Hesston College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kalite ile başlayın

Başarı sağlam bir temel ile başlar. 100'den fazla yıl için, Hesston Koleji başarılı yaşamları ve kariyerleri için öğrencilerin hazırlanmasında edilmiştir.

Hesston College Hesston, Kansas iki yıllık özel, konut, sosyal bilimler üniversitesidir. Eğer yaşam deneyimi ve geleceği yararına fırsatlara sahip olarak Burada, destek ve cesaret bulabilirsiniz. Hesston 2010 yılında Washington Monthly dergisi tarafından öğrenci başarısı için Amerika Birleşik Devletleri'nde 2 numaralı iki yıllık üniversite seçildi. Böyle yüksek tanıma öğrencilerimiz titiz akademik zorlukları ile sunulmaktadır ve bu sorunlarla başa çıkabilmek için yardım verildiğini göstermektedir.

Hesson Koleji Değerleri Hıristiyan ilkelere dayanmaktadır Mennonite Church ABD ile bağlanmıştır.

Entelektüel, sosyal ve dini - Size hayatınızın tüm alanlarında geliştirmek için fırsat verilecektir. Eğer Hesston başlatmak zaman, her insanı değer veren bir topluluğa katılmak çünkü tüm arka hoş geldiniz.

Başarı ile başlayın

Hesston anda, başarı desteği ile başlar. Hesston öğrencilerin destek ve eğitmenleri ve malzeme teşviki ile fikir ve fırsatlar, sorulara cevap kurs tartışmak ya da sadece yaşam hakkında konuşmak için kullanılabilir keşfedebilirsiniz. Yeni bir kültürel bağlamda incelenmesi iş alır. Sizi Hesston Koleji toplum yaşamına uyum yardımcı olmak için bir ikinci dil sınıfları ve diğer uluslararası öğrenci hizmetleri gibi İngilizce sunuyoruz. Küçük sınıflar ve biri 11 öğrenci-öğretim elemanı oranı, fakülte ile biliyorum ve bilgi ve size hedeflerinize ulaşmak için gereken becerileri ile donatmak.

Akademik programlar çeşitli seçenekler karşılamak üzere tasarlanmıştır. Eğer özel kariyer çıkarları varsa, senin iki yıllık lisans istihdama doğrudan yol açabilir veya daha fazla çalışma için temeli olabilir bu yüzden Hesston, önlisans verir. Hesston çoğunluğu dört yıllık bir kolej veya üniversitede eğitimlerini tamamlamak mezunları. Bizim liberal sanat müfredatı size eğitim hazırlık geniş bir yelpazede sunuyor ve biz basit sizin kredi transfer yapmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Topluluk ile başlayın

Hesston Koleji hızlı bir şekilde ev evden yaklaşık 27 ABD eyaletinden ve 14 ülkeden buraya girişim 450 öğrenciye olur. Öğrencilerimizin tüm dünyada geldiği için, benzersiz deneyimler ve bakış açılarını karşılaşacak. Sen kampüs faaliyetleri ve kuruluşlar, gönüllü çalışma ve korolar katılımı, müzik grupları ve spor takımları olsa sınıf dışında öğrenmek için fırsat olacaktır.

Burada, topluluk yurtlarda başlar. Öğrenci nüfusunun yüzde 75'inden fazlası kampüste yaşıyor. Biz yaşamak ve kampüs aktiviteleri, mod yaşam ve ruhsal gelişimi ile birlikte çalışan, sosyalleşmeye teşvik. Iki öğrenci aynı zamanda bir mod parçası olan bir odayı paylaşmak, böylece Yurtlar düzenlenmektedir. Değişiklikler ikinci sınıf öğrencisi liderliğindeki beş ya da sekiz odalı birimleri ikamet asistan ya da RA denir. Sizin RA yeni bir kültüre geçiş olarak sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Konumlar

Kansas Şehri

Address
Hesston College
Box 3000 Hesston

67062 Kansas Şehri, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin