Harvard University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Harvard University öğretim, öğrenme ve araştırmada mükemmelliğe ve birçok disiplinde küresel olarak fark yaratan liderler geliştirmeye kendini adamıştır. Cambridge ve Boston, Massachusetts'te bulunan üniversitenin, lisans, yüksek lisans ve profesyonel öğrenciler dahil olmak üzere 20.000'den fazla derece adayı kaydı vardır. Harvard'ın dünya çapında 360.000'den fazla mezunu vardır.

Harvard fakültesi, insan bilgisinin sınırlarını zorlamak için öğretim ve araştırma ile meşgul. Harvard, 21. yüzyılın en büyük konularını araştırmaktan heyecan duyan öğrenciler için benzersiz bir öğrenci deneyimi ve cömert bir mali yardım programı sunuyor ve lisans öğrencilerimizin% 60'ından fazlasına 160 milyon dolardan fazla ödül veriyor. Üniversite, Radcliffe İleri Araştırmalar Enstitüsü'ne ek olarak, gerçekten küresel bir eğitim sunan on iki derece veren okula sahiptir.

1636'da kurulan Harvard, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski yüksek öğretim kurumudur. Harvard, dünyanın her yerinden insanları selamlayarak, ziyaretçilere, komşulara ve halka kampüs hakkında tarihi ve genel bilgiler sunar.

Konumlar

Cambridge

Address
Quincy Street,48
02138 Cambridge, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin