Harrisburg University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University : Keşif Burada Başlıyor

İnovasyon dünyayı döndürüyor ve Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University çarkı çeviriyor. Burada hayal gücü ve bilim, fikirleri kuluçkaya yatırmak ve yaşamı değiştiren atılımları formüle etmek için birleşiyor.

HÜ profesörleri ve öğrencileri, keşif yolculuğuna çıkmak için tutkularını kullanırlar. Başarı reçeteleri titiz araştırma, akademik bilgelik ve gerçek dünya bilgisini harmanlamaktadır. Birlikte, akıllara durgunluk veren teknolojiler geliştiriyorlar, ticari ürünler, verimli süreçler ve değerli fikri mülkiyetler arıyorlar.

people, girls, women

Neden Harrisburg University Eğitim Harrisburg University ?

Tasarım gereği yenilikçi

Ekonomide en hızlı büyüyen kariyerlerin çoğu teknoloji sektörüdür ve bunun iyi bir nedeni vardır: işletmeler, kamu kuruluşları ve bireyler teknolojiye her zamankinden daha fazla bağımlıdır. Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University , size öğreten yüksek lisans programları aracılığıyla bu sürekli gelişen alanda izinizi bırakmaya hazırlar:

 • Alanınızdaki en son teoriler ve kavramlar
 • Bu kavramları uygulamak için pratik stratejiler
 • Ortak çalışma yetenekleri
 • Gelişmiş nicel analiz becerileri
 • Yönetim düzeyinde karar verme

________________________________________

Deneyime Vurgu

Harrisburg University misyonunun önemli bir parçası, eğitim programlarımızı profesyonel dünyanın somut ihtiyaçlarına bağlamaktır. Bu nedenle, müfredatta öğrendiğiniz kavramları sentezlemenize ve bunları uygulamaya koymanıza yardımcı olacak deneyimsel derece programları sağlamaya odaklanıyoruz.

Eğitmenlerimiz, öğrettikleri alanlarda ileri derecelere ve ileri düzey kariyer deneyimlerine sahiptir, böylece kendi bilginizi oluştururken bile onların tecrübeli içgörülerinden yararlanacaksınız.

________________________________________

İşveren Onaylı Kurs İçeriği

Ek olarak, lisans programlarımızın bu alandaki büyük işverenlerin istediği beceri ve yetenekleri öğrettiğini biliyoruz. Çünkü onların görüşlerini sorduk. İşveren Danışma Kurulumuz, IBM ve LinkedIn gibi şirketleri içerir.

Onların yorumları, günümüzün teknoloji iş yerlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahip mezun olmanızı sağlamak için kurslarımızın odak noktasını geliştirmemize yardımcı oluyor.

________________________________________

Olağanüstü Uygun Maliyet

Harrisburg University , ileri düzey kurs içeriğine ve iş dünyasıyla gelişmiş bir bağlantıya ek olarak, öğrencilerimizin uygun maliyetli bir yatırım yapmasını sağlamak için fazladan yol kat ediyor. Oldukça rekabetçi öğrenim fiyatlarımız, diğer birçok özel kolej ile olumlu bir şekilde karşılaştırılır.

138934_pexels-photo-3182765.jpeg

buluşlar

Araştırmanın inovasyonu tetiklediği ve öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz, toplumumuz ve dünyadaki gelişmeleri teşvik ettiği Harrisburg University doğdu.

Anlatacak ilham verici hikayelerimiz var:

 • İnsanlığı bilim ve teknoloji yoluyla geliştirmek. Demansı erken aşamalarında tespit etmek için çığır açan bir test oluşturuyoruz. Bazı öğrenciler, video oyunu bağımlılığının kökenlerini ortaya çıkarmak için prestijli Ulusal Sağlık Enstitüleri ile birlikte çalışıyor.
 • Gıda üretimini artırmak ve çevreyi iyileştirmek. Bir HU profesörünün ürün verimini artırmak için su algılama teknolojisini kullanan girişimi, risk sermayesinde 2.3 milyon dolar çekti. Su kalitesi verilerinden oluşan dijital gösterge panomuz, çevre görevlilerine kararlarını yönlendiren bilgiler hakkında yeni bilgiler verir.
 • Öğrenmenin önündeki ırksal, toplumsal cinsiyet ve sosyoekonomik engelleri aşmak. HU öğrencileri ve profesörleri tarafından oluşturulan benzersiz bir mobil oyun, öğrencilerin mobil cihazlarla öğrenmeye getirdiği farklılıkları araştırırken bile astronomi öğretir.

Bunlar, Harrisburg University her gün meydana gelen heyecan verici buluşlardan sadece birkaçı.

2019-2020 Akademik Sıralaması

 • ABD'deki 1 Numaralı STEM Üniversitesi (Corporate Livewire Magazine)
 • # 1 Yılın Uluslararası Üniversitesi (US Academic Insights Magazine)
 • Proje Yönetiminde Takım Tabanlı Öğrenmede 1 Numara (OnlineMasters.com)
 • Hindistan'dan Öğrenciler için ABD'deki 2. En İyi Kolejler (Yüksek Öğrenim İncelemesi)
 • # 8 Proje Yönetiminde En İyi Yüksek Lisans (OnlineMasters.com)
 • # 8 Veri Biliminde En Uygun Fiyatlı Çevrimiçi Yüksek Lisans (DataScienceDegreePrograms.net)
 • # 10 En İyi Küresel Akredite Proje Yönetim Programları (PMI: Proje Yönetim Enstitüsü)
 • Kuzeydeki En Yenilikçi Bölgesel Üniversite 21. (ABD Haberleri ve Dünya Raporu)
 • # 25 En İyi Veri Bilimi Derecesi Programları

Harrisburg University Hikayesi

Harrisburg University Bilim ve Teknoloji Harrisburg University , STEM alanlarında lisans ve yüksek lisans programları sunan özel, kar amacı gütmeyen, tam akredite bir eğitim kurumudur. Harrisburg University 25 Ağustos 2001'de kapılarını açtı ve onu Pennsylvania'daki en genç üniversite haline getirdi. Harrisburg, 113 öğrencilik birinci sınıfını ağırladı ve bugün 100'den fazla ülkeden 6.000'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor.

Konumlar

Harrisburg

Address
326 Market St
17101 Harrisburg, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin