.
 5. Kampüsümüz, stajyerlik, meslek ve eğlence için çok büyük fırsatların bulunduğu Pennsylvania'nın gelişen başkenti Harrisburg'un merkezinde yer almaktadır.
 6. Büyük bir kariyer varlığı olan öğrencilerimizi mentorluk ve ağ kurma için iş dünyasına bağlayan programlar sunuyoruz.
 7. Özel kolejler arasında burs sunmak için ülkedeki 1. sırada.
 8. Kurumsal LiveWire tarafından STEM Yılın Üniversitesi seçildi.
 9. Sınıflarınızın karşısında caddenin karşısında yeni, daire tarzı konut.
 10. Fakülte, kurumsal ve sektörel tecrübelerini uygulamalı projelerle birleştirir.
 11. İlk yılında, ana dalında ders almaya başla.

Harrisburg University Kısa Tarihi

Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University , 12 Aralık 2001 tarihinde Pennsylvania’da bulunan Commonwealth’e dahil edildi ve onu Pennsylvania’da 100 yıldan beri kurulan ilk bağımsız bilim ve teknoloji odaklı, kar amacı gütmeyen üniversite haline getirdi. Harrisburg University , Başkent Bölgesi'nin fen, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) kariyerlerinde artan eğitim fırsatlarına olan ihtiyacını ele almak üzere kuruldu ve Pennsylvania'nın 21. yüzyıldan kalma bilgi temelli işgücünü çekmek, eğitmek ve elde tutmak için büyük bir adım teşkil ediyor. .

Yeni Bir Üniversiteye İhtiyaç

1981 yılında Harrisburg, imalat sektörü düşüşe geçen bir sanayi kentiydi ve ülkedeki en sıkıntılı ikinci şehir olarak listelenmişti. Yüksek vasıflı, yüksek ücretli işler artık eskisi gibi yaratılmıyordu ve bölgede bölgenin büyüyen bilgi tabanlı ekonomisinde başarılı bir şekilde yetişebilecek eğitimli bir işgücü yoktu. Ek olarak, yakınlardaki diğer 20 koleje rağmen, bölge teknik bir beyin göçünden muzdaripti.

Topluluk liderleri bölge için yeni bir yönün gerekli olduğunu kabul etti. Harrisburg’un eyalet başkenti olarak gücünü artıran bu liderler, daha istikrarlı bir istihdam tabanı oluşturmaya ve 21. yüzyılın işgücünün teknolojik ve bilimsel gereksinimlerini ele almaya adanmış kendi yüksek öğretim kurumunu oluşturarak ekonomisini canlandırmaya karar verdi. Bu işletme grubu, hükümet ve akademik liderler, bu yeni ekonominin eğitim ve sanayiden vergilere ve ulaştırmaya kadar olan özel ihtiyaçlarını değerlendirdi. Ortaya çıkan, eğitimi ekonomik gelişmeyle ilişkilendirmenin önemiydi.

Gelişmekte olan teknoloji çağı olarak iş büyümesi için yüksek öğrenim ve yeni beceri setlerine ihtiyaç duyulduğu ve yeni materyallerin endüstriye, iş ofisine ve perakende ortamına daha sofistike ürünler ve süreçler getirdiği açıktı. Üretim artık düşük becerili ve tekrarlayan bir süreç değildi, ancak güçlü karar verme ve ekip oluşturma becerilerinin yanı sıra yüksek düzeyde teknik bilgi içeriyordu. Yakalar artık mavi ya da beyaz değildi ve işçiler yeni beceriler geliştirmeye devam etmek ve işyerinde başarılı olmak için yaşam boyu öğrenmeyi benimsemek zorunda kalacaklardı.

Çok az sayıda teknoloji eğitimi almış işçi bulunduğundan, bölgenin ekonomik büyümesi, düşük ücretli işleri olan ve uzun vadeli beklentileri azaltan sektörlere çok fazla bağlıydı. Bir işletme liderinin “depo ekonomisi” olarak tanımladığı şey olma tehlikesi içindeydik.

Eğitim, lise sınıflarından üniversiteye ve üniversite konferans salonuna kadar bilim ve teknolojiyi vurgulamalıdır. Ancak, Harrisburg'un eyalet başkentinin yanı sıra en büyük şehri olduğu iki milyon kişilik bir bölgede, temel olarak bilimlere ve teknolojiye odaklanan dört yıllık bir kurum yoktu. Bölge güçlü bir topluluk kolej varlığına ve saygın liberal sanat kurumlarına sahipti, ancak hiçbiri büyüyen ve değişen bir ekonominin gerekli olduğu temel konulara odaklanamadı: STEM - bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik. Dahası, bölgedeki üniversiteler, yalnızca STEM konularına yoğunlaşan programlar sunma konusundaki ilginin çok az olduğunu ortaya koydu, bu da tamamen sıfırdan tamamen yeni bir üniversite oluşturmaktan başka alternatif bırakmadı.122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

StockSnap / Pixabay

Yüksek Öğrenimin Stratejik Ekonomik Gelişmeye Bağlanması

STEM kariyerlerinin tüm öğrenciler tarafından başarılı bir şekilde navigasyonunu teşvik eden yetkinlikleri sağlayan özel bir kentsel eğitim kurumu olan Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University girin. Harrisburg University , ilk sınıfını 113 öğrenciyi ağırlayan 25 Ağustos'ta kapılarını açtı. Üniversite, STEM temelli ekonomik gelişimi temsil eder ve yetenek temettülerini karşılamak için ülke çapında ticaret odaları için bir plan haline geldi.

Harrisburg University misyonunun merkezi, bölgedeki eğitimi iş ile ilgili olarak ilişkilendirmektir. Tek bir başvuruyu kabul etmeden çok önce, üst düzey yönetim, İşgücü ihtiyaçlarını belirlemek için Commonwealth'teki şirketlerden 100'den fazla baş yönetici memurla bir araya geldi. Cevaplara dayanarak üniversite müfredatını tasarladı. Bölgesel endüstri üyeleri aynı zamanda üniversitenin ders müfredatını geliştirmeye ve kurumsal öğretim üyesi ve program danışmanı üyelerine katılmaya da katılmaktadırlar. Ayrıca, çoklu staj zorunludur.

Üniversite kampüsünün yeri, HU öğrencilerinin staj hizmeti verdiği işletmelerin çoğuna yakındır. Bu karşılıklı ilişki, öğrencilerin işletme teknolojisi sektöründe gerçek iş deneyimi kazanmalarını ve şirketlerin, endüstrilerinin özel ihtiyaçları için eğitebilecekleri ve eğitebilecekleri ön kalifiye çalışanlar kazanmalarını sağlar. HU, geleneksel lisans derecelerini bilim ve teknoloji temelli işgücü gelişimi ile aynı hizaya getirerek, merkezi Pennsylvania'da bilgi tabanlı bir ekonominin büyümesini teşvik etmeye yardımcı olur ve bölgenin işgücünü 21. yüzyılın bilgi tabanlı ekonomisine başarıyla katılmalarını sağlar.

Üniversite, kurumsal sektörden, özel şahıslardan, eyalet ve federal hükümetten dış destek almaktadır. Fortune 500 şirketleri ve Hershey Company, Select Medical Corporation, PPL, Gannett Fleming, Cleveland Brothers Ekipman Şirketi, Tyco Electronics ve Penn Ulusal Sigorta gibi diğer önde gelen şirketler Üniversiteye destek verdi.

Üniversitenin deneyimsel öğrenme modeli, kariyer hazırlığı ve gelişimi ile birleştiğinde, Üniversitenin misyonu ve vizyonu ile uyumlu ortaklıklar kurmuştur. Vizyoner bir Mütevelli Heyeti ve deneyimli bir yönetim ekibi ile Harrisburg University , Commonwealth'in STEM merkezli bir işgücü çağrısı çağrısı yapmak, başarılı olmak ve başarılı olmak için iyi bir konumdadır.

Akreditasyon

 • Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University , Orta Doğu Yüksek Öğretim Komisyonu, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104 tarafından akredite edilmiştir. Orta Doğu Yüksek Öğretim Komisyonu, ABD Eğitim Sekreteri ve Yüksek Konseyi tarafından tanınan kurumsal bir akreditasyon kuruluşudur. Eğitim Akreditasyonu.
 • Program tekliflerine Pennsylvania Eğitim Bakanlığı, Orta ve Yetişkin Eğitim Bürosu, 333 Market Street, Harrisburg, PA 17126 tarafından yetki verilmiştir.
 • Maryland Yüksek Öğretim Komisyonu, Southern Maryland Yüksek Eğitim Merkezinde, Öğrenme Teknolojileri Yüksek Lisans ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği ve Yönetimi lisans programlarında Yüksek Lisans Programı'nda çalışma yetkisi vermiştir.
 • ABD Eğitim Bakanlığı’nın Federal Başlık IV’e, HEA öğrenci yardım programlarına katılması onaylandı.
 • Gaziler ve uygun bulunan bağımlılar için Pennsylvania Eğitim Bakanlığı tarafından Veteran İdaresi (VA) aracılığıyla eğitim yardımı almaya hak kazanmıştır.
 • Gaziler İdaresi tarafından “Sarı Kurdele” programına katılmak için onaylandı.
 • Yurtdışı Güvenlik Dairesi - ABD Göçmenlik ve Gümrük İcra Dairesi (DHS-USICE) tarafından göçmen olmayan öğrencilere kayıt yaptırmak için Öğrenci ve Değişim Ziyaretçi Bilgi Sistemi (SEVIS) için uygun bir kurum olarak federal yasalar tarafından izin verilmiştir.
 • Başka bir yükseköğretim kurumu ile yapılan ortak anlaşma, belirli ön lisans programlarına kayıtlı öğrencilerin kredileri üniversitedeki belirli lisans programlarına aktarmalarına izin verir. Üniversitenin aşağıdaki kurumlarla bir eklemlenme anlaşması vardır: Harrisburg Area Community College; Baltimore İlçesi Topluluk Koleji; Lehigh Carbon Community College; Hussian Sanat Okulu. Çeşitli yükseköğretim kurumlarıyla ek eklemlenme anlaşmaları sürdürülmektedir.
 • Başka bir yüksek öğretim kurumu ile yapılan konsorsiyum anlaşması, bir öğrencinin üniversiteye kaydolmasına izin verirken, aynı zamanda ziyaret eden kurumda kredi alır. Üniversite, Pennsylvania Eyalet Üniversitesi - Üniversite Park Kampüsü ile bazı nanobiyoteknoloji kursları için bir konsorsiyum anlaşması ve üniversitenin Saint Francis Üniversitesi ile bazı bilgisayar bilimleri kursları için bir konsorsiyum anlaşması vardır.
 • Proje Yönetimi Bilim Ustası, Proje Yönetimi Enstitüsü'nden Küresel Akreditasyon Merkezi tarafından akredite edilmiştir. HÜ'nün Proje Yönetimi Yüksek Lisans programı, bu akreditasyonu almak için dünyadaki 110 programdan biridir. Proje Yönetimi Eğitim Programları için Küresel Akreditasyon Merkezi (GAC) lisans, doktora ve doktora düzeyinde seviyelerde proje, program, portföy yönetimi ve ilgili programlar için politikalar, prosedürler ve standartlar içeren bağımsız bir akademik akreditasyon organıdır.
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Harrisburg University

Harrisburg University Analytics lisans programındaki Master of Science (MS), matematik, bilgisayar bilimi, mühendislik veya iktisatta güçlü bir geçmişi olan öğrenciler iç ... [+]

Giriş

Örgütlerine değer katmak için büyük verileri kullanma becerisine sahip yetenekli veri bilimcileri ve yöneticilerine olan talep hızla artmakta ve bu yüksek büyüme alanında bir dereceye kadar ilerlemek için asla daha iyi veya daha heyecan verici bir zaman olmamıştır.

Harrisburg University Analytics lisans programındaki Master of Science (MS), matematik, bilgisayar bilimi, mühendislik veya iktisatta güçlü bir geçmişi olan öğrenciler için tasarlanmıştır. bu bilgiyi etkili ve stratejik olarak uygular. Şu anki pozisyonunuzda büyümek ya da yeni bir yöne dalmak istemeniz de, Harrisburg’un Analytics’teki MS’i size büyük ödüller veren bir kariyer yapmak için ihtiyaç duyduğunuz pratik becerileri ve gerçek dünya deneyimini verecektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisburg
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Harrisburg University

Bilgisayar Bilimi Bilimlerinde 36 dönem saatlik Yüksek Lisans derecesi öğrencilere çeşitli alt alanlarda, bilim ve mühendislik sınırlarını araştırmak için hesaplama, uygu ... [+]

Giriş

Bilgisayar Bilimi Bilimlerinde 36 dönem saatlik Yüksek Lisans derecesi öğrencilere çeşitli alt alanlarda, bilim ve mühendislik sınırlarını araştırmak için hesaplama, uygulamalar ve ortaya çıkan trendler için temel bilimsel ve pratik araçlar ve metodolojilerin temellerini sağlar. Sektördeki bilgi. Çekirdeği tamamlayan öğrenciler, karmaşık sistemlerin simülasyonunu modellemek için bilgisayar sistemleri mimarisi, matematiksel ve veri yapıları teknikleri; küme hesaplama ve işbirliğine dayalı yazılım geliştirme ve çok büyük veri setlerini organize etmek, araştırmak, görselleştirmek, işlemek ve analiz etmek için etkili yöntemler.

Program Hedefleri... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Harrisburg
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Harrisburg University

Harrisburg University Bilişim Sistemleri Mühendisliği ve Yönetimi (ISEM) 36 dönemlik yüksek lisans programı, modern dijital girişimleri desteklemek için gereken sistemler ... [+]

Giriş

Harrisburg University Bilişim Sistemleri Mühendisliği ve Yönetimi (ISEM) 36 dönemlik yüksek lisans programı, modern dijital girişimleri desteklemek için gereken sistemleri planlayabilen, tasarlayan ve yeniden tasarlayan ve yöneten liderleri eğitmek için tasarlanmıştır. ISEM'deki HU lisansüstü çalışmaları aşağıdaki üç aktif çalışma alanını kesmiştir:

Bilgi Sistemleri - en son teknolojiler ve yaklaşımlar (örneğin web tabanlı bileşenler, mobil bilgi işlem ve kablosuz iletişim, iş zekası ve gelişen teknolojiler);Sistem Mühendisliği - sistemler düşünme ve bireysel bileşenler yerine sistemler üzerinde durma; insanlar, süreçler ve teknolojilerden oluşan işletme mimarileri; ve,Yönetim - iş stratejileri, girişimcilik, planlama entegrasyonu, güvenlik, yönetişim, küresel şirketler ve çevik işletmeler.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Harrisburg
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Harrisburg University

Harrisburg University , Biyoteknoloji, Tıbbi Biyoteknoloji ve İşletme ve Biyoteknoloji Yönetimi alanlarında yoğunlaşarak, 36 kredilik bir saatlik Biyoteknoloji Bilim Usta ... [+]

Giriş

Günümüzde Pennsylvania'daki yaşam bilimleri endüstrisi, 459.720 toplam istihdam etkisi olan (5.8 ulusal çarpan) 80.000 kişiye istihdam sağlayan 2.300'den fazla işletmeye sahiptir. Tüm bu büyüme, 1 milyar dolara yakın bir ekonomik etkiye yol açtı ve yüksek lisans derecesine sahip çalışanlar için biyoteknolojide önemli iş gücü fırsatları yarattı. Ulusal bir biyoteknoloji endüstrisi savunma grubu olan BIO, Pennsylvania'nın biyoloji bilimi istihdam konsantrasyonunun ulusal ortalamanın% 9 üzerinde olduğunu ve devletin beş ana alt sektörden ikisinde uzmanlaşmış bir istihdam tabanına sahip olduğunu düşünmektedir - ilaçlar ve eczacılık ve araştırma, test etme ve tıbbi laboratuvarlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisburg
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Harrisburg University

İnsan Odaklı Etkileşim Tasarımı alanındaki 36 dönemlik yüksek lisans programı, 21. yüzyılın tasarım odaklı iş çerçevelerine iten insan merkezli işbirlikçi zihniyetleri te ... [+]

Giriş

“Günümüzün teknoloji sektöründe en büyük ve en hızlı büyüyen kariyer alanlarından biri.” - Fortune Magazine

En hızlı büyüyen teknoloji ile ilgili kariyer alanlarından birinin sizin için erişilebilir olması harika bir şey - teknoloji ile ilgili bir dereceye sahip olmasanız bile. Aslında, liberal sanatlara, beşeri bilimlere veya sosyal ve davranışsal bilim geçmişine sahip olmak aslında sizi İnsan Merkezli Etkileşim Tasarımı (HCID) alanına teknisyenlerden daha uygun kılar!

HU'nun HCID master derecesi programı, insanlar için daha doyurucu ve yararlı deneyimler yapmak için süreçler, uygulamalar ve ortamlar tasarlamakla ilgilidir. Yaratıcılık, insanlar için empati ve güçlü problem çözme becerileri gerektirir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisburg
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Harrisburg University

Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University Proje Yönetimi Yüksek Lisans Programı, çevrimiçi ve yüz yüze eğitim yöntemlerini kullanarak yerel ve kürese ... [+]

Giriş

Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University Proje Yönetimi Yüksek Lisans Programı, çevrimiçi ve yüz yüze eğitim yöntemlerini kullanarak yerel ve küresel ihtiyaçlara cevap veren geleneksel ve çevik proje yönetimi programları sunmaktadır. Bu görevi desteklemek için, lisans programı, öğrencilerin işletme ortamlarındaki projeleri, ekipleri ve liderleri anlamalarını, uygulamalarını, analiz etmelerini, sentezlemelerini ve değerlendirmelerini gerektiren yenilikçi akademik ve deneysel öğrenme fırsatları sunar.

Proje yönetimi alanındaki 36 dönem saatlik yüksek lisans programı, her öğrenciye proje oluşturma, uygulama ve değerlendirme konusunda odaklanmış, uygulamalı ve titiz bir deneyim sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisburg
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Harrisburg University

Harrisburg University Techpreneurship programı, Philadelphia merkezimizde yönetici hafta sonu biçiminde yapılan derslerde sunulan 36 saatlik bir master programıdır. Ayrıc ... [+]

Giriş“R den

Günümüzün iş dünyasında kritik bir ihtiyacı doldurmanız için size gerekli olan bir yüksek lisans derecesi kazanın. Techpreneurship size personelin inovasyonunu körüklemek ve piyasaya sunmaya hazır ürünler için başlangıçtaki fikirlerden yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerileri verir. Bugün kıt tedarikte bir beceridir ve irili ufaklı şirketler kalifiye liderler getirmeye isteklidir. Bu fırsatı teknoloji yönetiminde başarılı bir kariyer başlatmak için kullanabilirsiniz. Hatta üniversite tarafından sağlanan başlangıç dolarları için rekabet etme şansını bulabilir ve deneyimlerini paylaşacak ve rehberlik sağlayacak uygulama danışmanları ağına erişim kazanabilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisburg
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Harrisburg University

Yeni Nesil Teknolojilerde yer alan bu 36 dönemlik Blockchain-Focused Master of Science derecesi, yaşadığımız ve çalıştığımız gibi önemli aksaklıklara neden olabilecek gel ... [+]

Giriş

Blockchain Odaklanmış Yüksek Lisans Derecesi Yeni Nesil Teknolojiler

Yeni Nesil Teknolojilerde yer alan bu 36 dönemlik Blockchain-Focused Master of Science derecesi, yaşadığımız ve çalıştığımız gibi önemli aksaklıklara neden olabilecek gelecek nesil teknolojilere odaklanır. Blockchain teknolojisi şu anda bu programın odağını oluşturuyor çünkü dünya çapında para ve muhasebe teknolojilerinde ciddi bir yıkıcı güç olarak kabul ediliyor. Kısa sürede, finansal, ticari, sosyal ve hatta politik alanlardaki birçok sorunu ele almak için yüzlerce ve binlerce blok zincir ortaya çıktı. Program Blockchain ve Quantum Information Science'da konsantrasyonlar sunuyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisburg
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Harrisburg University

Öğrenme Teknolojileri ve Medya Sistemleri (LTMS) programı, öğrenme ve teknolojinin kesişimini araştırmakta ve öğrencilerimize teknolojinin öğrenmeyi nasıl değiştirdiğini ... [+]

Giriş

Öğrenme Teknolojileri ve Medya Sistemleri (LTMS) programı, öğrenmenin ve teknolojinin kesişimini araştırır ve öğrencilerimize teknolojinin öğrenmeyi nasıl değiştirdiğini gösteren uygulamalı deneyimler sunar. Öğrenciler öğretim tasarımı sanatını ve bilimini inceler ve performansı analiz etmek, yeni çözümler üretmek ve öğretim teknolojisini yönetmek için pratik beceriler geliştirir. Öğrencilerimiz endüstride ve eğitimde istihdam edilmektedir ve programımız her iki alanda da yeni bilgiler geliştirmek için çaba göstermektedir. Programın birçok yönünü bu merkezi konumdan keşfedebilirsiniz.

Öğrenme teknolojileri, bir dizi teknoloji ve fırsatı kapsayacak şekilde bir öğrenme yönetim sistemi ve web tabanlı öğrenimin kullanımının ötesine geçmiştir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisburg
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Address
326 Market St
17101 Harrisburg, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri