Hawaii Pacific University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

DJI_0058-2Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

HPU'da, topluma geri vermenin ve içinde yaşadığımız toprağa saygı duymanın sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Öğrenciler, öğretim üyeleri, personel ve daha geniş üniversite topluluğu, Hawai değerlerimizi sürdüren topluluk etkisi ile deneyimsel öğrenme fırsatları bulmaya teşvik ediliyor. pono, kuleana ve aloha.

Misyon, Vizyon, Değerler

Misyon

Hawai'i Pacific University, Hawai'i'nin zengin kültürel bağlamında yer alan uluslararası bir öğrenme topluluğudur. Liberal sanatlar temeline dayalı bir Amerikan eğitimi için dünyanın her yerinden öğrenciler bize katılıyor. Yenilikçi lisans ve lisansüstü programlarımız, topluluğun değişen ihtiyaçlarını öngörür ve mezunlarımızı küresel bir toplumun aktif üyeleri olarak yaşamaya, çalışmaya ve öğrenmeye hazırlar.

Vizyon

Hawai'i Pacific, sürekli olarak Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi 10 Batılı, bağımsız, kapsamlı üniversiteleri arasında yer alacak ve Amerika kampüsleri arasında farklı bir eğitim deneyimi sunmak için Batı ve Doğu yarımküreler arasındaki coğrafi konumunu ve Pasifik Kıyısı çevresindeki ilişkilerinden yararlanacak. .

Değerler

Hawai'i Pacific'in fakülte, personel, öğrenciler ve genel üniversite topluluğu, topluluğumuzu destekleyen manevi, etik ve felsefi ilkelerin yanı sıra toplu olarak arzu ettiğimiz arzu edilen ideallerin temsilcisi olarak aşağıdaki değerleri benimser.

  • Pono, dürüst, dürüst ve ahlaki anlamına gelir ve zorunluluk enerjisi.
  • Kuleana, sorumluluk ve haklar anlamına gelir ve tüm menfaatler, mülkler ve insanlar için ilgi.
  • Aloha, merhaba, hoşçakal, aşk, nezaket ve zarafet, birlik, tevazu, sabır ve doğru anı beklemek anlamına gelir.

Bilgi

Akreditasyonlar ve Üyelikler

Hawai'i Pacific University, Western Association of Schools and Colleges (WASC) Kıdemli Kolejleri Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve ulusal olarak tanınan gruplardan bir dizi ek akreditasyona ve üyeliğe sahiptir.

Kampüsler ve Tesisler

Şehir merkezindeki bir kampüsün heyecanı, Ko'olau dağlarının dinginliği ve okyanusa komşu bir Okyanus Enstitüsü ile HPU'nun kampüsleri, öğrencileri kadar çeşitlidir.

Tarihçe

HPU'nun zengin tarihi ve Hawai'i hizmet veren 50 yılı aşkın deneyim hakkında daha fazlasını keşfedin.

Rakamlarla HPU

50 eyaletten ve 65 ülkeden öğrencilerle HPU, dünyanın kültürel açıdan en çeşitli üniversitelerinden biridir.

Sıralama ve Başarılar

Hawai'i Pacific University (HPU), akademik mükemmellik, uluslararası çeşitlilik ve sunduğumuz özel eğitimin uygun fiyatta olması nedeniyle bir dizi ödül aldı.

Öğrenci Öğrenme Hakkı

HPU, bir kurum olarak şeffaflığından ve tüm öğrencilerinin refahı ve adil muamelesi konusundaki kaygısıyla gurur duymaktadır. Öğrenci Bilme Hakkı Yasası hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öğrenci başarısı

HPU kendini öğrenci başarısında mükemmelliğe adamıştır. Tropik ada topluluğumuzda kök salmış yenilikçi öğretme ve öğrenme stratejileri ve deneyimsel yaklaşımlar kullanarak, öğrencilerimizin tüm eğitimli vatandaşlardan beklenen bilgi, beceri ve değerleri geliştirmelerini sağlıyoruz. Onlara, yaşam boyu öğrenmeye ilham veren ve öğrencilere hayatlarıyla ilgili fikirleri, bakış açıları ve deneyimleri tanıtan ana dal dışında çeşitli kurslar sunarak Hawai'i'nin zengin kültürel bağlamında kurulmuş bir liberal sanatlar temeli sağlıyoruz. Ayrıca, seçtikleri disiplinlerin kavramlarının, teorilerinin ve yöntemlerinin öğrenilmesini ve ustalaşmasını kolaylaştıran ana dalda kurslar sunarak onları 21. yüzyılın benzersiz zorluklarına ve fırsatlarına hazırlıyoruz. Son olarak, benzersiz kültürel geleneklerimize, enfes doğal çevremize ve harika aloha ruhumuza ışık tutan zengin bir dizi müfredat etkinliği sunarak HPU ve yerel toplulukla katılımı teşvik ediyoruz.

20180515HPU1320Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

Konumlar

Honolulu

Address
1 Aloha Tower Drive
Honolulu, HI

96813 Honolulu, Hawaii, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin